LAJMI I FUNDIT:

Yjet

Përkundër transformimeve të shumta për role, Jared Leto duket për mrekulli

Përkundër transformimeve të shumta për role, Jared Leto duket për mrekulli

Yjet
Priyanka Chopra thotë se ngriu vezët para se të takohej me Nick Jonas për shkak të ankthit për orën biologjike

Priyanka Chopra thotë se ngriu vezët para se të takohej me Nick Jonas për shkak të ankthit për orën biologjike

Yjet
Melinda thotë se ajo është reperja më e mirë shqiptare

Melinda thotë se ajo është reperja më e mirë shqiptare

Yjet
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Yjet
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Yjet
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Yjet
Lana Del Rey fejohet me menaxherin e muzikës Evan Winiker

Lana Del Rey fejohet me menaxherin e muzikës Evan Winiker

Yjet
Jonah Hill po bëhet baba për herë të parë

Jonah Hill po bëhet baba për herë të parë

Yjet
Sabiani porosi për Keisin: Hapi sytë dhe qëndro pranë Luizit

Sabiani porosi për Keisin: Hapi sytë dhe qëndro pranë Luizit

Yjet
“Vazhdo siç ke nisur, ke mbështetjen e gjithë shqiptarisë” – Luizi zhvillon telefonatë emocionale me nënën

“Vazhdo siç ke nisur, ke mbështetjen e gjithë shqiptarisë” – Luizi zhvillon telefonatë emocionale me nënën

Yjet
Djali gjashtëvjeçar i reperit Flo Rida përfundon në kujdes intensiv pasi ra nga dritarja e apartamentit në New Jersey

Djali gjashtëvjeçar i reperit Flo Rida përfundon në kujdes intensiv pasi ra nga dritarja e apartamentit në New Jersey

Yjet
“Çfarë pune ke ti me Luizin” – publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

“Çfarë pune ke ti me Luizin” – publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Yjet
Kujtim nga Big Brother – ‘Ciao Berto’ mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother – ‘Ciao Berto’ mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Rita Ora fotografohet duke i soditur motrën e saj Elenën dhe prindërit në Sydney

Yjet
“I urojmë ngushëllime familjes”, Deamishel ia huq sërish në Big Brother VIP Albania

“I urojmë ngushëllime familjes”, Deamishel ia huq sërish në Big Brother VIP Albania

Yjet
E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë – Keisi përgjigjet: E kam përballë

E dashuruar brenda shtëpisë së BBVA, Lorenci e pyet me kë – Keisi përgjigjet: E kam përballë

Yjet
Rita Ora tregon këmbët e tonifikuara në Sydney, ndërsa tregon bukurinë e saj natyrale pa makijazh

Rita Ora tregon këmbët e tonifikuara në Sydney, ndërsa tregon bukurinë e saj natyrale pa makijazh

Yjet
Angelina Jolie po nis një karrierë të re larg filmit

Angelina Jolie po nis një karrierë të re larg filmit

Yjet
Selena Gomez shihet me asistenten personale të Zayn Malik mes pretendimeve se dyshja kanë nisur një romancë

Selena Gomez shihet me asistenten personale të Zayn Malik mes pretendimeve se dyshja kanë nisur një romancë

Yjet
‘Çfarë mund të jetë?’ – Harry Kane dhe gruaja e tij në pritje të fëmijës së katërt

‘Çfarë mund të jetë?’ – Harry Kane dhe gruaja e tij në pritje të fëmijës së katërt

Yjet
Ronela Hajati ‘thumbon’ kolegët: Mendjemadhësia nuk të bën kurrë më të suksesshëm

Ronela Hajati ‘thumbon’ kolegët: Mendjemadhësia nuk të bën kurrë më të suksesshëm

Yjet
Beniada Nishani flet për lidhjen e Luizit me Kiarën: Nuk është e lehtë të jesh çift brenda BBVA, unë nuk do ta bëja kurrë

Beniada Nishani flet për lidhjen e Luizit me Kiarën: Nuk është e lehtë të jesh çift brenda BBVA, unë nuk do ta bëja kurrë

Yjet
Albin Kurti pyetet se çfarë mendimi ka për Luiz Ejllin

Albin Kurti pyetet se çfarë mendimi ka për Luiz Ejllin

Yjet
“Të kam zemër, të dua” – Kiara i dërgon dronin e parë Luizit për t’i treguar mbështetjen e saj jashtë BBVA

“Të kam zemër, të dua” – Kiara i dërgon dronin e parë Luizit për t’i treguar mbështetjen e saj jashtë BBVA

Yjet