LAJMI I FUNDIT:

Marketing

Lansohet kampanja ‘Për Shnet’, prezantohet për herë të parë koncepti “UP Cycle” në Kosovë

Lansohet kampanja ‘Për Shnet’, prezantohet për herë të parë koncepti “UP Cycle” në Kosovë

Marketing
Produkte natyrale, vegane dhe organike për kujdesin e lëkurës – My Skin Project

Produkte natyrale, vegane dhe organike për kujdesin e lëkurës – My Skin Project

My Skin Project
UBT – lider i arsimit të lartë privat në Kosovë për kërkime shkencore sipas National H-index Ranking

UBT – lider i arsimit të lartë privat në Kosovë për kërkime shkencore sipas National H-index Ranking

UBT
Panairi më i madh Horeca në Kosovë me risi të shumta

Panairi më i madh Horeca në Kosovë me risi të shumta

Frigo Deluxe
Artisja e vetullave Fjolla Beka mahniti të pranishmit në Masterclass

Artisja e vetullave Fjolla Beka mahniti të pranishmit në Masterclass

Marketing
Cineplexx lanson web faqen e re, Zbulo, Eksploro, Përjeto!

Cineplexx lanson web faqen e re, Zbulo, Eksploro, Përjeto!

Cineplexx
10 Vjet Provit – Një dekadë e zhvillimit dhe inovacionit në botën e fitnesit

10 Vjet Provit – Një dekadë e zhvillimit dhe inovacionit në botën e fitnesit

provit
Me datën 16 prill 2024 hapen panairet tradicionale në sallën 1 Tetori në Prishtinë

Me datën 16 prill 2024 hapen panairet tradicionale në sallën 1 Tetori në Prishtinë

Marketing
Fortesa Home feston 33-vjetorin: Mbi 300 produkte në zbritje!

Fortesa Home feston 33-vjetorin: Mbi 300 produkte në zbritje!

Fortesa Home
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Telegrafi Jobs – Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs – Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Marketing
Fondacioni Golden Eagle ndan 10 mijë Euro për trajtimin mjekësor të ish-ushtarit të UÇK-së Bajram Bajselmani

Fondacioni Golden Eagle ndan 10 mijë Euro për trajtimin mjekësor të ish-ushtarit të UÇK-së Bajram Bajselmani

Golden Eagle Energy Drink
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Përcjelle modën ose ajo t’përcjellë ty

Përcjelle modën ose ajo t’përcjellë ty

Melodia Px
Afati i aplikimit po afron për bursa hyrëse për studentë nga Kosova nga CITY

Afati i aplikimit po afron për bursa hyrëse për studentë nga Kosova nga CITY

CITY College
Fito shpërblime dhe udhëtime në Evropë duke mbledh kapakë Rugove

Fito shpërblime dhe udhëtime në Evropë duke mbledh kapakë Rugove

Ujë Rugove
Pixels hap thirrjen për grupin e ri të kursit intensiv për kamerë “From Zero to Hero”

Pixels hap thirrjen për grupin e ri të kursit intensiv për kamerë “From Zero to Hero”

Pixels
Zgjidhje për çdo Chef! Bashkohuni në Panairin Horeca, më 26-28 Prill 2024!

Zgjidhje për çdo Chef! Bashkohuni në Panairin Horeca, më 26-28 Prill 2024!

Frigo Deluxe
Horizon School do të ndajë 10 bursa të shkollimit për nxënësit e klasave 6-12

Horizon School do të ndajë 10 bursa të shkollimit për nxënësit e klasave 6-12

Horizon School
Evapify sjell në Kosovë “Crystal PLUS” nga SKE

Evapify sjell në Kosovë “Crystal PLUS” nga SKE

Crystal Evapify
Derivate falas për festën e Fitër Bajramit për 25 makinat e para që do të ndalen në Petrol Company

Derivate falas për festën e Fitër Bajramit për 25 makinat e para që do të ndalen në Petrol Company

Petrol Company
TAKE & GO DAYS në Delfin Auto, zbritje deri në 2.800€

TAKE & GO DAYS në Delfin Auto, zbritje deri në 2.800€

Delfin Auto
Festo Fitër Bajramin me super ofertat e Kompanisë Shpejtimi!

Festo Fitër Bajramin me super ofertat e Kompanisë Shpejtimi!

Kompania Turistike Shpejtimi