LAJMI I FUNDIT:

Shtatë kombinime për ta përballuar me stil të nxehtin përvëlues

Shtatë kombinime për ta përballuar me stil të nxehtin përvëlues

Ditëve e nxehta, ka pak shpresë për një veshje të rehatshme dhe pa djersë

Për ata që janë të prirur për modën, është veçanërisht e vështirë, pasi pjesët e zakonshme të shtresimit që e bëjnë një veshje unike janë jashtë diskutimit. Megjithatë, ka mënyra për ta bërë më interesante veshjen e ditës së nxehtë të verës.

Imagjinoni pak: të nxehtin përvëlues të verës, vapën dhe turravrapin gjatë ditëve mes punës, shtëpisë apo familjes.


Zgjidhja është të gjeni kombinimet e duhura, me materiale të lehta si pambuku, linoja apo shalle mëndafshi që e bëjnë më të përballueshme vapën, përtej stilit elegant.

Ja disa kombinime të lezetshme për ju që i keni keq punët me verën:

1. Jelek+ pantallona

2. Kombinim njëngjyrësh

3. Fustan, pëlhurë pambuku me endje të thjeshtë

4. Bluzë sportive

5. Fund i gjatë

6. Pantallona me vija

7. Uniformë e zezë

/Telegrafi/