LAJMI I FUNDIT:

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Meghan Markle është shfaqur e veshur si një princeshë e vërtetë dhe askush nuk ka për çfarë t’i bëjë vërejtje

Megan Markle ishte, çfarë do të thoshte dikush, “në të drejtën e saj” kur u shfaq në një ndeshje bamirësie polo me bashkëshortin e saj, Princin Harry

Dukesha e Sussex (42) mund të mos jetë një princeshë, por ajo dukej si e tillë kur u shfaq në një ndeshje polo me Princin Harry.


Ajo është shfaqur me një fustan të bardhë të bujshëm në vlerën e 812 dollarëve, i dizajnuar nga Heidi Merrick, i cili është një pasqyrim i pastër i shpirtit kalifornian.

Këpucët me taka të holla marramendëse dhe një çantë në të njëjtën nuancë përputheshin në mënyrë të përsosur me stilin e Meghan Markle, e cila gjithashtu mbante syze magjepsëse të denja për një divë aktrimi, transmeton Telegrafi. 

Sa u përket bizhuterive, ajo kishte vënë vathë antikë Channel dhe një orë që i përkiste princeshës së ndjerë Diana, të cilën ajo nuk e heq kurrë nga dora.

Fansat vunë re se ajo kishte vënë edhe byzylykë floriri që princi Harry i dhuroi për ditën e të dashuruarve.

GettyImages

E buzëqeshur dhe e lumtur, Meghan bisedonte me Serena Williams, e cila i bëri shoqëri gjatë ndeshjes, ndërsa Harry po luante.

Në fund të ndeshjes, Meghan i dhuroi Harryt kupën duke e puthur direkt në gojë.

GettyImages

Britania është zemëruar për braktisjen e familjes mbretërore ose për moskthimin e tyre, por askush nuk mund ta mohojë që ata duken të lumtur, të kënaqur dhe të dashuruar. /Telegrafi/