LAJMI I FUNDIT:

Zbulo qysh mundesh me i vesh gërshetat me ZBRITJE

Zbulo qysh mundesh me i vesh gërshetat me ZBRITJE

Dimri është koha e vitit kur kërkojmë ngrohtësi dhe stil, dhe çfarë mënyre më të mirë për të përmbushur të dyja këto nevoja sesa me një triko të bukur të thurur? Përmes Telegrafi Deals po ju sjellim një triko të zezë elegante për femra që mund të bëhet pjesë e pandarë e garderobës së juaj të dimrit – tani në një ofertë të paparë. 

Kjo triko ofrohet me zbritje në Telegrafi Deals nga 34.99 euro në 29.99 euro, mjafton të shfrytëzoni kodin telegrafi20. 

E bërë nga 100% akrilik, kjo triko është e ngrohtë dhe e butë, e përshtatshme për të kaluar me ju çdo moment të dimrit. Detajet me gërsheta dhe mbërthimi me kopsa shtojnë një prekje të veçantë në veshjen tuaj të përditshme, ndërsa e bëjnë të lehtë për t’u veshur dhe për t’u kombinuar me çdo lloj rrobash. 

Blej tani dhe bëhu gati të shkëlqesh këtë dimër me trikon e re! 

Më shumë