LAJMI I FUNDIT:

A don me u dok si zotni këtë sezon të dasmave?

A don me u dok si zotni këtë sezon të dasmave?

Sezoni i dasmave dhe eventeve të veçanta është në prag, dhe për ata që kërkojnë të duken më të mirët në çdo aspekt, Melodia Px ofron zgjedhjet perfekte.

Me koleksionet e tyre të fundit të kostumeve 2 pjesëshe përfshirë xhaketat dhe pantallonat në ngjyrën hiri dhe bezhë për djem, Melodia Px është vendi ideal për të shkëlqyer këtë sezon.

Kostumet në ngjyrë hiri nga Melodia Px janë sinonim i klasit dhe elegancës. Këto kostume janë të dizajnuara për të përmbushur standardet më të larta të modës dhe për të ofruar një kombinim të përkryer të komoditetit dhe stilit. Ngjyra hiri, një zgjedhje klasike dhe e përjetshme, është ideale për çdo event nga dasmat madhështore deri te evente zyrtare.

Për ata që kërkojnë një pamje më të ngrohtë dhe të butë, kostumet në ngjyrë bezhë janë zgjedhja ideale. Ngjyra bezhë është simbol i elegancës natyrale dhe ngrohtësisë, duke e bërë atë të përsosur për eventet verore dhe dasmat në natyrë. 

I dizajnuar me një vëmendje të veçantë ndaj detajeve dhe një prerje që përshtatet në mënyrë perfekte, këto kostume 2 pjesëshe ofrojnë një pamje të sofistikuar dhe të rehatshme. 

Veshjet nga Melodia Px janë të krijuara për të përmbushur nevojat e çdo eventi duke i bërë ata të ndihen të veçantë. Qoftë për një dasmë madhështore apo një festë dhe event të rëndësishëm, këto kostume 2 pjesëshe janë zgjedhje klasike dhe të përjetshme që nuk dalin asnjëherë nga moda. Me një dizajn të thjeshtë, por të bukur, këto veshje janë perfekte për çdo rast dhe ofrojnë një pamje të përkryer për çdo djalë.

Kjo zbritje e veçantë vlen vetëm për një kohë të kufizuar nga 26 qershori deri më 16 korrik, prandaj veproni dhe përfitoni shpejt nga zbritja që ju ofron kodi #DASMA24!

Vërejtje: Kjo zbritje vlen vetëm online përmes kodit të Telegrafi Deals.

Më shumë