LAJMI I FUNDIT:
Kolumbiania u zhgënjye nga bashkëmoshatarët dhe iu drejtua pensionistëve: Aktualisht është në lidhje me shtatë persona, ata e paguajnë për gjithçka

Kolumbiania u zhgënjye nga bashkëmoshatarët dhe iu drejtua pensionistëve: Aktualisht është në lidhje me shtatë persona, ata e paguajnë për gjithçka

Fun Lajme

Të fundit

Porositën një Xbox dhe kur hapën paketën, panë gjënë më të tmerrshme në jetën e tyre

Porositën një Xbox dhe kur hapën paketën, panë gjënë më të tmerrshme në jetën e tyre

Fun Lajme
E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t’ju bëjë ditën e mirë

E qeshura e adhurueshme e këtij djali do t’ju bëjë ditën e mirë

Fun Lajme
Kroati nuk u kujdes ‘një sekondë’ për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Kroati nuk u kujdes ‘një sekondë’ për drekën, shikoni se çfarë i ndodhi

Fun Lajme
Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Besonte se lopa ia kishte ngrënë orën, Rolex i fermerit britanik shfaqet 50 vjet më vonë

Interesante
Amerikanja merr diplomën master në moshën 105 vjeçare

Amerikanja merr diplomën master në moshën 105 vjeçare

Interesante
Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Babai u kthye në shtëpi pas tre muajsh, reagimi i së bijës preku 17 milionë njerëz

Fun Lajme
Turisti ukrainas ngjitet në kalin e shatërvanit të famshëm të Romës, i menjëhershëm ishte reagimi i policisë

Turisti ukrainas ngjitet në kalin e shatërvanit të famshëm të Romës, i menjëhershëm ishte reagimi i policisë

Fun Lajme
Britanikja hapi konkurs për të dashur të ri, 5000 oferta i ka refuzuar deri më tani – tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Britanikja hapi konkurs për të dashur të ri, 5000 oferta i ka refuzuar deri më tani – tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Fun Lajme
Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël – amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël – amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Fun Lajme
Fermeri në Angli gjen orën e tij Rolex, 50 vjet pasi ishte ngrënë nga një lopë

Fermeri në Angli gjen orën e tij Rolex, 50 vjet pasi ishte ngrënë nga një lopë

Interesante
Ariu kishte vendosur të ndiqte drerin – biologu që kapi pamjet tregon se çfarë ndodhi në fund

Ariu kishte vendosur të ndiqte drerin – biologu që kapi pamjet tregon se çfarë ndodhi në fund

Interesante
12 fotografi të çuditshme dasme që me siguri do t’ju bëjnë të qeshni – ndoshta me zë të lartë

12 fotografi të çuditshme dasme që me siguri do t’ju bëjnë të qeshni – ndoshta me zë të lartë

Fun Lajme
Politikani brazilian i bashkohet gabimisht takimit në internet ndërsa ishte ulur në tualet

Politikani brazilian i bashkohet gabimisht takimit në internet ndërsa ishte ulur në tualet

Virale
Momenti kur një anije gjigante përplaset për një varkë të vogël – pavarësisht britmave të peshkatarëve në Kanalin Anglez

Momenti kur një anije gjigante përplaset për një varkë të vogël – pavarësisht britmave të peshkatarëve në Kanalin Anglez

Dështime
Videoja mbresëlënëse e filmuar nga astronauti i NASA-s tregon një aurorë të gjelbër nga 250 milje mbi Tokë

Videoja mbresëlënëse e filmuar nga astronauti i NASA-s tregon një aurorë të gjelbër nga 250 milje mbi Tokë

Interesante
Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Deshën ta plaçkitin duke mos e ditur se është police, hajnat pendohen – gruaja nga Buenos Aires iu kundërpërgjigjet me armë

Dështime
Çifti u futën në një tualet “për t’u argëtuar”, më pas përjetuan një debakël – kamera regjistroi çdo detaj

Çifti u futën në një tualet “për t’u argëtuar”, më pas përjetuan një debakël – kamera regjistroi çdo detaj

Dështime
Një çift peshkatarësh gjen kasafortën me 100 mijë dollarë në New York

Një çift peshkatarësh gjen kasafortën me 100 mijë dollarë në New York

Interesante
Iowa Great Dane u quajt qeni më i gjatë në botë me një lartësi prej afro një metër

Iowa Great Dane u quajt qeni më i gjatë në botë me një lartësi prej afro një metër

Interesante
Majmuni i arratisur ribashkohet me pronarin e tij në Karolinën e Veriut

Majmuni i arratisur ribashkohet me pronarin e tij në Karolinën e Veriut

Fun Lajme
Dy deve ikin nga kopshti zoologjik në Ohajo

Dy deve ikin nga kopshti zoologjik në Ohajo

Interesante
Nga shkolla në Massachusetts diplomojnë 23 grupe binjakësh

Nga shkolla në Massachusetts diplomojnë 23 grupe binjakësh

Interesante
A mund ta gjeni fjalën e shkruar gabim në mesin e qindra “Summer”?

A mund ta gjeni fjalën e shkruar gabim në mesin e qindra “Summer”?

Interesante