LAJMI I FUNDIT:

Rehati, freski dhe pamje e mahnitshme – shitet vila në Brezovicë ID-246

Brezovica, është një vend që ofron pamje mahnitëse të maleve dhe vendi ideal për ata që kërkojnë qetësi dhe bukuri natyrore. Dhe tashmë një vilë e cila është vënë në shitje ju jep mundësinë për të jetuar ëndrrën tuaj në një mjedis të mrekullueshëm. 

Me një sipërfaqe prej 160.10m² dhe një sipërfaqe të përgjithshme prej 328m², ky vendbanim ofron shumë hapësirë të rehatshme dhe të dizajnuar me kujdes. 

Ekskluziviteti i kësaj vile shfaqet në çdo detaj të brendshëm. Me leje ndërtimi, ajo ofron katër dhoma gjumi për të akomoduar të gjithë anëtarët e familjes tuaj. Përveç kësaj, ka edhe dy dhoma të ndejës, një kuzhinë të rregulluar mirë dhe një depo për të garantuar organizimin dhe funksionalitetin. 

Për të siguruar më shumë rehati, vila ka dy tualete dhe dy WC, që ofrojnë përshtatshmëri të plotë për banorët. Gjithashtu, për të ndier frymën e ajrit të freskët të Brezovicës, vila ka dy ballkona si dhe një verandë të bukur për të shijuar pamjen spektakolare të maleve. 

Për t’ju ofruar më shumë komoditet, vila gjithashtu ka një oborr të rrethuar me natyrën e begatë të Brezovicës, ku mund të relaksoheni dhe të shijoni qetësinë. Parkimi për dy vetura siguron një zgjidhje të lehtë për nevojat tuaja të transportit. 

Nëse keni ëndërruar të keni një vendpushim në një vend të pazëvendësueshëm si Brezovica, kjo vila është zgjidhja e duhur për ju. Mos humbni mundësinë për të bërë një investim të shkëlqyeshëm që kombinon bukurinë natyrore me komoditetin e jetës moderne. 

Çmimi për këtë vilë luksoze është 400,000Euro. 

VILA NË SHITJE  

Lokacioni: Brezovicë  

Sipërfaqja 160.10m²  

Sipërfaqja e përgjithshme 328m²  

Me leje ndërtimi  

4 dhoma gjumi  

2 Dhoma të ndejës  

Kuzhinë  

Depo  

2 tualete  

2 WC  

2 ballkona  

Oborr  

Verandë  

Parkim për 2 vetura 

Shpallja: ID-246 

VIDEO E VILËS NË SHITJE

Për më shumë informacione kontaktoni në:    

E-mail: realestate@telegrafi.com    

Nr.tel: 048909090

Më shumë