LAJMI I FUNDIT:
Drita dhe Malisheva mësojnë kundërshtarët për rrethin e dytë në Ligën e Konferencës

Drita dhe Malisheva mësojnë kundërshtarët për rrethin e dytë në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare

Të fundit

Shqipëri – Kroaci, formacionet zyrtare: Sylvinho me dy ndryshime

Shqipëri – Kroaci, formacionet zyrtare: Sylvinho me dy ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Babai i tyre është kroat, dhe nëna shqiptare: Karla dhe Noah parashikojnë rezultatin e ndeshjes

Babai i tyre është kroat, dhe nëna shqiptare: Karla dhe Noah parashikojnë rezultatin e ndeshjes

Ndërkombëtare
Mbappe poston mesazh të fshehtë me gjashtë fjalë mes frikës për përfshirjen e tij në Euro 2024

Mbappe poston mesazh të fshehtë me gjashtë fjalë mes frikës për përfshirjen e tij në Euro 2024

Përfaqësueset
Llapi mëson kundërshtarin e rrethit të dytë në Ligën e Evropës

Llapi mëson kundërshtarin e rrethit të dytë në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
LIVE: Shqipëri-Kroaci, gjithçka rreth ndeshjes së kuqezinjve ndaj kroatëve në Euro 2024

Live LIVE: Shqipëri-Kroaci, gjithçka rreth ndeshjes së kuqezinjve ndaj kroatëve në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Perisic: E njohim Shqipërinë, ndeshjen duhet ta fitojmë ne

Perisic: E njohim Shqipërinë, ndeshjen duhet ta fitojmë ne

Kombëtarja e Shqipërisë
Ballkani mëson kundërshtarin për rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve

Ballkani mëson kundërshtarin për rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ardhja e Mbappes shkakton ‘luftë të brendshme’ te Real Madridi

Ardhja e Mbappes shkakton ‘luftë të brendshme’ te Real Madridi

La Liga
Skuadrat italiane do ta ndjekin nga afër Mario Mitajn në dy ndeshjet e fundit të Shqipërisë

Skuadrat italiane do ta ndjekin nga afër Mario Mitajn në dy ndeshjet e fundit të Shqipërisë

Serie A
Nga Bajrami dhe Yamal te Guler dhe Ronaldo – të gjitha rekordet e thyera në Euro 2024  

Nga Bajrami dhe Yamal te Guler dhe Ronaldo – të gjitha rekordet e thyera në Euro 2024  

Shkumbin Pireva
Më e madhe se tre vite më parë, futbollistët italianë mund të fitojnë premi të ‘çmendur’ në rast triumfi në Euro 2024

Më e madhe se tre vite më parë, futbollistët italianë mund të fitojnë premi të ‘çmendur’ në rast triumfi në Euro 2024

Ndërkombëtare
“Vëllai pranë vëllait, shqiptari pranë kroatit”: Dashuria dhe miqësia përhapet në Hamburg përpara ndeshjes

“Vëllai pranë vëllait, shqiptari pranë kroatit”: Dashuria dhe miqësia përhapet në Hamburg përpara ndeshjes

Kombëtarja e Shqipërisë
Trepça në kualifikimet e Ligës së Kampionëve

Trepça në kualifikimet e Ligës së Kampionëve

Super Liga
FSHF me informacione të rëndësishme për tifozët shqiptarë që do të ndjekin ndeshjen Kroaci – Shqipëri në stadiumin e Hamburgut

FSHF me informacione të rëndësishme për tifozët shqiptarë që do të ndjekin ndeshjen Kroaci – Shqipëri në stadiumin e Hamburgut

Kombëtarja e Shqipërisë
Lamine Yamal: Shpresoj që mësuesit e mi të shikojnë Euro 2024 dhe të mos më rrëzojnë në provime

Lamine Yamal: Shpresoj që mësuesit e mi të shikojnë Euro 2024 dhe të mos më rrëzojnë në provime

Përfaqësueset
Skuadrat kosovare mësojnë kundërshtarët e mundshëm nëse kalojnë rrethet e para në garat evropiane

Skuadrat kosovare mësojnë kundërshtarët e mundshëm nëse kalojnë rrethet e para në garat evropiane

Ndërkombëtare
PSG ka gati 130 milionë euro për yllin që do ta zëvendësojë Mbappen

PSG ka gati 130 milionë euro për yllin që do ta zëvendësojë Mbappen

Ligue 1
Conor McGregor zbulon se ka vënë bast 60 mijë dollarë në Euro 2024 para fillimit të turneut

Conor McGregor zbulon se ka vënë bast 60 mijë dollarë në Euro 2024 para fillimit të turneut

Përfaqësueset
Erdogan telefonon Arda Gulerin dhe futbollistët tjerë turq duke i përgëzuar dhe duke iu dhënë një porosi

Erdogan telefonon Arda Gulerin dhe futbollistët tjerë turq duke i përgëzuar dhe duke iu dhënë një porosi

Serie A
A është dëmtuar rëndë Çekia? Shikoni situatën e diskutueshme përpara golit të fitores së Portugalisë

A është dëmtuar rëndë Çekia? Shikoni situatën e diskutueshme përpara golit të fitores së Portugalisë

Përfaqësueset
Kroaci – Shqipëri, formacionet e mundshme

Kroaci – Shqipëri, formacionet e mundshme

Kombëtarja e Shqipërisë
Luhen dy ndeshjet e Grupit A: Gjermania dhe Zvicra kërkojnë kualifikimin

Luhen dy ndeshjet e Grupit A: Gjermania dhe Zvicra kërkojnë kualifikimin

Ndërkombëtare
Dita e ndeshjes: Shqipëria përballet me Kroacinë në kërkim të pikëve të para në Euro 2024

Dita e ndeshjes: Shqipëria përballet me Kroacinë në kërkim të pikëve të para në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë