LAJMI I FUNDIT:
Kur duhet dhe nuk duhet përdorur mikrovala?

Kur duhet dhe nuk duhet përdorur mikrovala?

Këshilla dhe ide
Dhoma për tinejxherë: Krevati me sirtar që do ta kënaq djaloshin apo vajzën tuaj

Dhoma për tinejxherë: Krevati me sirtar që do ta kënaq djaloshin apo vajzën tuaj

Rregullimi i shtëpisë
Menjëherë nxirreni nga shtëpia këtë lule: Fletët e saj të helmëta mund t’ju vrasin për 15 minuta!

Menjëherë nxirreni nga shtëpia këtë lule: Fletët e saj të helmëta mund t’ju vrasin për 15 minuta!

Lule
Metoda “gjeniale” për të larguar përfundimisht mykun

Metoda “gjeniale” për të larguar përfundimisht mykun

Shtëpi dhe dekor
Metoda super e thjeshtë për ta zhbllokuar lavamanin për pesë minuta

Metoda super e thjeshtë për ta zhbllokuar lavamanin për pesë minuta

Shtëpi dhe dekor
Gruaja zbulon një pjesë sekrete të makinës larëse ku grumbullohen të gjitha papastërtitë

Gruaja zbulon një pjesë sekrete të makinës larëse ku grumbullohen të gjitha papastërtitë

Shtëpi dhe dekor
Tre gabimet e zakonshme në shtëpi që ju “rrisin” faturat e ngrohjes – si mund të kurseni?

Tre gabimet e zakonshme në shtëpi që ju “rrisin” faturat e ngrohjes – si mund të kurseni?

Shtëpi dhe dekor
Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Shtëpi dhe dekor
Si të pastroni njollat e tepihut me pijen tuaj të preferuar!

Si të pastroni njollat e tepihut me pijen tuaj të preferuar!

Bëje vet
Kat i ndërmjetëm modern me galeri dhe dru, sensacion i vërtetë

Kat i ndërmjetëm modern me galeri dhe dru, sensacion i vërtetë

Dizajn dhe Arkitekturë
Muret jeshile në shtëpi janë në trend! Ekspertët këshillojnë se ku t’i përdorni më mirë, pa e tepruar

Muret jeshile në shtëpi janë në trend! Ekspertët këshillojnë se ku t’i përdorni më mirë, pa e tepruar

Këshilla dhe ide
Rigjallëroni hortensinë e vyshkur me ndihmën e këtij truku mahnitës!

Rigjallëroni hortensinë e vyshkur me ndihmën e këtij truku mahnitës!

Lule
Sa shpesh duhet t’i pastroni çarçafët, batanijet dhe këllëfët e jastëkëve

Sa shpesh duhet t’i pastroni çarçafët, batanijet dhe këllëfët e jastëkëve

Këshilla dhe ide
Këto rroba nuk duhet t’i lani asnjëherë në rrobalarëse

Këto rroba nuk duhet t’i lani asnjëherë në rrobalarëse

Këshilla dhe ide
Si të shpëtoni lehtësisht nga ndryshku në sipërfaqe të ndryshme

Si të shpëtoni lehtësisht nga ndryshku në sipërfaqe të ndryshme

Bëje vet
Pesë gabimet në mobilim që ndikojnë në mirëqenien tuaj të përgjithshme

Pesë gabimet në mobilim që ndikojnë në mirëqenien tuaj të përgjithshme

Rregullimi i shtëpisë
A është limoni sekreti për të mbajtur larg dushit merimangat?

A është limoni sekreti për të mbajtur larg dushit merimangat?

Bëje vet
Mbështillni dhuratat si profesioniste: Madje, edhe ato me formë të çuditshme siç është filxhani

Mbështillni dhuratat si profesioniste: Madje, edhe ato me formë të çuditshme siç është filxhani

Bëje vet
Tendencat për vitin 2024 nga panairi më i madh i mobilieve në Evropë

Tendencat për vitin 2024 nga panairi më i madh i mobilieve në Evropë

Këshilla dhe ide
Shikoni si duket një apartament luksoz prej vetëm 10 metrash katrorë

Shikoni si duket një apartament luksoz prej vetëm 10 metrash katrorë

Shtëpi dhe dekor
Vila njëkatëshe: Plani i hollësishëm i shtëpisë e cila frymon elegancë dhe arkitekturë bashkëkohore

Vila njëkatëshe: Plani i hollësishëm i shtëpisë e cila frymon elegancë dhe arkitekturë bashkëkohore

Dizajn dhe Arkitekturë
Befasi! Mësoni çfarë u ndodh çifteve që i ndajnë bashkë punët e shtëpisë

Befasi! Mësoni çfarë u ndodh çifteve që i ndajnë bashkë punët e shtëpisë

Bëje vet
Tre sfungjerë të zakonshëm futni në frigorifer: Shikoni videon përplot truqe!

Tre sfungjerë të zakonshëm futni në frigorifer: Shikoni videon përplot truqe!

Këshilla dhe ide
Një truk me peceta sanitare, mënyra më e lirë për të freskuar dollapët dhe banjën tuaj

Një truk me peceta sanitare, mënyra më e lirë për të freskuar dollapët dhe banjën tuaj

Bëje vet