LAJMI I FUNDIT:

Virale

Blinken luan me kitarë në një bar, gjatë udhëtimit të tij të papritur në Kiev të Ukrainës

Blinken luan me kitarë në një bar, gjatë udhëtimit të tij të papritur në Kiev të Ukrainës

Virale
Mahnitet interneti me aftësitë e 9 vjeçares në peshëngritje

Mahnitet interneti me aftësitë e 9 vjeçares në peshëngritje

Virale
Videoja e policit nga Utah bëhet virale, filmohet duke ndjekur derrin e egër

Videoja e policit nga Utah bëhet virale, filmohet duke ndjekur derrin e egër

Virale
Ai ishte duke u relaksuar në një pishinë kur tërmeti trondit Tajvanin – videoja bëhet virale në rrjetet sociale

Ai ishte duke u relaksuar në një pishinë kur tërmeti trondit Tajvanin – videoja bëhet virale në rrjetet sociale

Virale
Një burrë e shfrytëzon trafikun e dendur për të mësuar – reagon interneti

Një burrë e shfrytëzon trafikun e dendur për të mësuar – reagon interneti

Virale
Videoja tregon momentin e frikshëm kur elefanti ngrit kamionin e mbushur me turistë

Videoja tregon momentin e frikshëm kur elefanti ngrit kamionin e mbushur me turistë

Virale
Gruaja ngjyros flokët me akullore, pamjet bëhen virale në rrjetet sociale

Gruaja ngjyros flokët me akullore, pamjet bëhen virale në rrjetet sociale

Virale
Një nënë harron kamerën e saj ndezur – ajo shfaqet e zhveshur gjatë një ceremonie të drejtpërdrejtë funerali

Një nënë harron kamerën e saj ndezur – ajo shfaqet e zhveshur gjatë një ceremonie të drejtpërdrejtë funerali

Virale
Nusja mori dhuratë në ditën e dasmës, por nuk ishte për të: E hutuar lexoi dedikimin dhe filloi të qajë

Nusja mori dhuratë në ditën e dasmës, por nuk ishte për të: E hutuar lexoi dedikimin dhe filloi të qajë

Virale
Manovrat e rrezikshme të një burri mbi tren shqetësojnë shikuesit

Manovrat e rrezikshme të një burri mbi tren shqetësojnë shikuesit

Virale
Qeni e shpëton pronaren e tij pas një aksidenti në SHBA

Qeni e shpëton pronaren e tij pas një aksidenti në SHBA

Virale
Pamje që tregojnë rojet e kopshtit zoologjik duke u përpjekur të shpëtojnë nga gorilla

Pamje që tregojnë rojet e kopshtit zoologjik duke u përpjekur të shpëtojnë nga gorilla

Virale
Djaloshi nga India përballet me “vizitorin e papritur”

Djaloshi nga India përballet me “vizitorin e papritur”

Virale
Një burrë shfaq aftësitë e tij teksa luan badminton me fshesë

Një burrë shfaq aftësitë e tij teksa luan badminton me fshesë

Virale
Elon Musk dikur gjumin e kishte bërë në fabrikat e Tesla-s, ja pse

Elon Musk dikur gjumin e kishte bërë në fabrikat e Tesla-s, ja pse

Virale
Gjatë përpjekjes për t’iu afruar, gruaja lëndohet nga elefanti në Indi

Gjatë përpjekjes për t’iu afruar, gruaja lëndohet nga elefanti në Indi

Virale
Videoja që shfaq tigrin teksa pastron ujin nga mbeturinat po lë shikuesit pa fjalë

Videoja që shfaq tigrin teksa pastron ujin nga mbeturinat po lë shikuesit pa fjalë

Virale
Në zbulimin e shtatores, jehon kënga për Kurtin – të moshuarit ia hedhin valles

Në zbulimin e shtatores, jehon kënga për Kurtin – të moshuarit ia hedhin valles

Virale
Një djalosh bëri tatuazh një fjalë në arabisht, ai u trondit kur zbuloi se çfarë do të thoshte në të vërtetë

Një djalosh bëri tatuazh një fjalë në arabisht, ai u trondit kur zbuloi se çfarë do të thoshte në të vërtetë

Virale
Ky truk për ngrohjen e picës u bë viral në internet, a e keni provuar?

Ky truk për ngrohjen e picës u bë viral në internet, a e keni provuar?

Virale
Biden kujton gjatë një fjalimi se ishte takuar ‘së fundmi’ me ish presidentin francez që ka vdekur në vitin 1996

Biden kujton gjatë një fjalimi se ishte takuar ‘së fundmi’ me ish presidentin francez që ka vdekur në vitin 1996

Virale
Një grua u bë sensacion në internet me gjuhën e saj të gjatë – kur ta shihni se çfarë mund të bëjë, “do të tronditeni”

Një grua u bë sensacion në internet me gjuhën e saj të gjatë – kur ta shihni se çfarë mund të bëjë, “do të tronditeni”

Virale
Se sa shumë ka migrime në Kosovë e tregon dhe trendi i fundit në TikTok – përdoruesit tregojnë se sa nga familjarët apo shoqëria e tyre jetojnë jashtë vendit

Se sa shumë ka migrime në Kosovë e tregon dhe trendi i fundit në TikTok – përdoruesit tregojnë se sa nga familjarët apo shoqëria e tyre jetojnë jashtë vendit

Virale
Një mesazh fshihet pas këtyre gurëve, a mund ta gjeni? – Imazhi viral po “çmend” përdoruesit në TikTok

Një mesazh fshihet pas këtyre gurëve, a mund ta gjeni? – Imazhi viral po “çmend” përdoruesit në TikTok

Virale