LAJMI I FUNDIT:

Veshja

102 Artikuj

Liri fantastik: Vlerësohej nga kulturat e lashta, madje edhe sot është materiali më i kërkuar i fundverës

Liri fantastik: Vlerësohej nga kulturat e lashta, madje edhe sot është materiali më i kërkuar i fundverës

Keshilla Modë
Pesë gabimet që bëni kur vishni rroba të bardha: Kështu duken të vjetra dhe e si të grisura

Pesë gabimet që bëni kur vishni rroba të bardha: Kështu duken të vjetra dhe e si të grisura

Keshilla Modë
Dukjet magjepsëse të disa prej bukurosheve të famshme gjatë pritjes së bukur

Dukjet magjepsëse të disa prej bukurosheve të famshme gjatë pritjes së bukur

Shtatzëna
Anglezja e veshur më së miri frymon elegancë: Veshjet e saj nuk janë të shtrenjta, edhe pse është më e pasur se familja mbretërore

Anglezja e veshur më së miri frymon elegancë: Veshjet e saj nuk janë të shtrenjta, edhe pse është më e pasur se familja mbretërore

Moda
Pantallona të shkurtra në punë?! Po, duke ndjekur këto rregulla

Pantallona të shkurtra në punë?! Po, duke ndjekur këto rregulla

Keshilla Modë
Rozë pastel: Pantallona të gjera në ngjyrën e akullores me luleshtrydhe

Rozë pastel: Pantallona të gjera në ngjyrën e akullores me luleshtrydhe

Moda
Katër kombinime verore valëvitëse dhe komode për femrat e moshës së mesme

Katër kombinime verore valëvitëse dhe komode për femrat e moshës së mesme

Keshilla Modë
Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Keshilla Modë
Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Keshilla Modë
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
Fundi + atletet: 14 propozime të shkëlqyeshme se si ta bëni këtë kombinim

Fundi + atletet: 14 propozime të shkëlqyeshme se si ta bëni këtë kombinim

Keshilla Modë
Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Moda
Pantallona fluide në nuancë gri, ideale për bluza, por edhe diçka më të rafinuar, si një xhaketë klasike

Pantallona fluide në nuancë gri, ideale për bluza, por edhe diçka më të rafinuar, si një xhaketë klasike

Moda
Kate Middleton në xhaketën perfekte pranverore dhe një kombinim që kopjohet lehtë

Kate Middleton në xhaketën perfekte pranverore dhe një kombinim që kopjohet lehtë

Moda
Doli me një fustan të rrezikshëm, por la brekët dhe sutjenat në shtëpi!

Doli me një fustan të rrezikshëm, por la brekët dhe sutjenat në shtëpi!

Moda
Me stilin e saj, mposhti të gjitha ikonat e modës së sotme: Harroni kostumet klasike – ja si bëhet

Me stilin e saj, mposhti të gjitha ikonat e modës së sotme: Harroni kostumet klasike – ja si bëhet

Moda
Dantella, temina, perla: Pamela Anderson u shfaq në tapetin e kuq të kopsitur deri në fyt

Dantella, temina, perla: Pamela Anderson u shfaq në tapetin e kuq të kopsitur deri në fyt

Moda
Kthimi i ngjyrave në rrugë: E kuqja për të tërhequr vëmendjen, e verdha si dielli dhe bluja për elegancën detare

Kthimi i ngjyrave në rrugë: E kuqja për të tërhequr vëmendjen, e verdha si dielli dhe bluja për elegancën detare

Moda
Priyanka Chopra me një fustan elegant të kuq mori gjithë simpatinë e publikut

Priyanka Chopra me një fustan elegant të kuq mori gjithë simpatinë e publikut

Moda
Mbretëresha Letizia me fustanin e saj pranveror rrëmbeu shikimet

Mbretëresha Letizia me fustanin e saj pranveror rrëmbeu shikimet

Moda
Manekinia ‘e krisur’ në një minifund! Nëse nuk keni frymëzim, ajo është një burim i pafund idesh

Manekinia ‘e krisur’ në një minifund! Nëse nuk keni frymëzim, ajo është një burim i pafund idesh

Moda
Buxheti që ju duhet për t’u veshur si Jennifer Lopez: Çmimet do t’ju habisin

Buxheti që ju duhet për t’u veshur si Jennifer Lopez: Çmimet do t’ju habisin

Moda
Cilës i rri më mirë? Ikonat e stilit nxjerrin në pah në mënyrë të përsosur figurën dhe theksojnë feminitetin

Cilës i rri më mirë? Ikonat e stilit nxjerrin në pah në mënyrë të përsosur figurën dhe theksojnë feminitetin

Moda
Sofia Vergara dhe Heidi Klum në kombinime thuajse identike

Sofia Vergara dhe Heidi Klum në kombinime thuajse identike

Moda