Lagjet me pak shtëpi, që kanë të njejtën arkitekturë, ngjyrosje, hapësirë dhe kanë siguri të lartë e po ashtu posedojnë krejt çka ju duhet, nuk janë vetëm trend por edhe nevojë.

E artë dhe e vendosur në Lagjen e Artë, është e shtruar deri në detajin e fundit, prej dritareve deri tek sistemi i ngrohjes e ftofjes.

Telegrafi Real Estate nuk iu zhgënjen asnjëherë me zgjedhjet qe jau ofron, karshi kërkesave të shumëta që mund të keni.

Gjithçka që duhet të dini rreth shtëpisë

Kjo shtëpi gjendet në Matiqan, saktësisht në Lagjen e Artë, që ndodhen vetëm 9 shtëpi në të. Me infrastrukturë dhe investim ekskluziv, ku përfshihet fasada, dritare, sistem të ngrohjes dhe ftohjes me pompë termike me ajër, sistem Smart Home, kamin, dysheme të shtruar me parket, keramikë dhe sanitari të kualitetit të lartë, oborr të rregulluar mirë si dhe me sistem të ujitjes automatik, planimetri moderne, lokacion e orientim shumë të mirë.

Shtëpia posedon:

– 263m2
– Trualli 4 Ari
– 2 kate
– 1 Kuzhinë
– 1 Dhomë ndeje
– 1 Depo
– 1 WC
– 5 Dhoma gjumi
– 1 Master bedroom
– 3 Banjo
– 1 Ballkon
– 1 Utility

SHËTITU NË KËTË SHTËPI PËRMES VIDEOS ME TITRA

SHËTITU NË ÇDO CEP TË SHTËPISË EDHE PËRMES MODULIT 360 SHKALLË

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: info@topia-ks.com

Facebook: TOPIA Real Estate

038 224 222, +383 46 224 222

www.topia-ks.com