LAJMI I FUNDIT:
Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Melinda Ademi publikon një video provokuese në Instagram, shfaq linjat e mrekullueshme trupore

Yjet

Të fundit

Lista e artistëve që do të këndojnë në Karnavalin “Golden Eagle”

Lista e artistëve që do të këndojnë në Karnavalin “Golden Eagle”

Yjet
Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Taylor Swift tallet edhe nga disa prej fansave të saj më entuziastë, për aftësitë e saj në kërcim

Yjet
Pasi kënga e saj “Espresso” u bë hit, Sabrina Carpenter befason fansat duke punuar si bariste për të shërbyer kafe falas

Pasi kënga e saj “Espresso” u bë hit, Sabrina Carpenter befason fansat duke punuar si bariste për të shërbyer kafe falas

Yjet
Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Keisi Medini tregon format trupore në bikini të zeza gjatë pushimeve

Yjet
E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

E dashura e Leonardo DiCaprio, Vittoria Ceretti tregon figurën e saj të mrekullueshme në bikini, në një udhëtim në Spanjë

Yjet
Si u bë Adam Sandler ‘aktori më i paguar’ kur nuk ishte i pranishëm në filma e as në kinema vitin e kaluar?

Si u bë Adam Sandler ‘aktori më i paguar’ kur nuk ishte i pranishëm në filma e as në kinema vitin e kaluar?

Yjet
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Yjet
Ylli i hiteve ‘reggaeton’, Don Omar njofton se është diagnostikuar me kancer

Ylli i hiteve ‘reggaeton’, Don Omar njofton se është diagnostikuar me kancer

Yjet
Pique dhe Clara Chia shihen në gjykatë

Pique dhe Clara Chia shihen në gjykatë

Yjet
Jul Deda i drejtohet Hysajt: Askush nuk mund të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për kombëtaren

Jul Deda i drejtohet Hysajt: Askush nuk mund të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për kombëtaren

Yjet
‘Gate Club’ feston dy vjetorin, sjellë në Prishtinë dy super DJ nga Afrika

‘Gate Club’ feston dy vjetorin, sjellë në Prishtinë dy super DJ nga Afrika

Muzikë
SPAK heton Luiz Ejllin – kërcënoi zyrtarët e IKMT për të mos shembur një ndërtesë

SPAK heton Luiz Ejllin – kërcënoi zyrtarët e IKMT për të mos shembur një ndërtesë

Yjet
Mori kritika të shumta për golin e dytë të Italisë, Robert Berisha për Hysajn: Nuk ka dashur që ta prishë frizurën

Mori kritika të shumta për golin e dytë të Italisë, Robert Berisha për Hysajn: Nuk ka dashur që ta prishë frizurën

Yjet
Mozzik: Zvicra është një vend i ftohtë për të jetuar, e kam problem të rri larg prindërve

Mozzik: Zvicra është një vend i ftohtë për të jetuar, e kam problem të rri larg prindërve

Yjet
Dua Lipa thotë se e kritikon Izraelin ‘për të mirën e përgjithshme’

Dua Lipa thotë se e kritikon Izraelin ‘për të mirën e përgjithshme’

Yjet
Përmes disa fotografive atraktive, Melinda Ademi paralajmëron një këngë të re

Përmes disa fotografive atraktive, Melinda Ademi paralajmëron një këngë të re

Muzikë
Nga ‘Harry Potter’ në ‘Broadway’: Daniel Radcliffe fiton ‘Tony’-n e tij të parë

Nga ‘Harry Potter’ në ‘Broadway’: Daniel Radcliffe fiton ‘Tony’-n e tij të parë

TV / Film
Aktori i “Lord of the Rings” pëson një incident në skenë – rrëzohet gjatë performancës

Aktori i “Lord of the Rings” pëson një incident në skenë – rrëzohet gjatë performancës

Yjet
Pyetet për Mbappen, Kaderi: Nuk kuptoj shumë në futboll, e kam futbollistin tim

Pyetet për Mbappen, Kaderi: Nuk kuptoj shumë në futboll, e kam futbollistin tim

Yjet
E zhgënjyer nga Jul Deda, Egla: U rrëzova në prapaskenë dhe nuk më ka telefonuar

E zhgënjyer nga Jul Deda, Egla: U rrëzova në prapaskenë dhe nuk më ka telefonuar

Yjet
Ed Sheeran shpallet artisti më i dëgjuar në Mbretërinë e Bashkuar për herë të shtatë

Ed Sheeran shpallet artisti më i dëgjuar në Mbretërinë e Bashkuar për herë të shtatë

Muzikë
Adri dhe Iliriana sjellin këngën e re “Ti kur dojshe”

Adri dhe Iliriana sjellin këngën e re “Ti kur dojshe”

Muzikë
Mariza Ikonomi prezanton për herë të parë partnerin

Mariza Ikonomi prezanton për herë të parë partnerin

Yjet