LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara tregon mënyrën më të lezetshme si t’i vishni xhinset këtë sezon

Sofia Vergara tregon mënyrën më të lezetshme si t’i vishni xhinset këtë sezon

Nuk e dimë nëse ka pasur angazhim tjetër më të rëndësishëm se ceremonia e Oscars 2024 për shumë personazhe VIP!

Fustanet elegante, aksesorët e diamantit, prerjet e reja të flokëve dhe çdo investim tjetër i mundshëm për pamjen e jashtme që i ka bërë personazhet publikë në qendër të vëmendjes mediatike.

Një syresh prej tyre është edhe Sofia Vergara!


Përpara se të shkëlqente në tapetin e kuq të Oscars, me fustanin elegant në ngjyrë të zezë, dekolte të theksuar dhe bisht sirene, ajo u pa një ditë përpara me një veshje super rastësore. Le ta quajmë një formulë prakticiteti për një ditë të zakonshme në Los Angeles.

Kombinimi që ra në sy ishin xhinset e gjera dhe një pulovër e zezë.

Aktorja zgjodhi që të përveshë mëngët për shkak edhe të temperaturave të larta në Los Angeles, por i gjithë stili i aktores shkon përtej thjeshtësisë dhe komoditetit.

Aktorja e famshme është prova për këtë!

Në trend Femra

Më shumë
Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Sytë e kureshtarëve mbetën tek thonjtë Jennifer Lopez me nuancën e veçantë

Manikyr dhe pedikyr
Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Nëse jeni fillestare në aplikimin e 'make-upit' kjo metodë për vendosjen e vijës është për ju

Femra
Gigi dhe Bella Hadid shkëlqejnë me të njëjtin stil kauboj, por në dy mënyra të ndryshme

Gigi dhe Bella Hadid shkëlqejnë me të njëjtin stil kauboj, por në dy mënyra të ndryshme

Moda
Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Kombinimi më i mirë veror për femrat mbi 50 vjeçe: Fsheh të gjitha të metat dhe ju bën të dukeni më të reja

Moda
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Gruaja ndan një metodë super efektive për palosjen e xhinseve, është aq e përkryer dhe nuk zënë shumë vend në valixhe

Gruaja ndan një metodë super efektive për palosjen e xhinseve, është aq e përkryer dhe nuk zënë shumë vend në valixhe

Keshilla Modë
Kalo në kategori