LAJMI I FUNDIT:

TV / Film

Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

TV / Film
Juli bën një hap më tej drejt fitores, eliminohet Heidi Baci

Juli bën një hap më tej drejt fitores, eliminohet Heidi Baci

TV / Film
Meriton Mjekiqi largohet i pari nga pesë finalistët, humb garën për çmimin e madh

Meriton Mjekiqi largohet i pari nga pesë finalistët, humb garën për çmimin e madh

TV / Film
Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në natën finale të Big Brother VIP Albania 3

Finalistët shkëlqejnë me dukjen e tyre në natën finale të Big Brother VIP Albania 3

TV / Film
Nis nata finale e Big Brother VIP Albania 3

Nis nata finale e Big Brother VIP Albania 3

TV / Film
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese – gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese – gjithçka që ndodhi në natën finale

TV / Film
Sonte finalja e madhe, kush e fiton edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania?

Sonte finalja e madhe, kush e fiton edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania?

TV / Film
Arbana Osmani bëhet aktore, do të luajë në filmin e ri të bashkëshortit të saj “The Passport”

Arbana Osmani bëhet aktore, do të luajë në filmin e ri të bashkëshortit të saj “The Passport”

TV / Film
‘Traileri’ i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

‘Traileri’ i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

TV / Film
Traileri i parë për sezonin e katërt të “The Witcher” sapo ka dalë

Traileri i parë për sezonin e katërt të “The Witcher” sapo ka dalë

TV / Film
Publikohet ‘traileri’ i filmit të ri nga Disney, “Descendants: The Rise of Red!” ku luan edhe Rita Ora

Publikohet ‘traileri’ i filmit të ri nga Disney, “Descendants: The Rise of Red!” ku luan edhe Rita Ora

TV / Film
Usyk bën debutimin në Hollywood në një film përkrah Dwayne Johnson

Usyk bën debutimin në Hollywood në një film përkrah Dwayne Johnson

TV / Film
Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj në finalen e spektaklit “The Masked Singer US”

Rita Ora shkëlqen me dukjen e saj në finalen e spektaklit “The Masked Singer US”

TV / Film
“Me Gjylen” rikthehet me episod të ri “Vejushkat” dhe rikthimin e Mensur Safqiut

“Me Gjylen” rikthehet me episod të ri “Vejushkat” dhe rikthimin e Mensur Safqiut

TV / Film
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

TV / Film
Dokumentari për një nga skandalet më të mëdha seksuale në histori është aktualisht më i shikuari në Netflix

Dokumentari për një nga skandalet më të mëdha seksuale në histori është aktualisht më i shikuari në Netflix

TV / Film
Furiosa – Parapremierë më 22 Maj në Cinestar Megaplex

Furiosa – Parapremierë më 22 Maj në Cinestar Megaplex

Cinestar
“Zurich Shqip Up Comedy” do të rikthehet me edicionin e tretë – me sallë më të madhe dhe dy netë festival

“Zurich Shqip Up Comedy” do të rikthehet me edicionin e tretë – me sallë më të madhe dhe dy netë festival

TV / Film
Edhe Meritoni në finale – për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Edhe Meritoni në finale – për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

TV / Film
Françeska eliminohet nga BBVA – pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Françeska eliminohet nga BBVA – pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

TV / Film
Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania

Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania

TV / Film
Gjysmëfinalja e Big Brother VIP Albania 3 nis me një koreografi interesante nga ish-banorët në studio

Gjysmëfinalja e Big Brother VIP Albania 3 nis me një koreografi interesante nga ish-banorët në studio

TV / Film
“Edhe një prime i mbetur”, Lori dhe Sara Hoxha pozojnë me Ledionin në studion e Big Brother VIP Albania

“Edhe një prime i mbetur”, Lori dhe Sara Hoxha pozojnë me Ledionin në studion e Big Brother VIP Albania

TV / Film
“Ne” rikthehet me episodin e 15-të – plot që qeshura dhe situata komike me “shtatzëninë” e Ferides

“Ne” rikthehet me episodin e 15-të – plot që qeshura dhe situata komike me “shtatzëninë” e Ferides

TV / Film