LAJMI I FUNDIT:

Në fokus

Kolonelja e Policisë Serbe: Daçiq gaboi – nuk është akt terrorist vrasja e policit serb nga Faton Hajrizi

Kolonelja e Policisë Serbe: Daçiq gaboi – nuk është akt terrorist vrasja e policit serb nga Faton Hajrizi

Siguri
Liqeni gjigant në Kaliforni kthehet papritur 130 vjet pas zhdukjes

Liqeni gjigant në Kaliforni kthehet papritur 130 vjet pas zhdukjes

Kuriozitete
“Kalova në depresion, mendoja se më kanë bërë magji”, Shpat Kasapi rrëfen periudhën e errët

“Kalova në depresion, mendoja se më kanë bërë magji”, Shpat Kasapi rrëfen periudhën e errët

Yjet
Policia e Kosovës ndalon një person, dyshohet se ka ndihmuar Faton Hajrizin pas arratisjes

Policia e Kosovës ndalon një person, dyshohet se ka ndihmuar Faton Hajrizin pas arratisjes

Drejtësi
Lëshoi fushën i dëmtuar dhe me lot në sy – trajneri dhe presidenti i klubit flasin për gjendjen e Albion Rrahmanit

Lëshoi fushën i dëmtuar dhe me lot në sy – trajneri dhe presidenti i klubit flasin për gjendjen e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
“Protesta e paralajmëruar e ambientalistëve serbë kundër Scholz dhe Faton Hajrizi”, Agim Musliu ngre pikëpyetje mbi ngjarjet në Lloznica të Serbisë

“Protesta e paralajmëruar e ambientalistëve serbë kundër Scholz dhe Faton Hajrizi”, Agim Musliu ngre pikëpyetje mbi ngjarjet në Lloznica të Serbisë

Kosovë
“Është më e rëndësishme se nënshkrimi me Nico Williams’ – Koeman fajëson rënien e Barcelonës me trajtimin e legjendave të klubit

“Është më e rëndësishme se nënshkrimi me Nico Williams’ – Koeman fajëson rënien e Barcelonës me trajtimin e legjendave të klubit

La Liga
Përmbytjet sërish godasin Dragashin dhe Prizrenin, shkaktojnë dëme të konsiderueshme materiale

Përmbytjet sërish godasin Dragashin dhe Prizrenin, shkaktojnë dëme të konsiderueshme materiale

Rajoni i Prizrenit
Spektakël me katër gola në derbin e shqiptarëve në Rumani: Rrahmani dhe Hasani gjejnë golin, Korenica u zëvendësua nga Thaqi  

Spektakël me katër gola në derbin e shqiptarëve në Rumani: Rrahmani dhe Hasani gjejnë golin, Korenica u zëvendësua nga Thaqi  

Ligat tjera
Dëme të konsiderueshme materiale në Pejë si pasojë e reshjeve të shiut

Dëme të konsiderueshme materiale në Pejë si pasojë e reshjeve të shiut

Peja
“Do të jetë viti i tij, do të bëhet yll i “Old Trafford”” – Ten Hag ‘harron’ Leny Yoron dhe flet fjalë të mëdha për talentin tjetër të Man Utd

“Do të jetë viti i tij, do të bëhet yll i “Old Trafford”” – Ten Hag ‘harron’ Leny Yoron dhe flet fjalë të mëdha për talentin tjetër të Man Utd

Premier League
Haxhiu ngriti dyshime se arratisjet nga burgu i organizoi Serbia, e kritikojnë juristët

Haxhiu ngriti dyshime se arratisjet nga burgu i organizoi Serbia, e kritikojnë juristët

Kosovë
“Kemi sulmuesin më të mirë në Rumani, nuk e shesim nën 5 milionë euro” – presidenti i Rapidit me fjalë të mëdha për Rrahmanin

“Kemi sulmuesin më të mirë në Rumani, nuk e shesim nën 5 milionë euro” – presidenti i Rapidit me fjalë të mëdha për Rrahmanin

Ligat tjera
A është operacioni i ligamenteve të gjurit një gjë e së kaluarës?

A është operacioni i ligamenteve të gjurit një gjë e së kaluarës?

Këshilla mjekësore
Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të horoskopit janë të prirë ndaj depresionit

Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të horoskopit janë të prirë ndaj depresionit

Astrologji
Williams triumfoi në Euro 2024 me Spanjën, por medaljen ia dha nënës së tij – lojtari tregon historinë emocionuese prapa gjestit të tij

Williams triumfoi në Euro 2024 me Spanjën, por medaljen ia dha nënës së tij – lojtari tregon historinë emocionuese prapa gjestit të tij

Ligat tjera

Në Trend

Më shumë
Kolonelja e Policisë Serbe: Daçiq gaboi - nuk është akt terrorist vrasja e policit serb nga Faton Hajrizi

Kolonelja e Policisë Serbe: Daçiq gaboi - nuk është akt terrorist vrasja e policit serb nga Faton Hajrizi

Siguri
Paralajmërohet fundi i vapës së madhe në Evropë - ekspertët parashikojnë datën e përfundimit dhe stuhitë që mund të pasojnë

Paralajmërohet fundi i vapës së madhe në Evropë - ekspertët parashikojnë datën e përfundimit dhe stuhitë që mund të pasojnë

Evropa
“Protesta e paralajmëruar e ambientalistëve serbë kundër Scholz dhe Faton Hajrizi”, Agim Musliu ngre pikëpyetje mbi ngjarjet në Lloznica të Serbisë

“Protesta e paralajmëruar e ambientalistëve serbë kundër Scholz dhe Faton Hajrizi”, Agim Musliu ngre pikëpyetje mbi ngjarjet në Lloznica të Serbisë

Lajme
Policia e Kosovës ndalon një person, dyshohet se ka ndihmuar Faton Hajrizin pas arratisjes

Policia e Kosovës ndalon një person, dyshohet se ka ndihmuar Faton Hajrizin pas arratisjes

Drejtësi
“Është më e rëndësishme se nënshkrimi me Nico Williams' - Koeman fajëson rënien e Barcelonës me trajtimin e legjendave të klubit

“Është më e rëndësishme se nënshkrimi me Nico Williams' - Koeman fajëson rënien e Barcelonës me trajtimin e legjendave të klubit

La Liga
Lëshoi fushën i dëmtuar dhe me lot në sy – trajneri dhe presidenti i klubit flasin për gjendjen e Albion Rrahmanit

Lëshoi fushën i dëmtuar dhe me lot në sy – trajneri dhe presidenti i klubit flasin për gjendjen e Albion Rrahmanit

Ligat tjera
Kalo në kategori

Lajme

Tre turistë të huaj vijnë në Kosovë dhe marrin me vete taksistin kosovar gjatë aventurave të tyre, video në

Tre turistë të huaj vijnë në Kosovë dhe marrin me vete taksistin kosovar gjatë aventurave të tyre, video në "TikTok" mori mbi gjysmë milionë klikime

Lajme
Zafir Berisha ngre dyshime lidhur me vrasjen e Faton Hajrizit - publikon foto

Zafir Berisha ngre dyshime lidhur me vrasjen e Faton Hajrizit - publikon foto

Lajme
Analisti Islami: A e shfrytëzoi Serbia rastin e Faton Hajrizit që ta heshtë kancelarin gjerman për Radoçiqin?

Analisti Islami: A e shfrytëzoi Serbia rastin e Faton Hajrizit që ta heshtë kancelarin gjerman për Radoçiqin?

Lajme
Haxhiu ngriti dyshime se arratisjet nga burgu i organizoi Serbia, e kritikojnë juristët

Haxhiu ngriti dyshime se arratisjet nga burgu i organizoi Serbia, e kritikojnë juristët

Lajme
Gërvalla: Trupi i Faton Hajrizit të kthehet sa më shpejt në Kosovë

Gërvalla: Trupi i Faton Hajrizit të kthehet sa më shpejt në Kosovë

Lajme
Numri i madh i banesave të pabanuara në Prishtinë, ekspertët tregojnë nëse mund të ketë rënie të çmimit

Numri i madh i banesave të pabanuara në Prishtinë, ekspertët tregojnë nëse mund të ketë rënie të çmimit

Mirjeta Hajzeraj
Kalo në kategori
Erdhi në Shqipëri për dy javë, bjellorusja dashurohet me shqiptarin dhe vendos të qëndrojë përgjithmonë këtu

Erdhi në Shqipëri për dy javë, bjellorusja dashurohet me shqiptarin dhe vendos të qëndrojë përgjithmonë këtu

Lajme
UNESCO: Shqipëria të shmangë me çdo kusht menaxhimin e fragmentuar të Butrintit

UNESCO: Shqipëria të shmangë me çdo kusht menaxhimin e fragmentuar të Butrintit

Lajme
Avokati Ngjela zbardh takimin me Edi Ramën dhe porosinë e SHBA-së për Çamërinë

Avokati Ngjela zbardh takimin me Edi Ramën dhe porosinë e SHBA-së për Çamërinë

Lajme
Temperaturat deri në 37 gradë Celsius në Shqipëri

Temperaturat deri në 37 gradë Celsius në Shqipëri

Lajme
Hapet për qarkullim autostrada Thumanë-Kashar, flet Rama

Hapet për qarkullim autostrada Thumanë-Kashar, flet Rama

Lajme
Guvernatori Sejko pret misionin e FMN: Momenti pozitiv për ekonominë shqiptarë do të vijojë

Guvernatori Sejko pret misionin e FMN: Momenti pozitiv për ekonominë shqiptarë do të vijojë

Lajme
Kalo në kategori
Ideja e BDI-së për ndarje të shtetit, Mickoski: Nuk i marr seriozisht

Ideja e BDI-së për ndarje të shtetit, Mickoski: Nuk i marr seriozisht

Lajme
Ideja për ndarje të shtetit, Taravari: BDI-ja po dështon edhe në opozitë

Ideja për ndarje të shtetit, Taravari: BDI-ja po dështon edhe në opozitë

Lajme
Propozimet e zëvendësministrave, Mickoski: Secili meriton një shans

Propozimet e zëvendësministrave, Mickoski: Secili meriton një shans

Lajme
Kalo në kategori
Arrestohet një person i kërkuar në Shtime, ishte i dënuar për rrezikim të personave me mbrojtje ndërkombëtare dhe vjedhje të shërbimeve

Arrestohet një person i kërkuar në Shtime, ishte i dënuar për rrezikim të personave me mbrojtje ndërkombëtare dhe vjedhje të shërbimeve

Kronika e Zezë
Viktima me probleme mentale largohet nga Klinika Psikiatrike në Gjilan

Viktima me probleme mentale largohet nga Klinika Psikiatrike në Gjilan

Kronika e Zezë
Djegia e veturave në lagjen “Marigona Residence”, policia jep detaje

Djegia e veturave në lagjen “Marigona Residence”, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Sulmoi seksualisht një vajzë të mitur, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Sulmoi seksualisht një vajzë të mitur, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Kronika e Zezë
Disa qese me kokainë, marihuanë, armë e shumë e konsiderueshme e parave – Policia jep detaje se çfarë sekuestroi gjatë operacioneve në Prizren, Pejë e Gjakovë

Disa qese me kokainë, marihuanë, armë e shumë e konsiderueshme e parave – Policia jep detaje se çfarë sekuestroi gjatë operacioneve në Prizren, Pejë e Gjakovë

Kronika e Zezë
Kalo në kategori

Sport

Më shumë
“Do të jetë viti i tij, do të bëhet yll i “Old Trafford”” - Ten Hag ‘harron’ Leny Yoron dhe flet fjalë të mëdha për talentin tjetër të Man Utd

“Do të jetë viti i tij, do të bëhet yll i “Old Trafford”” - Ten Hag ‘harron’ Leny Yoron dhe flet fjalë të mëdha për talentin tjetër të Man Utd

Premier League
Mourinho e do te Fenerbahce njërin nga mesfushorët e preferuar të Guardiolas

Mourinho e do te Fenerbahce njërin nga mesfushorët e preferuar të Guardiolas

Ligat tjera
Zbulohen pagat e lojtarëve në La Liga – dy lojtarë fitojnë më shumë se Mbappe

Zbulohen pagat e lojtarëve në La Liga – dy lojtarë fitojnë më shumë se Mbappe

La Liga
Liverpooli po përgatit ofertën prej 65 milionë eurosh për top yllin e La Ligas

Liverpooli po përgatit ofertën prej 65 milionë eurosh për top yllin e La Ligas

Premier League
Spektakël me katër gola në derbin e shqiptarëve në Rumani: Rrahmani dhe Hasani gjejnë golin, Korenica u zëvendësua nga Thaqi

Spektakël me katër gola në derbin e shqiptarëve në Rumani: Rrahmani dhe Hasani gjejnë golin, Korenica u zëvendësua nga Thaqi

Ligat tjera
Williams triumfoi në Euro 2024 me Spanjën, por medaljen ia dha nënës së tij - lojtari tregon historinë emocionuese prapa gjestit të tij

Williams triumfoi në Euro 2024 me Spanjën, por medaljen ia dha nënës së tij - lojtari tregon historinë emocionuese prapa gjestit të tij

Ligat tjera
Kalo në kategori

Magazina

Më shumë
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Magazina
Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Magazina
Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Magazina
Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Kalo në kategori

Botë

Më shumë
Liqeni gjigant në Kaliforni kthehet papritur 130 vjet pas zhdukjes

Liqeni gjigant në Kaliforni kthehet papritur 130 vjet pas zhdukjes

Botë
Si u lokalizua Faton Hajrizi, mediat serbe publikojnë detaje të reja

Si u lokalizua Faton Hajrizi, mediat serbe publikojnë detaje të reja

Serbia
Plumbi i krijoi një plagë të gjerë në vesh, Trump ndan përditësime për shëndetin e tij pas atentatit

Plumbi i krijoi një plagë të gjerë në vesh, Trump ndan përditësime për shëndetin e tij pas atentatit

Amerika
Ndryshimi i klimës po i bën ditët më të gjata - kjo nuk ka ndodhur në mijëvjeçarë

Ndryshimi i klimës po i bën ditët më të gjata - kjo nuk ka ndodhur në mijëvjeçarë

Botë
Pas infektimit me COVID, mjeku i Bidenit del me deklaratë rreth gjendjes shëndetësore të presidentit

Pas infektimit me COVID, mjeku i Bidenit del me deklaratë rreth gjendjes shëndetësore të presidentit

Amerika
Mediat serbe publikojnë detaje të reja rreth vrasjes së Faton Hajrizit në Serbi

Mediat serbe publikojnë detaje të reja rreth vrasjes së Faton Hajrizit në Serbi

Serbia
Kalo në kategori

Ekonomi

Më shumë
Hapja më e re e pikës së grumbullimit të pemëve dhe perimeve - Fresco Group

Hapja më e re e pikës së grumbullimit të pemëve dhe perimeve - Fresco Group

frescoexclusive
Kush qëndron pas pompave të mbyllura në veri të Kosovës?

Kush qëndron pas pompave të mbyllura në veri të Kosovës?

Ekonomi
I madhi, gjiganti Master Potato ju prezanton katër shijet e tij!

I madhi, gjiganti Master Potato ju prezanton katër shijet e tij!

Atlantik GROUP SHPK
BKT Kosova nderohet me çmimin Banka më e mirë Digjitale në Kosovë nga Euromoney

BKT Kosova nderohet me çmimin Banka më e mirë Digjitale në Kosovë nga Euromoney

BKT
IPKO, numri im

IPKO, numri im

Për një verë të freskët dhe të rehatshme, zgjidhni kondicionerët Valliant nga Termoteknika

Për një verë të freskët dhe të rehatshme, zgjidhni kondicionerët Valliant nga Termoteknika

Termoteknika
Kalo në kategori

Kultura

Më shumë
Filmat më të mirë të luftës

Filmat më të mirë të luftës

Filmi
Shkëmbimi i popullsisë mes Greqisë dhe Turqisë dhe synimi i Athinës që çamët t’i quante turq!

Shkëmbimi i popullsisë mes Greqisë dhe Turqisë dhe synimi i Athinës që çamët t’i quante turq!

Kulture
Trimi shqiptar të cilit analfabetizmi i kushtoi me jetë

Trimi shqiptar të cilit analfabetizmi i kushtoi me jetë

Kulture
Fluturimi i Apollos 11

Fluturimi i Apollos 11

Kulture
OH AMERIKA IME E DASHUR

OH AMERIKA IME E DASHUR

Poezi
RINI DHE DASHURI

RINI DHE DASHURI

Poezi
Kalo në kategori

Stili

Më shumë
Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të horoskopit janë të prirë ndaj depresionit

Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të horoskopit janë të prirë ndaj depresionit

Astrologji
Pesë poza seksi për të cilat nuk do t’ju nevojitet kurrfarë sporti tjetër

Pesë poza seksi për të cilat nuk do t’ju nevojitet kurrfarë sporti tjetër

Intimitet dhe Pasion
Qyteti më i afërt me qiellin quhet

Qyteti më i afërt me qiellin quhet "ferri në Tokë": Jetëgjatësia është 35 vjet dhe askush nuk dëshiron të shpërngulet

Udhëpërshkrime
Janë të pakta ato që do ta pranojnë: Këto janë tri pozicionet që femrat nuk i pëlqejnë

Janë të pakta ato që do ta pranojnë: Këto janë tri pozicionet që femrat nuk i pëlqejnë

Intimitet dhe Pasion
Pse duhet ta vendosni gjithmonë një monedhë në derën e dhomës tuaj të hotelit? Videoja ka grumbulluar miliona klikime

Pse duhet ta vendosni gjithmonë një monedhë në derën e dhomës tuaj të hotelit? Videoja ka grumbulluar miliona klikime

A e dini se...
Virgjëresha: Horoskopi vjetor për 2024

Virgjëresha: Horoskopi vjetor për 2024

Astrologji
Kalo në kategori

Femra

Më shumë
Jennifer Lopez tregoi se si të mbathni sandale japoneze me rripa këtë verë

Jennifer Lopez tregoi se si të mbathni sandale japoneze me rripa këtë verë

Moda
Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Estetikë
Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Moda
Gjërat që çdo fëmijë dëshiron nga prindërit e tij, sipas psikologes

Gjërat që çdo fëmijë dëshiron nga prindërit e tij, sipas psikologes

Fëmija juaj
Truku gjenial, mësoni nëse xhinset ju bien 'tamam' pa i provuar fare

Truku gjenial, mësoni nëse xhinset ju bien 'tamam' pa i provuar fare

Keshilla Modë
Kalo në kategori

Tech

Më shumë
Çfarë pasojash e presin kompaninë që shkaktoi kaosin teknologjik në mbarë botën?

Çfarë pasojash e presin kompaninë që shkaktoi kaosin teknologjik në mbarë botën?

Teknologji
Si një përditësim i vetëm shkaktoi ndërprerje globale të internetit?

Si një përditësim i vetëm shkaktoi ndërprerje globale të internetit?

Teknologji
Shërbimet globale po rikthehen ngadalë pas defektit teknologjik që shkaktoi kaos botëror

Shërbimet globale po rikthehen ngadalë pas defektit teknologjik që shkaktoi kaos botëror

Teknologji
NASA braktis roverin hënor Viper pasi shpenzoi 450 milionë dollarë

NASA braktis roverin hënor Viper pasi shpenzoi 450 milionë dollarë

Teknologji
WhatsApp së shpejti do t'ua mundësojë të flisni me njerëz të tjerë në gjuhë të ndryshme, falë funksionit Live Translate

WhatsApp së shpejti do t'ua mundësojë të flisni me njerëz të tjerë në gjuhë të ndryshme, falë funksionit Live Translate

Teknologji
Duhet t’i përditësoni menjëherë këta shfletues të internetit

Duhet t’i përditësoni menjëherë këta shfletues të internetit

Teknologji
Kalo në kategori

Fun

Më shumë
Një grua shtatzënë

Një grua shtatzënë "kapi" burrin me dashnoren e tij në plazh - befason reagimi i tyre

Interesante
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Pema gati goditi çiklistët, kamera regjistroi gjithçka

Pema gati goditi çiklistët, kamera regjistroi gjithçka

Fun
Publikohet videoja me pretendimin viral se tetorit të vitit 1582 i mungojnë 10 ditë, ja si qëndron e vërteta

Publikohet videoja me pretendimin viral se tetorit të vitit 1582 i mungojnë 10 ditë, ja si qëndron e vërteta

Interesante
Fëmijët në Ugandë

Fëmijët në Ugandë "rikrijojnë" atentatin ndaj Trumpit, ngjallin reagime në rrjete sociale

Fun
Videoja që shfaq tigrin si kafshë shtëpiake teksa ndjek një burrë në shtëpi nxit reagime në internet

Videoja që shfaq tigrin si kafshë shtëpiake teksa ndjek një burrë në shtëpi nxit reagime në internet

Fun
Kalo në kategori

Më të lexuarat

Ishte braktisur në udhëkryqin Arllat-Llapushnik në vitin 2000, 24-vjeçarja kërkon të gjejë prindërit e saj biologjikë

Ishte braktisur në udhëkryqin Arllat-Llapushnik në vitin 2000, 24-vjeçarja kërkon të gjejë prindërit e saj biologjikë

Sociale
Erdhi në Shqipëri për dy javë, bjellorusja dashurohet me shqiptarin dhe vendos të qëndrojë përgjithmonë këtu

Erdhi në Shqipëri për dy javë, bjellorusja dashurohet me shqiptarin dhe vendos të qëndrojë përgjithmonë këtu

Lajme
Mërgimtarët shmangin Merdarin dhe vendkalimet e tjera kufitare me Serbinë

Mërgimtarët shmangin Merdarin dhe vendkalimet e tjera kufitare me Serbinë

Lajme
Paralajmërimet për sulme të mundshme nga Serbia: Sensibilizim i duhur apo “trembje” e investitorëve

Paralajmërimet për sulme të mundshme nga Serbia: Sensibilizim i duhur apo “trembje” e investitorëve

Lajme
Si një përditësim i vetëm shkaktoi ndërprerje globale të internetit?

Si një përditësim i vetëm shkaktoi ndërprerje globale të internetit?

Teknologji
A do t’ia dorëzojë Serbia trupin e Faton Hajrizit familjes, flasin juristë e ekspertë të sigurisë

A do t’ia dorëzojë Serbia trupin e Faton Hajrizit familjes, flasin juristë e ekspertë të sigurisë

Lajme