LAJMI I FUNDIT:
Provoni versionin e pjekur të patateve dhe do të harroni mishin në pjatë

Provoni versionin e pjekur të patateve dhe do të harroni mishin në pjatë

Oreksndjellëse

Të fundit

Truk për pomfrit perfekt: Ky është sekreti i përgatitjes, ka sukses çdo herë!

Truk për pomfrit perfekt: Ky është sekreti i përgatitjes, ka sukses çdo herë!

Nga duart tua
Magjia e shpejtësisë së picës, brumi i së cilës tundet me mikser

Magjia e shpejtësisë së picës, brumi i së cilës tundet me mikser

Pica
Vikend grykësish: Pitja-shpagetë më e shijshme, pite të cilën e keni provuar

Vikend grykësish: Pitja-shpagetë më e shijshme, pite të cilën e keni provuar

Kuzhina e huaj
Tortë e akullt greke: Ëmbëlsirë mediterane nr. 1 për të gjitha stinët e vitit!

Tortë e akullt greke: Ëmbëlsirë mediterane nr. 1 për të gjitha stinët e vitit!

Ëmbëlsirë
Truku që do t’ju ndihmojë që të gatuani palëpeta të shijshme

Truku që do t’ju ndihmojë që të gatuani palëpeta të shijshme

Oreksndjellëse
Vezë në mënyrën turke për kafjall

Vezë në mënyrën turke për kafjall

Kuzhina e huaj
Bëni glazurë si në ëmbëltore: Qe se si duhet ta shkrini çokollatën!

Bëni glazurë si në ëmbëltore: Qe se si duhet ta shkrini çokollatën!

Ëmbëlsirë
Spinaq me djathë të ngrohtë: Ushqim i përsosur nga furra, e duan të gjithë!

Spinaq me djathë të ngrohtë: Ushqim i përsosur nga furra, e duan të gjithë!

Pjata kryesore
Supë italiane me qepë për rikuperimin e trupit

Supë italiane me qepë për rikuperimin e trupit

Supa
Akullore shtëpiake nga banania

Akullore shtëpiake nga banania

Nga duart tua
Truku për patatet e reja më të shijshme

Truku për patatet e reja më të shijshme

Oreksndjellëse
Tavë me makarona dhe proshutë

Tavë me makarona dhe proshutë

Oreksndjellëse
Supë me kocka: Për shkak të një gabimi, vitaminat dhe mineralet humbasin

Supë me kocka: Për shkak të një gabimi, vitaminat dhe mineralet humbasin

Supa
Kremoze dhe e përsosur: Tortë me kokos me dredhëza

Kremoze dhe e përsosur: Tortë me kokos me dredhëza

Kuzhina
Focaccia italiane: E butë, krokante dhe me rozmarinë aromatike

Focaccia italiane: E butë, krokante dhe me rozmarinë aromatike

Kuzhina e huaj
Një recetë për tiramisu me dredhëza që përgatitet shpejt dhe nuk mbetet asgjë në pjatë

Një recetë për tiramisu me dredhëza që përgatitet shpejt dhe nuk mbetet asgjë në pjatë

Kuzhina
Receta për çorbën e famshme të Hipokratit që “ngjall të vdekurit”

Receta për çorbën e famshme të Hipokratit që “ngjall të vdekurit”

Kuzhina
Zjarrfikësit e Zelandës së Re publikuan receta për të dehurit për të parandaluar zjarret në kuzhinë

Zjarrfikësit e Zelandës së Re publikuan receta për të dehurit për të parandaluar zjarret në kuzhinë

Kuzhina
Qofte në kajmak, një recetë ideale për një drekë familjare

Qofte në kajmak, një recetë ideale për një drekë familjare

Kuzhina
Ëmbëlsirë me mollë

Ëmbëlsirë me mollë

Ëmbëlsirë
Petë të pjekura me mish pule: Ushqim i ngrohtë që do ta kënaqë secilin!

Petë të pjekura me mish pule: Ushqim i ngrohtë që do ta kënaqë secilin!

Oreksndjellëse
Makarona të pjekur me djathë të lëngshëm

Makarona të pjekur me djathë të lëngshëm

Pjata kryesore
Muskuj viçi me kërpudha dhe perime, gatuar në enë dheu në furrë

Muskuj viçi me kërpudha dhe perime, gatuar në enë dheu në furrë

Pjata kryesore