LAJMI I FUNDIT:

Kronika e Zezë

Arrestohet 32-vjeçari në Fushë Kosovë, keqpërdori besimin brenda kompanisë dhe përvetësoi një shumë parash

Arrestohet 32-vjeçari në Fushë Kosovë, keqpërdori besimin brenda kompanisë dhe përvetësoi një shumë parash

Kronika e Zezë
Persona të panjohur në Zveçan dëmtojnë veturën e një gazetari

Persona të panjohur në Zveçan dëmtojnë veturën e një gazetari

Kronika e Zezë
Kapen në flagrancë dy hajna në një market në Pejë

Kapen në flagrancë dy hajna në një market në Pejë

Kronika e Zezë
Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Krushë të Madhe, lëndohen katër persona

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Krushë të Madhe, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Një person gjendet pa shenja jete në Istog, rasti po hetohet

Një person gjendet pa shenja jete në Istog, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Zhduken dy fëmijë në Ferizaj, policia po heton rastin

Zhduken dy fëmijë në Ferizaj, policia po heton rastin

Kronika e Zezë
Nëna braktis dhe ushtron dhunë ndaj fëmijës së saj, arrestohet nga Policia

Nëna braktis dhe ushtron dhunë ndaj fëmijës së saj, arrestohet nga Policia

Kronika e Zezë
Arrestohet 25-vjeçari në Gjilan, policia i gjeti kokainë në vlerë 22 mijë euro

Arrestohet 25-vjeçari në Gjilan, policia i gjeti kokainë në vlerë 22 mijë euro

Kronika e Zezë
Aksident mes një veture dhe këmbësori në Prishtinë

Aksident mes një veture dhe këmbësori në Prishtinë

Kronika e Zezë
Një nxënëse bie nga kati i dytë i një shkolle në Ferizaj, lëndohet rëndë

Një nxënëse bie nga kati i dytë i një shkolle në Ferizaj, lëndohet rëndë

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person në Pejë

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë

Kronika e Zezë
Dhunë psikike ndaj gruas e fëmijëve – arrestohet i dyshuari që nuk përfilli urdhrin mbrojtës të Gjykatës  

Dhunë psikike ndaj gruas e fëmijëve – arrestohet i dyshuari që nuk përfilli urdhrin mbrojtës të Gjykatës  

Kronika e Zezë
Vdes një person pasi goditet nga treni në Klinë

Vdes një person pasi goditet nga treni në Klinë

Kronika e Zezë
Nxënësi iu dërgon mesazhe mësimdhënësve në Prizren, kërcënon se ka një listë të nxënësve që “do t’u bëj keq”

Nxënësi iu dërgon mesazhe mësimdhënësve në Prizren, kërcënon se ka një listë të nxënësve që “do t’u bëj keq”

Kronika e Zezë
I kishin shqiptuar gjobë kompanisë së tij, pronari kërcënon inspektorët në Lipjan

I kishin shqiptuar gjobë kompanisë së tij, pronari kërcënon inspektorët në Lipjan

Kronika e Zezë
E mitura në Podujevë dërgohet për ekzaminim gjinekologjik – dyshohet se ka bashkëjetuar me një person

E mitura në Podujevë dërgohet për ekzaminim gjinekologjik – dyshohet se ka bashkëjetuar me një person

Kronika e Zezë
Arrestohen tre serbë në Zveçan, bashkë me disa persona të tjerë ndalonin veturat në rrugë

Arrestohen tre serbë në Zveçan, bashkë me disa persona të tjerë ndalonin veturat në rrugë

Kronika e Zezë
Arrestohet personi që dyshohet se plagosi 51-vjeçarin në Skenderaj, i konfiskohet arma

Arrestohet personi që dyshohet se plagosi 51-vjeçarin në Skenderaj, i konfiskohet arma

Kronika e Zezë
Një burrë plagoset me armë zjarri në Skënderaj

Një burrë plagoset me armë zjarri në Skënderaj

Kronika e Zezë
Dy të plagosur me armë zjarri në Fushë Kosovë

Dy të plagosur me armë zjarri në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Duke ecur në pyll të Lupqit has në një person të varur në litar – trupi i pajetë dërgohet për obduksion 

Duke ecur në pyll të Lupqit has në një person të varur në litar – trupi i pajetë dërgohet për obduksion 

Kronika e Zezë
Arrestohen dy serbë në veri – policia u gjeti dhe konfiskoi armë, flamuj serb e emblema nacionaliste

Arrestohen dy serbë në veri – policia u gjeti dhe konfiskoi armë, flamuj serb e emblema nacionaliste

Kronika e Zezë
Arrestohen tre zyrtarë të postës në Kaçanik, dyshohen për falsifikim të dokumenteve

Arrestohen tre zyrtarë të postës në Kaçanik, dyshohen për falsifikim të dokumenteve

Kronika e Zezë
Dyshohet se dogjën flamurin serb në Graçanicë, arrestohen tre persona

Dyshohet se dogjën flamurin serb në Graçanicë, arrestohen tre persona

Kronika e Zezë