LAJMI I FUNDIT:
Ushtrime 15-minutëshe për të moshuarit: Mbani forcën në balancë

Ushtrime 15-minutëshe për të moshuarit: Mbani forcën në balancë

Fitnes në shtëpi
Ushtrim qetësues i frymëmarrjes për gjumë të mirë

Ushtrim qetësues i frymëmarrjes për gjumë të mirë

Meditim
Arber Peci, trajner i fitnesit: Mos u përqendroni tek të qenit të dobët dhe të humbni peshë!

Arber Peci, trajner i fitnesit: Mos u përqendroni tek të qenit të dobët dhe të humbni peshë!

Sport / Fitnes
Të ecësh këmbadoras: Sekreti më i ri për një trup spektakolar!

Të ecësh këmbadoras: Sekreti më i ri për një trup spektakolar!

Ndërtim i muskujve
Nëse dëshironi të tendosni gjithë trupin, ju ndihmojnë 35 minuta pilates në shtëpi

Nëse dëshironi të tendosni gjithë trupin, ju ndihmojnë 35 minuta pilates në shtëpi

Ndërtim i muskujve
Stërvitja me pesha apo kardio? Ja cilën sugjerojnë ekspertët e Harvardit

Stërvitja me pesha apo kardio? Ja cilën sugjerojnë ekspertët e Harvardit

Aktivitete sportive
Kafja si suplement para-ushtrimor: E rritë performancën dhe sasinë e yndyrës që e digjni

Kafja si suplement para-ushtrimor: E rritë performancën dhe sasinë e yndyrës që e digjni

Ndërtim i muskujve
Cilat ushtrime i përgjigjen personalitetit tuaj?

Cilat ushtrime i përgjigjen personalitetit tuaj?

Aktivitete sportive
Forcojini vithet, kofshët dhe stomakun me vetëm një ushtrim: galiç-spliti bullgar djeg celulitin dhe yndyrat

Forcojini vithet, kofshët dhe stomakun me vetëm një ushtrim: galiç-spliti bullgar djeg celulitin dhe yndyrat

Ndërtim i muskujve
Ushtrim i thjeshtë për kërdhokulla të forta

Ushtrim i thjeshtë për kërdhokulla të forta

Ndërtim i muskujve
Rutina ushtrimore që jua djegë 900 kalori për 1 orë

Rutina ushtrimore që jua djegë 900 kalori për 1 orë

Kardio ushtrime
Sa kilogramë mund të humbni vetëm duke reduktuar kaloritë dhe duke ecur

Sa kilogramë mund të humbni vetëm duke reduktuar kaloritë dhe duke ecur

Sport / Fitnes
Pa stërvitje të mundimshme: Me këto gjashtë mënyra mund të digjni kalori shtesë

Pa stërvitje të mundimshme: Me këto gjashtë mënyra mund të digjni kalori shtesë

Sport / Fitnes
10 gjëra që duhet t’i dijë secili mashkull mbi proteinat pluhur

10 gjëra që duhet t’i dijë secili mashkull mbi proteinat pluhur

Ndërtim i muskujve
Joga në punë – ushtrime për relaksim dhe rritje të përqendrimit

Joga në punë – ushtrime për relaksim dhe rritje të përqendrimit

Joga
Cila jogë është më e mira për meshkujt?

Cila jogë është më e mira për meshkujt?

Joga
Ecja do të ketë një efekt edhe më të madh me disa ushtrime të lehta

Ecja do të ketë një efekt edhe më të madh me disa ushtrime të lehta

Aktivitete sportive
Vetëm dhjetë sekonda ushtrime të këtilla janë të mjaftueshme për muskuj të çeliktë të barkut

Vetëm dhjetë sekonda ushtrime të këtilla janë të mjaftueshme për muskuj të çeliktë të barkut

Ndërtim i muskujve
Gabimet e mundshme që i bëni para ushtrimeve

Gabimet e mundshme që i bëni para ushtrimeve

Sport / Fitnes
Ushtrimet galiç nxisin testosteronin

Ushtrimet galiç nxisin testosteronin

Ndërtim i muskujve
Provojeni menjëherë: Ushtrimi i fuqishëm për muskuj të fortë të supeve

Provojeni menjëherë: Ushtrimi i fuqishëm për muskuj të fortë të supeve

Ndërtim i muskujve
Sasia ditore e karbohidrateve që duhet të merrni për të humbur peshë

Sasia ditore e karbohidrateve që duhet të merrni për të humbur peshë

Sport / Fitnes
Keni hequr dorë nga ushqimi i shpejtë dhe ëmbëlsirat, por nuk po humbni peshë – pesë arsye pse ndodh kjo

Keni hequr dorë nga ushqimi i shpejtë dhe ëmbëlsirat, por nuk po humbni peshë – pesë arsye pse ndodh kjo

Sport / Fitnes
ABC-ja e palestrës në shtëpi

ABC-ja e palestrës në shtëpi

Fitnes në shtëpi