LAJMI I FUNDIT:
Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Keshilla Modë
Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Moda
Komoditet dhe hijeshi: Palltot më femërore të sezonit

Komoditet dhe hijeshi: Palltot më femërore të sezonit

Keshilla Modë
Victoria Beckham së fundmi ka thyer këmbën, por nuk po heq dorë nga takat

Victoria Beckham së fundmi ka thyer këmbën, por nuk po heq dorë nga takat

Modë
A është ky trendi më i çuditshëm – influencerja “qëndis” veshët për t’u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

A është ky trendi më i çuditshëm – influencerja “qëndis” veshët për t’u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Damat që dominuan natën e nominimeve BAFTA: Këtë herë Margot Robbie nuk zgjodhi rozën

Damat që dominuan natën e nominimeve BAFTA: Këtë herë Margot Robbie nuk zgjodhi rozën

Moda
Xhinset me manshetë janë në modë: Gjashtë modele të këpucëve që shkojnë me to

Xhinset me manshetë janë në modë: Gjashtë modele të këpucëve që shkojnë me to

Keshilla Modë
Të leshta dhe të thurura: Dhjetë shembuj të shkëlqyer se si t’i kombinoni me pallto

Të leshta dhe të thurura: Dhjetë shembuj të shkëlqyer se si t’i kombinoni me pallto

Keshilla Modë
Modeli më i kërkuar i xhinseve për sezonin, firmosur nga Chanel

Modeli më i kërkuar i xhinseve për sezonin, firmosur nga Chanel

Moda
Kjo ngjyrë është aq e guximshme, sa nuk mund ta injorosh

Kjo ngjyrë është aq e guximshme, sa nuk mund ta injorosh

Moda
Sofia Richie i bëri streçet të duken kaq elegante me këtë kombinim

Sofia Richie i bëri streçet të duken kaq elegante me këtë kombinim

Moda
Katër kombinime që ndoshta ‘fshihen’ në gardërobën tënde

Katër kombinime që ndoshta ‘fshihen’ në gardërobën tënde

Moda
Shën Valentin i kuq: Stilet në tonet e nxehta të dashurisë dhe pasionit

Shën Valentin i kuq: Stilet në tonet e nxehta të dashurisë dhe pasionit

Keshilla Modë
Elegancë dhe luks i thjeshtë me tonin dominues njëngjyrësh

Elegancë dhe luks i thjeshtë me tonin dominues njëngjyrësh

Keshilla Modë
Jennifer Lopez dikton trendin e dimrit që mund të vishet për çdo rast

Jennifer Lopez dikton trendin e dimrit që mund të vishet për çdo rast

Moda
Irina Shayk me stilin e saj tërhoqi vëmendje të madhe dhe një detaj është vendimtar

Irina Shayk me stilin e saj tërhoqi vëmendje të madhe dhe një detaj është vendimtar

Moda
Ritualet e Shën Valentinit: Vish të brendshme me këto ngjyra për më shumë fat në dashuri

Ritualet e Shën Valentinit: Vish të brendshme me këto ngjyra për më shumë fat në dashuri

Keshilla Modë
Rastësi apo fat: Kjo ngjyrë është e vetmja gjë që duhet kur ke nevojë të tërheqësh vëmendje

Rastësi apo fat: Kjo ngjyrë është e vetmja gjë që duhet kur ke nevojë të tërheqësh vëmendje

Keshilla Modë
Trendi i keq: Tirania e rënies në peshë vazhdon të dominojë botën e modës

Trendi i keq: Tirania e rënies në peshë vazhdon të dominojë botën e modës

Moda
Kendall Jenner me pallton më të bukur për adhuruesit e stilit minimalist

Kendall Jenner me pallton më të bukur për adhuruesit e stilit minimalist

Moda
Të famshmet e praktikojnë: Stili i gruas mafioze është trendi i ri në vitin 2024!

Të famshmet e praktikojnë: Stili i gruas mafioze është trendi i ri në vitin 2024!

Moda
Xhinset me këmbë të gjera janë në fronin e modës: Do t’i veshim të grisura, me bel të ulët dhe ato me xhepa

Xhinset me këmbë të gjera janë në fronin e modës: Do t’i veshim të grisura, me bel të ulët dhe ato me xhepa

Keshilla Modë
Emma Stone dhe Hailey Bieber hoqën dorë nga çizmet e tyre për këtë trend të këpucëve pranverore

Emma Stone dhe Hailey Bieber hoqën dorë nga çizmet e tyre për këtë trend të këpucëve pranverore

Moda