LAJMI I FUNDIT:

Yjet

Gjyqi brenda BBVA 3, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, i gatshëm të dalë nga shtëpia

Gjyqi brenda BBVA 3, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, i gatshëm të dalë nga shtëpia

Yjet
Gani Gërmia i rikthehet batutës për Alby the Goat në Big Brother: Nuk kam gënjyer diçka, me seriale të saj jemi rritur

Gani Gërmia i rikthehet batutës për Alby the Goat në Big Brother: Nuk kam gënjyer diçka, me seriale të saj jemi rritur

Yjet
Gani Gërmia flet për raportet me ish-banorët pas Big Brother: Falënderimi i takon Allahut që të mos i shohë kurrë më

Gani Gërmia flet për raportet me ish-banorët pas Big Brother: Falënderimi i takon Allahut që të mos i shohë kurrë më

Yjet
Juli- i drejtohet Romeos: Ti je lojtari më i dobët i të gjithë kohërave

Juli- i drejtohet Romeos: Ti je lojtari më i dobët i të gjithë kohërave

Yjet
Tha se e rrahu ish-partneren, flet sërish Shpat Kasapi: Kërkoj ndjesë, u keqkuptua

Tha se e rrahu ish-partneren, flet sërish Shpat Kasapi: Kërkoj ndjesë, u keqkuptua

Yjet
“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

“Sa shpejt ikin vitet” – Marina Vjollca publikon një fotografi para 17 vjete

Yjet
Dua Lipa emërohet Ambasadore Globale e “YSL Beauty”

Dua Lipa emërohet Ambasadore Globale e “YSL Beauty”

Yjet
Këngëtari legjendar i “Queen”, Freddie Mercury mund të rikthehet në skenë si hologram,  33 vjet pas vdekjes së tij

Këngëtari legjendar i “Queen”, Freddie Mercury mund të rikthehet në skenë si hologram, 33 vjet pas vdekjes së tij

Yjet
Florence Pugh mahnit me një fustan mbesëlënës, në premierën “Dune: Part Two”

Florence Pugh mahnit me një fustan mbesëlënës, në premierën “Dune: Part Two”

Yjet
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Yjet
“Pasi dola isha në depresion, m’u deshën seanca me psikologen” – Mikela Pupa rrëfen për gjendjen jo të mirë pas daljes nga Big Brother

“Pasi dola isha në depresion, m’u deshën seanca me psikologen” – Mikela Pupa rrëfen për gjendjen jo të mirë pas daljes nga Big Brother

Yjet
Emma Roberts tregon shpinën me një fustan joshës ‘Valentino’ në “Independent Spirit Awards” 2024

Emma Roberts tregon shpinën me një fustan joshës ‘Valentino’ në “Independent Spirit Awards” 2024

Yjet
Banorja e re “mollë sherri”: Përplasen keq Meritoni dhe Ilnisa

Banorja e re “mollë sherri”: Përplasen keq Meritoni dhe Ilnisa

Yjet
Zendaya magjeps me një fustan të bardhë unik, në premierën e “Dune 2” në New York

Zendaya magjeps me një fustan të bardhë unik, në premierën e “Dune 2” në New York

Yjet
Anya Taylor-Joy shfaqet me një fustan të artë dhe të zi, në premierën e “Dune: Part Two” në New York

Anya Taylor-Joy shfaqet me një fustan të artë dhe të zi, në premierën e “Dune: Part Two” në New York

Yjet
Nicole Scherzinger tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza, gjatë pushimeve

Nicole Scherzinger tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza, gjatë pushimeve

Yjet
Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

Yjet
Romeo Beckham konfirmon ndarjen me Mia Regan pas pesë vitesh

Romeo Beckham konfirmon ndarjen me Mia Regan pas pesë vitesh

Yjet
Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Yjet
Pedro Pascal ishte dehur përpara ceremonisë së SAG Awards pasi nuk priste që të fitonte një çmim

Pedro Pascal ishte dehur përpara ceremonisë së SAG Awards pasi nuk priste që të fitonte një çmim

Yjet
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Yjet
Vdes në moshën 49-vjeçare aktori i “Star Trek”, Kenneth Mitchell

Vdes në moshën 49-vjeçare aktori i “Star Trek”, Kenneth Mitchell

Yjet
“Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop” – Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

“Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop” – Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

Yjet
“Një njeri i thjeshtë, sikur të mos jetë i famshëm” – përshtypjet për Keanu Reeves pas vizitës në Kroaci

“Një njeri i thjeshtë, sikur të mos jetë i famshëm” – përshtypjet për Keanu Reeves pas vizitës në Kroaci

Yjet