LAJMI I FUNDIT:

Moda

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Kjo ngjyrë u bë një hit krejtësisht i papritur në fund të verës – u bë e famshme nga Victoria Beckham

Kjo ngjyrë u bë një hit krejtësisht i papritur në fund të verës – u bë e famshme nga Victoria Beckham

Moda
Emily Ratajkowski feston me të njëjtin minifustan me thurje sikur Kylie Jenner dikur

Emily Ratajkowski feston me të njëjtin minifustan me thurje sikur Kylie Jenner dikur

Moda
Ajo është një nga pesëdhjetë femrat më të fuqishme në botë dhe kështu vishet

Ajo është një nga pesëdhjetë femrat më të fuqishme në botë dhe kështu vishet

Moda
Jessica Alba zgjedh ngjyrën kafe: Ka dekoruar një kostum të thjeshtë dhe të bukur me sandale të popullarizuara

Jessica Alba zgjedh ngjyrën kafe: Ka dekoruar një kostum të thjeshtë dhe të bukur me sandale të popullarizuara

Moda
Dy modelet më të mira të rrobave të banjës për femrat më të plota: Ngushtojnë vizualisht belin dhe e bëjnë trupin të duket më joshës

Dy modelet më të mira të rrobave të banjës për femrat më të plota: Ngushtojnë vizualisht belin dhe e bëjnë trupin të duket më joshës

Moda
Gisele Bundchen me një fustan magjepsës: Si të vishni një dekolte të thellë

Gisele Bundchen me një fustan magjepsës: Si të vishni një dekolte të thellë

Moda
Femrat e gjeneratës Z nuk duan të veshin sutjena: Lëvizja mbështetet nga Dua Lipa dhe Kendall Jenner

Femrat e gjeneratës Z nuk duan të veshin sutjena: Lëvizja mbështetet nga Dua Lipa dhe Kendall Jenner

Moda
Motra e madhe e Bella dhe Gigi Hadid sfilon për herë të parë dhe duket yll

Motra e madhe e Bella dhe Gigi Hadid sfilon për herë të parë dhe duket yll

Moda
Anglezja e veshur më së miri frymon elegancë: Veshjet e saj nuk janë të shtrenjta, edhe pse është më e pasur se familja mbretërore

Anglezja e veshur më së miri frymon elegancë: Veshjet e saj nuk janë të shtrenjta, edhe pse është më e pasur se familja mbretërore

Moda
Nëse jeni mërzitur nga fundet, pantallonat e shkurtra janë zëvendësuese të shkëlqyeshme

Nëse jeni mërzitur nga fundet, pantallonat e shkurtra janë zëvendësuese të shkëlqyeshme

Moda
Emily Ratajkowski kombinoi fustanin e saj veror me çizmet e fundvjeshtës

Emily Ratajkowski kombinoi fustanin e saj veror me çizmet e fundvjeshtës

Moda
Këtë ende nuk e keni parë – ka vetëm vrima për sytë dhe hundën! U shfaqën bikine për fytyrën kur është vapë jashtë

Këtë ende nuk e keni parë – ka vetëm vrima për sytë dhe hundën! U shfaqën bikine për fytyrën kur është vapë jashtë

Moda
Kate Middleton dominon sërish lozhën në Wimbledon: Ngjyra e kompletit është esenca e femërores

Kate Middleton dominon sërish lozhën në Wimbledon: Ngjyra e kompletit është esenca e femërores

Moda
Dua, Emily dhe Kylie aprovojnë fustanet e tejdukshme

Dua, Emily dhe Kylie aprovojnë fustanet e tejdukshme

Moda
Rozë pastel: Pantallona të gjera në ngjyrën e akullores me luleshtrydhe

Rozë pastel: Pantallona të gjera në ngjyrën e akullores me luleshtrydhe

Moda
Kombinezone që do të na shpëtojnë nga vapa: Praktike, por shumë elegante

Kombinezone që do të na shpëtojnë nga vapa: Praktike, por shumë elegante

Moda
Kostumi është një përkufizim i ri i feminitetit: Eva Longoria shkëlqen në një nuancë që nxjerr në pah ngjyrën e saj

Kostumi është një përkufizim i ri i feminitetit: Eva Longoria shkëlqen në një nuancë që nxjerr në pah ngjyrën e saj

Moda
Mbretëresha Letizia sapo është shfaqur me fustanin më të bukur veror për punë

Mbretëresha Letizia sapo është shfaqur me fustanin më të bukur veror për punë

Moda
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Sharon Stone di të vishet në mënyrë të përkryer: Shkëlqen pa grim dhe ja si i fsheh të metat

Moda
Pse Cate Blanchett u shfaq zbathur në Festivalin e Filmit në Kanë?

Pse Cate Blanchett u shfaq zbathur në Festivalin e Filmit në Kanë?

Moda
Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Moda
Pantallona fluide në nuancë gri, ideale për bluza, por edhe diçka më të rafinuar, si një xhaketë klasike

Pantallona fluide në nuancë gri, ideale për bluza, por edhe diçka më të rafinuar, si një xhaketë klasike

Moda