MË SHUMË UJDI

Mundësi e artë për gamera – zbritje prej 200 deri në 300 euro në laptopët e preferuar për gaming!
Mundësi e artë për gamera – zbritje prej 200 deri në 300 euro në laptopët e preferuar për gaming! Më shumë
Disku portativ WD Elements me kapacitet 2TB ‘heq qafe’ problemet e ngarkesës së kompjuterit apo laptopit tuaj  
Disku portativ WD Elements me kapacitet 2TB ‘heq qafe’ problemet e ngarkesës së kompjuterit apo laptopit tuaj   Më shumë
Pastroni dyshemet dhe qilimat me një fshesë të vetme që nuk krijon as zhurmë
Pastroni dyshemet dhe qilimat me një fshesë të vetme që nuk krijon as zhurmë Më shumë
Maus Logitech MX Vertical i përsosur për të gjithë, zvogëlon presionin dhe përmirëson pozicionin tuaj të dorës
Maus Logitech MX Vertical i përsosur për të gjithë, zvogëlon presionin dhe përmirëson pozicionin tuaj të dorës Më shumë
Dëshironi eksperiencë tërheqëse për çdo lojë dhe film, zgjedhja është monitori i lakuar Samsung dual 49”
Dëshironi eksperiencë tërheqëse për çdo lojë dhe film, zgjedhja është monitori i lakuar Samsung dual 49” Më shumë
Laptop Lenovo IdeaPad 3, zgjedhje ideale për shtëpi apo zyrë
Laptop Lenovo IdeaPad 3, zgjedhje ideale për shtëpi apo zyrë Më shumë
TP-LINK Tapo C310 zgjedhja e sigurisë tuaj, kamera me pamje të qartë edhe natën deri në 30 metra!
TP-LINK Tapo C310 zgjedhja e sigurisë tuaj, kamera me pamje të qartë edhe natën deri në 30 metra! Më shumë
Printer HP OfficeJet Pro 8022e, ideal për shtëpi apo zyrë
Printer HP OfficeJet Pro 8022e, ideal për shtëpi apo zyrë Më shumë
Gjithçka që duhet të dini për ta mbajtur ajrin e pastër në shtëpi – prej pluhurit, avullit deri tek qimet e kafshëve!
Gjithçka që duhet të dini për ta mbajtur ajrin e pastër në shtëpi – prej pluhurit, avullit deri tek qimet e kafshëve! Më shumë
Monitoroni, dëgjoni dhe flisni me beben tuaj natën dhe ditën me këtë pajisje digjitale!
Monitoroni, dëgjoni dhe flisni me beben tuaj natën dhe ditën me këtë pajisje digjitale! Më shumë
Me çmim të konvenueshëm për studentë- ky laptop vjen me zbritje nga Telegrafi Deals
Me çmim të konvenueshëm për studentë- ky laptop vjen me zbritje nga Telegrafi Deals Më shumë
Kjo është fshesa robotike që bën pastrim efikas edhe në ambientet e errëta
Kjo është fshesa robotike që bën pastrim efikas edhe në ambientet e errëta Më shumë
Për internet ma t’shpejtë se Mik Mik t’duhet veç kjo pajisje!
Për internet ma t’shpejtë se Mik Mik t’duhet veç kjo pajisje! Më shumë
Mos hezitoni, super laptopi vjen me super çmim
Mos hezitoni, super laptopi vjen me super çmim Më shumë
Zë i qartë dhe tinguj mahnitës, këto kufje ultra të rehatshme falin përjetim unik gjatë lojës!
Zë i qartë dhe tinguj mahnitës, këto kufje ultra të rehatshme falin përjetim unik gjatë lojës! Më shumë
Një orë e mençur si kjo i nevojitet secilit, vetëm zgjidheni ngjyrën
Një orë e mençur si kjo i nevojitet secilit, vetëm zgjidheni ngjyrën Më shumë
Më Shumë

Telegrafi Deals është shoku që ju ndihmon t’i merrni vendimet e duhura për blerje të produkteve apo shërbimeve duke ofruar informacione të hollësishme dhe çmime të pa konkurrueshme për to. Artikujt janë me pagesë, ndërkaq përzgjidhen dhe krijohen me kujdes nga ekipi i Telegrafi Deals. Redaksia e lajmeve nuk është e përfshirë.