LAJMI I FUNDIT:

Shtëpi të bukura

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Shtëpi moderne malore me një çati tradicionale (+plani detaj)

Shtëpi moderne malore me një çati tradicionale (+plani detaj)

Shtëpi të bukura
Shtëpia e vogël e mrekullueshme prej vetëm 13 metra katrorësh: Zgjidhje e thjeshtë dhe funksionale për të jetuar!

Shtëpia e vogël e mrekullueshme prej vetëm 13 metra katrorësh: Zgjidhje e thjeshtë dhe funksionale për të jetuar!

Shtëpi të bukura
Shtëpiza e përrallave: Shtëpiza nga druri prej 18 m katrorë në të cilën do të dashuroheni

Shtëpiza e përrallave: Shtëpiza nga druri prej 18 m katrorë në të cilën do të dashuroheni

Shtëpi të bukura
Shtëpi modulare njëkatëshe me një tarracë të madhe, e cila mund të zgjerohet nëse është e nevojshme

Shtëpi modulare njëkatëshe me një tarracë të madhe, e cila mund të zgjerohet nëse është e nevojshme

Shtëpi të bukura
Si i ndërtoi vetes një djalosh 13-vjeçar një shtëpi prej vetëm 8 metrash katrorë!

Si i ndërtoi vetes një djalosh 13-vjeçar një shtëpi prej vetëm 8 metrash katrorë!

Shtëpi të bukura
Këtë shtëpi romantike prej druri prej vetëm 25 metrash katrorë të gjithë do ta dëshironin

Këtë shtëpi romantike prej druri prej vetëm 25 metrash katrorë të gjithë do ta dëshironin

Shtëpi të bukura
Dy dhoma gjumi, kuzhinë, banjë dhe dhomë dite: Gjithçka për shtëpinë komode të bërë me kontejnerë

Dy dhoma gjumi, kuzhinë, banjë dhe dhomë dite: Gjithçka për shtëpinë komode të bërë me kontejnerë

Shtëpi të bukura
Si të bëni një shtëpi të përsosur dhe komode në 42 metra katrorë?

Si të bëni një shtëpi të përsosur dhe komode në 42 metra katrorë?

Shtëpi të bukura
Shtëpia moderne në stilin industrial ka një kopsht fantastik vertikal

Shtëpia moderne në stilin industrial ka një kopsht fantastik vertikal

Shtëpi të bukura
Një shtëpizë moderne pushimi në pyll e ngritur për një ditë

Një shtëpizë moderne pushimi në pyll e ngritur për një ditë

Shtëpi të bukura
Rurale dhe luksoze: Një shtëpi e pazakontë me një çati këndore

Rurale dhe luksoze: Një shtëpi e pazakontë me një çati këndore

Shtëpi të bukura
Shtëpitë më të bukura të drurit, në të cilat do të donim të kalonim të gjithë jetën

Shtëpitë më të bukura të drurit, në të cilat do të donim të kalonim të gjithë jetën

Shtëpi të bukura
Shtëpia e fshatit më e bukur se çdo vilë: Enterieri i cili të mahnitë!

Shtëpia e fshatit më e bukur se çdo vilë: Enterieri i cili të mahnitë!

Shtëpi të bukura
Zyra e shtëpisë në kopsht pa investime të mëdha

Zyra e shtëpisë në kopsht pa investime të mëdha

Shtëpi të bukura
Kate Moss ka vite që jeton në fshat, ikona e modës e ka sjellë stilin e saj edhe në enterier!

Kate Moss ka vite që jeton në fshat, ikona e modës e ka sjellë stilin e saj edhe në enterier!

Shtëpi të bukura
Detajet që mund t’i kopjoni nga vila luksoze e Tommy Hilfiger-it

Detajet që mund t’i kopjoni nga vila luksoze e Tommy Hilfiger-it

Shtëpi të bukura
Brenda rezidencës prej ku Kate Moss dha dëshminë në gjyqin Heard-Depp

Brenda rezidencës prej ku Kate Moss dha dëshminë në gjyqin Heard-Depp

Shtëpi të bukura
Nga një shtëpi e vjetër në një vilë moderne pushimi (para dhe pas)

Nga një shtëpi e vjetër në një vilë moderne pushimi (para dhe pas)

Shtëpi të bukura
Një shtëpizë vikendi që është një ëndërr e realizuar – nëse nuk jeni shumë kërkues

Një shtëpizë vikendi që është një ëndërr e realizuar – nëse nuk jeni shumë kërkues

Shtëpi të bukura
Shtëpia e Alicia Keys – një kryevepër arkitekturore mbi oqean

Shtëpia e Alicia Keys – një kryevepër arkitekturore mbi oqean

Shtëpi të bukura
Brenda shtëpisë luksoze të Mike Tyson me vlerë 2.5 milionë dollarë në Las Vegas

Brenda shtëpisë luksoze të Mike Tyson me vlerë 2.5 milionë dollarë në Las Vegas

Shtëpi të bukura
Zbuloni hijeshitë e fshehura të artit minimalist në fshat

Zbuloni hijeshitë e fshehura të artit minimalist në fshat

Shtëpi të bukura
Brenda vilës së filmit “House of Gucci” e cila mund të merret me qira

Brenda vilës së filmit “House of Gucci” e cila mund të merret me qira

Shtëpi të bukura