LAJMI I FUNDIT:

Marketing - Faqja 2

Si po e feston 18-vjetorin Duplexi?

Si po e feston 18-vjetorin Duplexi?

Marketing
IPKO sponsorizon me krenari Samitin e Ballkanit Perëndimor 2024 në Kosovë

IPKO sponsorizon me krenari Samitin e Ballkanit Perëndimor 2024 në Kosovë

IPKO
Projekti 400,000€ përmes së cilit do të trajnohen mbi 250 të rinj në Blockchain në Kosovë

Projekti 400,000€ përmes së cilit do të trajnohen mbi 250 të rinj në Blockchain në Kosovë

Kutia
Thirrja përfundimtare për bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut – Tani ofrohen bursa shtesë!

Thirrja përfundimtare për bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut – Tani ofrohen bursa shtesë!

CITY College
Një platformë që çdo prind duhet ta dijë: Brainhero sjell botën e përrallave në shtëpinë tuaj!

Një platformë që çdo prind duhet ta dijë: Brainhero sjell botën e përrallave në shtëpinë tuaj!

BrainHero.ai
Zgjidhja perfekte për vakte të shpejta pas një dite të lodhur

Zgjidhja perfekte për vakte të shpejta pas një dite të lodhur

Perfetta Pashteta
Ftesë për ofertë për furnizim me materiale për platformë të rrjetit optik të IPKO-s

Ftesë për ofertë për furnizim me materiale për platformë të rrjetit optik të IPKO-s

IPKO
Pushime deri 40% më të lira në hotelet më luksoze të rivierës turke

Pushime deri 40% më të lira në hotelet më luksoze të rivierës turke

Eurokoha
Cineplexx ja dedikon ditën e hënë studentëve me një super-ofertë!

Cineplexx ja dedikon ditën e hënë studentëve me një super-ofertë!

Cineplexx
Në kuadër të lëndës me zgjedhje për klasat 1, 2 dhe 3, “Dukagjini” prezanton “Edukimi për shëndetin”

Në kuadër të lëndës me zgjedhje për klasat 1, 2 dhe 3, “Dukagjini” prezanton “Edukimi për shëndetin”

Dukagjini Publishing House
Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Siguria në udhëtim, PrishtinaTicket është anëtare e Swiss Travel Security

Prishtina Ticket
Fillo verën me ofertat e MacBook në Gjirafa50!

Fillo verën me ofertat e MacBook në Gjirafa50!

Gjirafa50
Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

Njoftim për shqiptarët e Gjermanisë dhe Zvicrës të cilët duan të udhëtojnë drejt Kosovës

AlbaSky
Regjistrimet në Shkollën Finlandeze mbyllen së shpejti!

Regjistrimet në Shkollën Finlandeze mbyllen së shpejti!

Shkolla Finlandeze
A doni të informoheni më detajisht për veturën tuaj?

A doni të informoheni më detajisht për veturën tuaj?

Auto-Tracer by Gjirafa
Më shumë vitamina, të rritura bio dhe të paketuara – kjo është veza REA-s, veza që dallohet për cilësinë, sigurinë dhe benefitet shëndetësore

Më shumë vitamina, të rritura bio dhe të paketuara – kjo është veza REA-s, veza që dallohet për cilësinë, sigurinë dhe benefitet shëndetësore

Kosmonte Foods
UBT më i miri në rajon sipas rangimeve WURI 2024

UBT më i miri në rajon sipas rangimeve WURI 2024

UBT
Polymath Services dhe AWS: Bashkëpunimi që po ndikon të ardhmen e teknologjisë Cloud në Kosovë

Polymath Services dhe AWS: Bashkëpunimi që po ndikon të ardhmen e teknologjisë Cloud në Kosovë

Polymaths
FASAL ofron çmime promocionale në dyer dhe dritare PVC

FASAL ofron çmime promocionale në dyer dhe dritare PVC

Fasal
Budapesti po t’pret!

Budapesti po t’pret!

IP Petrol
Prej vitesh përtej kufijve pranë jush – FASAL

Prej vitesh përtej kufijve pranë jush – FASAL

Fasal
AKP ka nxjerrë në shitje 47 lokale e prona atraktive në disa rajone të Kosovës

AKP ka nxjerrë në shitje 47 lokale e prona atraktive në disa rajone të Kosovës

Marketing
Aventurat në natyrë fillojnë me Melodia Px

Aventurat në natyrë fillojnë me Melodia Px

Melodia Px
Telegrafi Jobs: Porta juaj për një karrierë të suksesshme

Telegrafi Jobs: Porta juaj për një karrierë të suksesshme

Telegrafi Jobs