LAJMI I FUNDIT:
Si ta zmadhoni gjoksin me ndihmën e grimit!

Si ta zmadhoni gjoksin me ndihmën e grimit!

Grim

Të fundit

15 minuta në ditë për vithe të ngritura: Stërvitjen mund ta bëjë gjithsecila në shtëpi!

15 minuta në ditë për vithe të ngritura: Stërvitjen mund ta bëjë gjithsecila në shtëpi!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Cilat nëna lindin fëmijë më të zgjuar?

Cilat nëna lindin fëmijë më të zgjuar?

Për nënat
Truket që do ta bëjnë grimin tuaj të qëndrojë më gjatë në fytyrën tuaj

Truket që do ta bëjnë grimin tuaj të qëndrojë më gjatë në fytyrën tuaj

Grim
Një trend i ri me botoks po përhapet! Kirurgët janë kundër “ideve të çmendura” e të rrezikshme

Një trend i ri me botoks po përhapet! Kirurgët janë kundër “ideve të çmendura” e të rrezikshme

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
A janë bikinit me dy shtresa të Kylie Jenner një trend i ri i rrobave të banjos?

A janë bikinit me dy shtresa të Kylie Jenner një trend i ri i rrobave të banjos?

Moda
Bobi barok, model për stinën e ngrohtë: Flokë plot volum dhe dekorime që u përshtaten të gjithave

Bobi barok, model për stinën e ngrohtë: Flokë plot volum dhe dekorime që u përshtaten të gjithave

Flokë dhe stil
Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

Nisur nga Pamela Anderson: Pse duhet t’i flasësh vetes para pasqyrës?

Psikologji
Tre aftësi që janë të rëndësishme për një marrëdhënie të lumtur dhe të shëndetshme, sipas terapistes së njohur

Tre aftësi që janë të rëndësishme për një marrëdhënie të lumtur dhe të shëndetshme, sipas terapistes së njohur

Në çift
Mos i hidhni shishet pothuajse të harxhuara në bërllok, truku viral ju ndihmon ta nxirrni substancën e mbetur

Mos i hidhni shishet pothuajse të harxhuara në bërllok, truku viral ju ndihmon ta nxirrni substancën e mbetur

Bukuri dhe Kujdes
Shumë e preferojnë, por nuk duhet ta bëni – mos vendosni kurrë make-up kur udhëtoni me aeroplan

Shumë e preferojnë, por nuk duhet ta bëni – mos vendosni kurrë make-up kur udhëtoni me aeroplan

Bukuri dhe Kujdes
Burrat që i duan partneret e tyre i bëjnë këto tre gjëra çdo ditë, pohon ekspertja

Burrat që i duan partneret e tyre i bëjnë këto tre gjëra çdo ditë, pohon ekspertja

Në çift
A është me të vërtetë keq të ushtroni në palestër me make-up?

A është me të vërtetë keq të ushtroni në palestër me make-up?

Bukuri dhe Kujdes
A mund të vendosni make-up nëse keni akne?

A mund të vendosni make-up nëse keni akne?

Bukuri dhe Kujdes
Ajo që partneri juaj sheh së pari në këtë iluzion optik zbulon nëse është i sinqertë apo i fshehtë

Ajo që partneri juaj sheh së pari në këtë iluzion optik zbulon nëse është i sinqertë apo i fshehtë

Në çift
Një truk ju ndihmon që era e parfumit t’ju zgjasë tërë ditën

Një truk ju ndihmon që era e parfumit t’ju zgjasë tërë ditën

Bukuri dhe Kujdes
Këshilltarja ndan katër fraza që nuk duhet t’ia thoni kurrë partnerit tuaj

Këshilltarja ndan katër fraza që nuk duhet t’ia thoni kurrë partnerit tuaj

Në çift
Terapistja ndan pesë shenja që tregojnë se jeni në një marrëdhënie me një manipulues emocional

Terapistja ndan pesë shenja që tregojnë se jeni në një marrëdhënie me një manipulues emocional

Në çift
Mënyra se si i lani flokët tregon se a mund të keni flokë me shkëlqim, ja çfarë mund të bëni

Mënyra se si i lani flokët tregon se a mund të keni flokë me shkëlqim, ja çfarë mund të bëni

Bukuri dhe Kujdes
Tre gabime që ju pengojnë të jeni prindër të qetë, sipas një psikologu

Tre gabime që ju pengojnë të jeni prindër të qetë, sipas një psikologu

Fëmija juaj
Aplikojeni korrektorin në këtë mënyrë, transformimi thjesht ‘magji’

Aplikojeni korrektorin në këtë mënyrë, transformimi thjesht ‘magji’

Bukuri dhe Kujdes
Nëse jeni fillestare në aplikimin e grimit, duhet ta shikoni patjetër këtë video

Nëse jeni fillestare në aplikimin e grimit, duhet ta shikoni patjetër këtë video

Bukuri dhe Kujdes
Çfarëdo moshe që ka fëmija, këtë praktikë duhet ta ndiqni gjithmonë në raport me ta

Çfarëdo moshe që ka fëmija, këtë praktikë duhet ta ndiqni gjithmonë në raport me ta

Fëmija juaj
Si mund të “ngrehim” sytë pa nevojën e ndërhyrjeve estetike?

Si mund të “ngrehim” sytë pa nevojën e ndërhyrjeve estetike?

Bukuri dhe Kujdes