LAJMI I FUNDIT:

Secila më e mirë se tjetra

Secila më e mirë se tjetra

Në një botë ku stili dhe komoditeti shpesh duken si dy koncepte të ndryshme, Melodia PX sjell një produkt që i bashkon këto dy elemente në mënyrë të përsosur – Këpucët Ideal Shoes për femra tani me – 50% zbritje deri më 17 Qershor

Ky model i ri, i disponueshëm në katër ngjyra të mrekullueshme – pembe, bezhë, limon dhe të zezë – është një dëshmi e përkushtimit për të ofruar këpucë që janë jo vetëm të bukura, por edhe të rehatshme dhe funksionale.

Ngjyra që pasqyrojnë personalitetin tuaj

Ngjyra e pembe është simboli i përkryer i romantizmit dhe feminitetit. “Këpucët IDEAL SHOES 8710” në këtë nuancë ofrojnë një prekje delikate që mund të transformojë çdo veshje të përditshme në një veshje elegante. Ngjyra e pembe është ngjyra që sjell ndjeshmëri dhe ngrohtësi, duke ju bërë të ndjeheni të dashuruara dhe të veçanta në çdo hap që hidhni. 

Bezhë: Elegancë dhe neutralitet

Ngjyra bezhë është sinonim i elegancës dhe universalitetit. Këpucët në këtë ngjyrë janë perfekte për çdo rast, qoftë për një ditë në punë apo për një darkë të veçantë. Kjo ngjyrë ofron një nuancë të sofistikuar që përshtatet me çdo ngjyrë dhe stil. Këto këpucë në këtë nuancë janë një zgjedhje e shkëlqyer për gratë që kërkojnë një pamje të rafinuar dhe të pasur.

Ngjyra Limon sjell gëzim dhe energji

Ngjyra limon e kësaj këpuce sjell një shpërthim energjie dhe gëzimi në çdo hap që hidhni. Ato janë perfekte për femrat që duan të dallohen dhe të tregojnë personalitetin e tyre të gëzuar. Ngjyra Limon është ngjyra e verës dhe e aventurave të reja, duke sjellë një gjallëri në garderobën tuaj. Perfekte për verën, këto këpucë mund të kombinohen me fustane ose pantallona të shkurtra për një pamje të guximshme dhe energjike.

E Zezë: Klasike dhe sofistikuese

Ngjyra e zezë është simboli i klasikës dhe sofistikimit. Këto këpucë me këtë nuancë ofrojnë një elegancë të përhershme që kurrë nuk del nga moda. Të zezat janë të domosdoshme në çdo garderobë, duke ofruar një fleksibilitet të pabesueshëm.

Pavarësisht nga ngjyra që zgjidhni, secila palë është e krijuar me kujdes për të siguruar një përshtatje të përkryer dhe një ndjesi komoditeti në çdo hap. Dizajni i tyre elegant dhe ngjyrat e ndryshme i bëjnë të përshtatshme për çdo situatë dhe stil.

Përfitoni tani nga zbritja -50% që ju ofron kodi #VERA24 deri më 17 Qershor dhe zgjidhni këpucët tuaja në ngjyrën tuaj të preferuar.

Vërejtje: Kjo zbritje vlen vetëm online përmes kodit të Telegrafi Deals.

Më shumë