LAJMI I FUNDIT:

Kompletoje look-un me 50% zbritje

Kompletoje look-un me 50% zbritje

A ju pëlqejnë kostumet verore 2 pjesëshe që kombinojnë elegancën dhe komoditetin në perfeksion të plotë? 

Nëse po, ju tashmë keni një ofertë të jashtëzakonshme nga Melodia Px! Deri më 4 korrik, ju mund të përfitoni 50% zbritje në kostumet verore 2 pjesëshe për femra, një veshje që do të bëjë çdo dalje tuajën mahnitëse. 

Ky fustan 2 pjesësh përmbush look-un çdo gruaje duke qenë  i përshtatshëm për ambientet e punës apo eventet sociale, që ju bënë të ndiheni komode dhe me stil njëkohësisht. Me ngjyrën e bardhë të pastër ky fustan është zgjedhja ideale për çdo rast.

Stil dhe rehati në çdo hap

Verë, diell dhe sandale që kombinojnë stilin me komoditetin! Ku ka më mirë? 

Për të gjitha dashamirët e modës, sandalet “Ideal Shoes” në ngjyrë të bardhë dhe bezhë ju presin blerjen tuaj për të bërë verën tuaj më elegante dhe të rehatshme! Ato janë zgjedhja perfekte për çdo rast, duke filluar nga shëtitjet e përditshme e deri te eventet më të veçanta.

Kjo zbritje e veçantë vlen vetëm për një kohë të kufizuar, prandaj nxitoni, veproni dhe përfitoni shpejt tani nga zbritja 50% që ju ofron kodi #VERA24 deri më 4 Korrik!

Vërejtje: Kjo zbritje vlen vetëm online përmes kodit të Telegrafi Deals.

Më shumë