LAJMI I FUNDIT:
Dështimet e Pep Guardiolës në Ligën e Kampionëve – nga “përplasja më e madhe” deri te gabimi i De Bruyne

Dështimet e Pep Guardiolës në Ligën e Kampionëve – nga “përplasja më e madhe” deri te gabimi i De Bruyne

Liga e Kampionëve

Të fundit

Aguero zbulon mesazhin që ia dërgoi Messit kur mësoi se bashkëkombësi i tij po kalonte te Inter Miami

Aguero zbulon mesazhin që ia dërgoi Messit kur mësoi se bashkëkombësi i tij po kalonte te Inter Miami

Ligat tjera
Van Basten i kërkon FIFA-s inkuadrimin e dy rregullave që do ta ndryshonin futbollin përgjithmonë

Van Basten i kërkon FIFA-s inkuadrimin e dy rregullave që do ta ndryshonin futbollin përgjithmonë

Ndërkombëtare
Pronari i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi ‘i përfshirë’ në ofertën e blerjes së Man United

Pronari i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi ‘i përfshirë’ në ofertën e blerjes së Man United

Premier League
Aguero: Barcelona nuk bëri mjaftueshëm për ta kthyer Messin

Aguero: Barcelona nuk bëri mjaftueshëm për ta kthyer Messin

Liga e Kampionëve
Planet brenda finales së Ligës së Kampionëve për tifozët pasi UEFA përpiqet të shmangë përsëritjen e tmerrit të Parisit

Planet brenda finales së Ligës së Kampionëve për tifozët pasi UEFA përpiqet të shmangë përsëritjen e tmerrit të Parisit

Liga e Kampionëve
Sa refuzoi nga Arabia Saudite dhe sa do të fitojë në MLS – zbulohet paga e Messit te Inter Miami

Sa refuzoi nga Arabia Saudite dhe sa do të fitojë në MLS – zbulohet paga e Messit te Inter Miami

Ligat tjera
Grupi po kompletohet – Kosova zhvillon stërvitjen e dytë para ndeshjes me Rumaninë

Grupi po kompletohet – Kosova zhvillon stërvitjen e dytë para ndeshjes me Rumaninë

Përfaqësuesja e Kosovës
Maguire mund të bashkohet me Keitan në Werder Bremen

Maguire mund të bashkohet me Keitan në Werder Bremen

Premier League
Si e përdori Beckham strategjinë e Sir Alex Ferguson për transferimin e Messit

Si e përdori Beckham strategjinë e Sir Alex Ferguson për transferimin e Messit

Ligat tjera
Man City nuk i lë asgjë rastësisë, ka përgatitur edhe detajin e fundit ndaj Interit për finalen e Ligës së Kampionëve

Man City nuk i lë asgjë rastësisë, ka përgatitur edhe detajin e fundit ndaj Interit për finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Një nga dështimet më të madha të Jurgen Klopp përfundoi në Bundesligë te Werder Bremen

Një nga dështimet më të madha të Jurgen Klopp përfundoi në Bundesligë te Werder Bremen

Bundesliga
“Shumë projekte janë shkatërruar nga ndjekja e trofeut të Ligës së Kampionëve” – Guardiola tregon tërthorazi se çfarë e pret Interin në finale

“Shumë projekte janë shkatërruar nga ndjekja e trofeut të Ligës së Kampionëve” – Guardiola tregon tërthorazi se çfarë e pret Interin në finale

Liga e Kampionëve
“Interi ka nevojë për shumë zemër kundër Man City” – Inzaghi flet për finalen e Ligës së Kampionëve

“Interi ka nevojë për shumë zemër kundër Man City” – Inzaghi flet për finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Jurgen Klopp ndryshon planet e transferimeve pas nënshkrimit me Alexis Mac Allister

Jurgen Klopp ndryshon planet e transferimeve pas nënshkrimit me Alexis Mac Allister

Premier League
Lautaro Martinez: Finalja e Ligës së Kampionëve të jep ndjenjat e njëjta sikurse finalja e Kupës së Botës

Lautaro Martinez: Finalja e Ligës së Kampionëve të jep ndjenjat e njëjta sikurse finalja e Kupës së Botës

Liga e Kampionëve
Largimi i fituesve të Topit të Artë nga Evropa – në skenën e madhe ka mbetur vetëm edhe një

Largimi i fituesve të Topit të Artë nga Evropa – në skenën e madhe ka mbetur vetëm edhe një

Ndërkombëtare
Zyrtare: Ballkani nënshkruar me portierin Andrea Hoxha

Zyrtare: Ballkani nënshkruar me portierin Andrea Hoxha

Superliga
Sa para do të arkëtojë Manchester City nëse e fiton Ligën e Kampionëve nesër mbrëma

Sa para do të arkëtojë Manchester City nëse e fiton Ligën e Kampionëve nesër mbrëma

Liga e Kampionëve
Liga Premier do të bëjë një ndryshim të madh në VAR sezonin e ardhshëm

Liga Premier do të bëjë një ndryshim të madh në VAR sezonin e ardhshëm

Premier League
Presidenti i Milanit tregon pse u shkarkua Maldini: Nuk kemi më nevojë për të

Presidenti i Milanit tregon pse u shkarkua Maldini: Nuk kemi më nevojë për të

Serie A
Football Benchmark: Këto janë dhjetë klubet më të vlefshme në botë, Man City rrëzon nga froni Real Madridin

Football Benchmark: Këto janë dhjetë klubet më të vlefshme në botë, Man City rrëzon nga froni Real Madridin

Ndërkombëtare
Arbnor Muja i reagon Alain Giresses në lidhje me ftesën për ndeshjet e qershorit

Arbnor Muja i reagon Alain Giresses në lidhje me ftesën për ndeshjet e qershorit

Përfaqësuesja e Kosovës
Lajm fantastik për Real Madridin: Ndalen bisedimet mes Bayernit dhe Davies për kontratën e re

Lajm fantastik për Real Madridin: Ndalen bisedimet mes Bayernit dhe Davies për kontratën e re

Bundesliga