LAJMI I FUNDIT:

Fun Lajme

Amerikani merr një telefonatë nga djali i tij dhe e mëson se ka fituar 500 mijë dollarë në lotari

Amerikani merr një telefonatë nga djali i tij dhe e mëson se ka fituar 500 mijë dollarë në lotari

Fun Lajme
Mënyra se si ky çift zbuluan se po bëhen prindër, bëri miliona njerëz të qeshin

Mënyra se si ky çift zbuluan se po bëhen prindër, bëri miliona njerëz të qeshin

Fun Lajme
Ariu në Kaliforni fajësohet për pesë vjedhje në dy orë

Ariu në Kaliforni fajësohet për pesë vjedhje në dy orë

Fun Lajme
Bukuroshja u trondit me çantën që mori në Gucci

Bukuroshja u trondit me çantën që mori në Gucci

Fun Lajme
E papërshtatshme apo mahnitëse? Njerëzit vazhdojnë të komentojnë veshjen e nënës së nuses

E papërshtatshme apo mahnitëse? Njerëzit vazhdojnë të komentojnë veshjen e nënës së nuses

Fun Lajme
Vogëlushja provoi për herë të parë kafe të ftohtë – reagimi i saj do ju bëjë të qeshni

Vogëlushja provoi për herë të parë kafe të ftohtë – reagimi i saj do ju bëjë të qeshni

Fun Lajme
Pronarët e futën qenin në kafaz, por vajza e tyre kishte plane tjera

Pronarët e futën qenin në kafaz, por vajza e tyre kishte plane tjera

Fun Lajme
Pas përmbytjeve në aeroportin e Majorkës, dikush gjeti kohë edhe për argëtim

Pas përmbytjeve në aeroportin e Majorkës, dikush gjeti kohë edhe për argëtim

Fun Lajme
Qeni ndan lodrën e tij me një viç – pamja është shumë e ëmbël

Qeni ndan lodrën e tij me një viç – pamja është shumë e ëmbël

Fun Lajme
Telekomanda dhe ekrani televiziv i një gjysheje është bërë hit në rrjetet sociale

Telekomanda dhe ekrani televiziv i një gjysheje është bërë hit në rrjetet sociale

Fun Lajme
Një ujk që “kërkoi një hise ushqimi” nga një ari – por a arriti të përfitonte ndonjë gjë?

Një ujk që “kërkoi një hise ushqimi” nga një ari – por a arriti të përfitonte ndonjë gjë?

Fun Lajme
Si duket kur këngëtari ballkanas këndon hitet e Beatles

Si duket kur këngëtari ballkanas këndon hitet e Beatles

Fun Lajme
Ky qen e do ujin, por shikoni se si sillet kur është koha e banjës

Ky qen e do ujin, por shikoni se si sillet kur është koha e banjës

Fun Lajme
Ariu ia bën “një vizitë të papritur” një burri në Kaliforni

Ariu ia bën “një vizitë të papritur” një burri në Kaliforni

Fun Lajme
Po raportonte drejtpërdrejtë para Shtëpisë së Bardhë, gazetares amerikane i “aterron” mbi kokë një zog

Po raportonte drejtpërdrejtë para Shtëpisë së Bardhë, gazetares amerikane i “aterron” mbi kokë një zog

Fun Lajme
E kapi të dashurin duke ushtruar se si t’i propozojë, video është hit i plotë

E kapi të dashurin duke ushtruar se si t’i propozojë, video është hit i plotë

Fun Lajme
“Kur ta do, ta do”, burri fiton 100 mijë dollarë në lotari – dy vjet më parë kishte fituar dy milionë

“Kur ta do, ta do”, burri fiton 100 mijë dollarë në lotari – dy vjet më parë kishte fituar dy milionë

Fun Lajme
Pamje e çuditshme nga rrugët hungareze ka bërë xhiron e botës – shikoni se çfarë veture vozit ky djalë

Pamje e çuditshme nga rrugët hungareze ka bërë xhiron e botës – shikoni se çfarë veture vozit ky djalë

Fun Lajme
Pronarët vendosën një gardh për të parandaluar që qeni të hidhej në pishinë, por shikoni si iu dështoi plani

Pronarët vendosën një gardh për të parandaluar që qeni të hidhej në pishinë, por shikoni si iu dështoi plani

Fun Lajme
Një djalë që përpiqet të thotë nënë është bërë hit në rrjetet sociale

Një djalë që përpiqet të thotë nënë është bërë hit në rrjetet sociale

Fun Lajme
Fjalimit të deputetit amerikan në Dhomën e Përfaqësuesve “ia vjedh” vëmendjen djaloshi i tij me veprime qesharake

Fjalimit të deputetit amerikan në Dhomën e Përfaqësuesve “ia vjedh” vëmendjen djaloshi i tij me veprime qesharake

Fun Lajme
Nëna e la të birin vetëm për pak kohë, regjistroi një moment që preku miliona

Nëna e la të birin vetëm për pak kohë, regjistroi një moment që preku miliona

Fun Lajme
Djalin e zuri gjumi në krahët e ngrohtë të nënës së tij dhe më pas babai bëri këtë veprim të papritur

Djalin e zuri gjumi në krahët e ngrohtë të nënës së tij dhe më pas babai bëri këtë veprim të papritur

Fun Lajme
Foshnja teshtiu dhe bëri nënën të qeshte – videoja u pa mbi 46 milionë herë

Foshnja teshtiu dhe bëri nënën të qeshte – videoja u pa mbi 46 milionë herë

Fun Lajme