Banesat janë tejet të kërkuara dhe praktike dhe jo vetëm për banim. Varësisht nga tipi i banesës ju bëni përzgjedhjen për blerjen e saj e shpesh ju sjellë akoma më shumë përfitime nëse e shndërroni në zyre ose e lëshoni me qira për diçka të tillë.

Është bërë trend që banesat të rikrijohen si ambiente biznesi sepse në këtë mënyrë japin komoditet e gjithashtu hapësirë të mjaftueshme dhe të këndshme për realizim të punës më të lehtë.

Vlera e një banese rritet akoma më shumë në qoftë se gjendet në lokacionin e duhur, bie fjala në zonat më të frekuentuara të Prishtinës apo edhe në ato në të cilat po bëhen shumë ndërtime të bizneseve, fabrikave, dyqaneve, restauranteve etj.

Kjo zgjon kurreshtjen e gjithashtu edhe lakminë për gjetjen e një banese në një lokacion të tillë, e në lagjen ‘Arbëri’, në kryeqytet tani keni mundësi e ndoshta edhe fat që kjo banesë të bëhet e juaja.

Me 64m2 sipërfaqe në katin e parë të kompleksit banesor kjo banesë është e gjitha e mobiluar dhe e gatshme për shfrytëzim. Banesa ka një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.

E kompletuar në çdo aspekt e me avantazhe të shumta kjo banesë është vënë në shitje dhe çmimi për m2 është 1,250 euro.

BANESA NË SHITJE

Sipërfaqja  64m2

Kati i parë

Sallon me kuzhinë

1 Dhomë gjumi

1 Banjo

1 Ballkon

Banesa shitet e mobiluar

Çmimi për m2 është 1,250€

 

 

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90