LAJMI I FUNDIT:
Big Brother VIP Albania

Big Brother VIP Albania

1477 Artikuj

Info

Të gjitha lajmet nga formati Big Brother VIP në Shqipëri

 

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Yjet
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Yjet
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Muzikë
Pavarësisht thashethemeve, Nita Latifi thotë se me Diola Dostin ruan raporte të mira miqësie

Pavarësisht thashethemeve, Nita Latifi thotë se me Diola Dostin ruan raporte të mira miqësie

Yjet
Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Beteja me tumorin, Nita Latifi rrëfen frikën që përjetoi në Big Brother VIP Albania

Yjet
‘Diss ndaj Kristit?’ – Keisi sqaron të vërtetën e këngës “Bye Bye”

‘Diss ndaj Kristit?’ – Keisi sqaron të vërtetën e këngës “Bye Bye”

Po Flitet
Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

Yjet
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Po Flitet
U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

U cilësua si ‘diss’ ndaj tij, Kristi komenton këngën e re të Keisit

Po Flitet
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Yjet
Me qëllimin që t’ua kthejë dashurinë ndjekësve të shumtë, Luizi befason fansen e tij të madhe

Me qëllimin që t’ua kthejë dashurinë ndjekësve të shumtë, Luizi befason fansen e tij të madhe

Yjet
Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

Habit Arbër Hajdari: Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, nuk kam folur me Zhaklinën

Yjet
Arbër Hajdari nuk do të jetë më opinionist në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania

Arbër Hajdari nuk do të jetë më opinionist në edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania

TV / Film
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Yjet
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Yjet
Efi Dhedhes për kohën pas përfundimit të Big Brother: Tani qetësi truri, kam shumë nevojë që të qetësohem

Efi Dhedhes për kohën pas përfundimit të Big Brother: Tani qetësi truri, kam shumë nevojë që të qetësohem

Yjet
Luiz Ejlli zbulon se po punon me Elgit Dodën për projektet e reja muzikore

Luiz Ejlli zbulon se po punon me Elgit Dodën për projektet e reja muzikore

Muzikë
Kënga e re e Nita Latifit “2 gota” lansohet të shtunën

Kënga e re e Nita Latifit “2 gota” lansohet të shtunën

Muzikë
Deamishel: Kur isha në BBVA, prindërit e mi morën kërcënime me jetë për mua

Deamishel: Kur isha në BBVA, prindërit e mi morën kërcënime me jetë për mua

Yjet
Kiara Tito duket e mahnitshme në kostum rozë

Kiara Tito duket e mahnitshme në kostum rozë

Yjet
Nita Latifi i kundërpërgjigjet Bledi Manes: Shfrytëzove respektin tim për ca pëlqime derisa isha e mbyllur pa asnjë informacion në shtëpi

Nita Latifi i kundërpërgjigjet Bledi Manes: Shfrytëzove respektin tim për ca pëlqime derisa isha e mbyllur pa asnjë informacion në shtëpi

Yjet
Bledi Mane e quan Nita Latifin mosmirënjohëse dhe amatore

Bledi Mane e quan Nita Latifin mosmirënjohëse dhe amatore

Yjet
Kiara e mrekullueshme me fustan të kuq, nuk mungojnë pozat me Luizin

Kiara e mrekullueshme me fustan të kuq, nuk mungojnë pozat me Luizin

Yjet
Si e mendon veten përballë Luizit dhe a do të bënte Stresi duet me fituesin e ‘BBVA 2’

Si e mendon veten përballë Luizit dhe a do të bënte Stresi duet me fituesin e ‘BBVA 2’

Yjet