LAJMI I FUNDIT:

Real Estate

Më shumë

Ofertë e veçantë – vila në Brezovicë ofrohet me zbritje ID-246
Ofertë e veçantë – vila në Brezovicë ofrohet me zbritje ID-246

VILË NË SHITJE

2 muaj

Një jetë e re fillon këtu – banesa e gatshme 2+1 në rrugën ‘Gazmend Zajmi’  ID-251 
Një jetë e re fillon këtu – banesa e gatshme 2+1 në rrugën ‘Gazmend Zajmi’  ID-251 

BANESË NË SHITJE

2 muaj

Investo në biznesin tënd – krijo restorantin ose marketin e ëndrrave në këtë lokal me pamje panoramike në lagjen Arbëri! ID-249
Investo në biznesin tënd – krijo restorantin ose marketin e ëndrrave në këtë lokal me pamje panoramike në lagjen Arbëri! ID-249

LOKAL NË SHITJE

3 muaj

Koha për të blerë është tani – shitet banesa me 92m² në Gjilan ID-248
Koha për të blerë është tani – shitet banesa me 92m² në Gjilan ID-248

BANESË NË SHITJE

3 muaj

Lëshohet me qira objekti për biznesin tuaj në Prishtinë ID-143
Lëshohet me qira objekti për biznesin tuaj në Prishtinë ID-143

ZYRE/ AMBIENT BIZNESI NË SHITJE

3 muaj

Çfarë po prisni? Kontaktoni tani për të siguruar lokalin me qira në Prishtinë ID-201
Çfarë po prisni? Kontaktoni tani për të siguruar lokalin me qira në Prishtinë ID-201

LOKAL ME QIRA

3 muaj

Blej banesë në Shkup me pamjen mahnitëse të lumit Vardar ID-247 
Blej banesë në Shkup me pamjen mahnitëse të lumit Vardar ID-247 

BANESË NË SHITJE

3 muaj

Zyra me qira në vendndodhje të frekuentuar për biznesin tuaj ID-246
Zyra me qira në vendndodhje të frekuentuar për biznesin tuaj ID-246

ZYRE ME QIRA

3 muaj

Ofrohet me qira lokali me lokacionin ideal në Aktash- gjendet në një zonë të frekuentuar ID-245
Ofrohet me qira lokali me lokacionin ideal në Aktash- gjendet në një zonë të frekuentuar ID-245

LOKAL ME QERA

3 muaj

Merr me qira penthouse-in e ëndrrave – komoditet dhe pamje të mrekullueshme në Prishtinë ID-135
Merr me qira penthouse-in e ëndrrave – komoditet dhe pamje të mrekullueshme në Prishtinë ID-135

BANESË ME QIRA

3 muaj

Shitet lokal modern në Prishtinë ID-146
Shitet lokal modern në Prishtinë ID-146

LOKAL NË SHITJE

4 muaj

Shitet lokali në Fushë Kosovë – hapësirë e volitshme dhe çmim i arsyeshëm ID-182
Shitet lokali në Fushë Kosovë – hapësirë e volitshme dhe çmim i arsyeshëm ID-182

LOKAL NË SHITJE

4 muaj

Banesa me qira në lagjen Lakrishtë – ka 107m², 3 dhoma gjumi, ballkon dhe garazhë ID-252
Banesa me qira në lagjen Lakrishtë – ka 107m², 3 dhoma gjumi, ballkon dhe garazhë ID-252

BANESË ME QERA

4 muaj

Ofrohet me qira banesa me pamje nga sheshi në Prishtinë  ID-158
Ofrohet me qira banesa me pamje nga sheshi në Prishtinë  ID-158

BANESË ME QIRA

4 muaj

Shitet penthouse në Prishtinë me 165m² – ka 5 dhoma gjumi dhe terrasë me 480m²  ID-122
Shitet penthouse në Prishtinë me 165m² – ka 5 dhoma gjumi dhe terrasë me 480m² ID-122

SHTËPI NË SHITJE

4 muaj

Gjithçka që ju duhet për zhvillimin e biznesit tuaj – lokale me qira në lagjen Arbëria ID-152
Gjithçka që ju duhet për zhvillimin e biznesit tuaj – lokale me qira në lagjen Arbëria ID-152

LOKAL ME QIRA

4 muaj

Hapësirë e përshtatshme për zyre në qendër të Pejës ID-251 
Hapësirë e përshtatshme për zyre në qendër të Pejës ID-251 

4 muaj

Zgjidhni lokalin e përshtatshëm për biznesin tuaj – 10 lokale me qira në lagjen Arbëria ID-249
Zgjidhni lokalin e përshtatshëm për biznesin tuaj – 10 lokale me qira në lagjen Arbëria ID-249

LOKAL ME QIRA

5 muaj

Shpallni pronën tuaj – shisni ose jepni me qira pronat tuaja nëpërmjet Telegrafi Real Estate
Shpallni pronën tuaj – shisni ose jepni me qira pronat tuaja nëpërmjet Telegrafi Real Estate

5 muaj

Shitet objekti afarist – mundësi e rrallë për biznesin tuaj me vendndodhjen perfekte në lagjen Kalabria ID-248
Shitet objekti afarist – mundësi e rrallë për biznesin tuaj me vendndodhjen perfekte në lagjen Kalabria ID-248

LOKAL ME QIRA

5 muaj

Banesa me sipërfaqe 84m2 në qendër të Prishtinës është në shitje ID-133
Banesa me sipërfaqe 84m2 në qendër të Prishtinës është në shitje ID-133

BANESË NË SHITJE

5 muaj

Nëse ende po mendon ku është vendi ideal të hapësh një restaurant- zgjidhja është ky lokal me qira  ID-245
Nëse ende po mendon ku është vendi ideal të hapësh një restaurant- zgjidhja është ky lokal me qira ID-245

LOKAL ME QIRA

5 muaj

Lokal me qira në qendër të Vushtrrisë – ideal për biznesin tuaj! ID-243
Lokal me qira në qendër të Vushtrrisë – ideal për biznesin tuaj! ID-243

LOKAL ME QIRA

6 muaj

Me çmim të zbritur – shitet banesa me dy dhoma gjumi në Prishtinë ID-242
Me çmim të zbritur – shitet banesa me dy dhoma gjumi në Prishtinë ID-242

BANESË NË SHITJE

6 muaj

Lëshohet toka me qira në Breg të Diellit – çmim i volitshëm dhe mundësi e shkëlqyer për zhvillimin e biznesit ID-134
Lëshohet toka me qira në Breg të Diellit – çmim i volitshëm dhe mundësi e shkëlqyer për zhvillimin e biznesit ID-134

TOKË ME QIRA

6 muaj