LAJMI I FUNDIT:

A janë bikinit me dy shtresa të Kylie Jenner një trend i ri i rrobave të banjos?

A janë bikinit me dy shtresa të Kylie Jenner një trend i ri i rrobave të banjos?

E famshmja pëlqen të eksperimentojmë me produkte të reja gjatë gjithë kohës

E njohur si një influencuese e jashtëzakonshme në botën e trendeve dhe modës, nuk është çudi që trendin që na ka prezantuar këtë radhë, ta duam ose ta urrejmë

Tendenca në fjalë përkon me veshjen e dy palë rroba banjo.


Mund të të duket një zgjedhje aspak e rehatshme, por s’e mohon dot që është unike.

Jenner, së bashku me shoqen e saj Anastasia dhe Victoria Villarroel, prezantuan këtë qasje të re për sezonin e plazhit, ndërkohë që duken super të lumtura, duke festuar dhe bërë qejf.

Ato zgjodhën që ta përqafonin të treja këtë trend, duke zgjedhur ngjyra që i shkonin kompletit të plotë të rrobave të banjove.

Në trend Femra

Më shumë
Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Manikyr dhe pedikyr
Gigi dhe Bella Hadid shkëlqejnë me të njëjtin stil kauboj, por në dy mënyra të ndryshme

Gigi dhe Bella Hadid shkëlqejnë me të njëjtin stil kauboj, por në dy mënyra të ndryshme

Moda
Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Femra
E ëmbël, seksi, e mrekullueshme: Ja çka vërtet çfarë kuptimi kanë kur ju thotë kështu një mashkull!

E ëmbël, seksi, e mrekullueshme: Ja çka vërtet çfarë kuptimi kanë kur ju thotë kështu një mashkull!

Në çift
Për çfarë fëmijët tuaj nuk do t'ju falin kurrë, shmangni këto gjëra

Për çfarë fëmijët tuaj nuk do t'ju falin kurrë, shmangni këto gjëra

Femra
Kalo në kategori