LAJMI I FUNDIT:

Sofia Vergara

69 Artikuj

Sofia Vergara tregon mënyrën më të lezetshme si t’i vishni xhinset këtë sezon

Sofia Vergara tregon mënyrën më të lezetshme si t’i vishni xhinset këtë sezon

Moda
Sofia Vergara shkëlqen me fustan të kuq, ndërsa merr pjesë në “SAG” Awards 2024

Sofia Vergara shkëlqen me fustan të kuq, ndërsa merr pjesë në “SAG” Awards 2024

Yjet
Joe Manganiello zyrtarizon lidhjen me të dashurën e re pas finalizimit të divorcit nga Sofia Vergara

Joe Manganiello zyrtarizon lidhjen me të dashurën e re pas finalizimit të divorcit nga Sofia Vergara

Yjet
Sofia Vergara tregon rezidencën mahnitëse prej 24 milionë eurosh

Sofia Vergara tregon rezidencën mahnitëse prej 24 milionë eurosh

Yjet
Sofia Vergara dhe Joe Manganiello finalizojnë divorcin e tyre

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello finalizojnë divorcin e tyre

Po Flitet
Sofia Vergara thotë se u nda nga Joe Manganiello për vendimin për të pasur fëmijë

Sofia Vergara thotë se u nda nga Joe Manganiello për vendimin për të pasur fëmijë

Po Flitet
Sofia Vergara: Gjoksi im i madh dhe trupi më hapën të gjitha dyert, ishin bileta ime për në Hollywood

Sofia Vergara: Gjoksi im i madh dhe trupi më hapën të gjitha dyert, ishin bileta ime për në Hollywood

Yjet
Sofia Vergara mahnit me dukjen në një dalje përkrah Messit dhe Suarez

Sofia Vergara mahnit me dukjen në një dalje përkrah Messit dhe Suarez

Yjet
Çiftet e famshme që u ndanë, u martuan dhe u fejuan në vitin 2023

Çiftet e famshme që u ndanë, u martuan dhe u fejuan në vitin 2023

Yjet
Sofia Vergara reagon ndaj akuzave për operacione plastike, por gjithsesi pranon intervenimet estetike

Sofia Vergara reagon ndaj akuzave për operacione plastike, por gjithsesi pranon intervenimet estetike

Bukuri dhe Kujdes
Sofia Vergara ndan fotografi shumë provokative nga ditët e saj të modelimit në Miami

Sofia Vergara ndan fotografi shumë provokative nga ditët e saj të modelimit në Miami

Yjet
Pas ndarjes nga Joe Manganiello, Sofia Vergara shihet në një darkë romantike me kirurgun Justin Saliman

Pas ndarjes nga Joe Manganiello, Sofia Vergara shihet në një darkë romantike me kirurgun Justin Saliman

Yjet
Pozë pa makijazh nga vaska, bien në sy vetullat e trasha të Sofia Vergaras

Pozë pa makijazh nga vaska, bien në sy vetullat e trasha të Sofia Vergaras

Grim
Disa me komplimente, tjerët nuk besojnë se është ajo – poza pa grim e Sofia Vergaras i lë fansat të ndarë

Disa me komplimente, tjerët nuk besojnë se është ajo – poza pa grim e Sofia Vergaras i lë fansat të ndarë

Grim
Brenda shtëpisë që Sofia Vergara dëshiron ta shesë pas divorcit

Brenda shtëpisë që Sofia Vergara dëshiron ta shesë pas divorcit

Shtëpi dhe dekor
Sofia Vergara shfaqet në super formë në daljen e parë publike që nga njoftimi për ndarje nga bashkëshorti Joe Manganiello

Sofia Vergara shfaqet në super formë në daljen e parë publike që nga njoftimi për ndarje nga bashkëshorti Joe Manganiello

Yjet
Joe Manganiello edhe zyrtarisht bën kërkesë për divorc nga Sofia Vergara

Joe Manganiello edhe zyrtarisht bën kërkesë për divorc nga Sofia Vergara

Yjet
Me bikini njëpjesëshe, Sofia Vergara rikthehet në qendër të vëmendjes pas lajmit për shkurorëzim

Me bikini njëpjesëshe, Sofia Vergara rikthehet në qendër të vëmendjes pas lajmit për shkurorëzim

Modë
Sofia Vergara ndahet nga bashkëshorti Joe Manganiello pas shtatë vitesh martesë

Sofia Vergara ndahet nga bashkëshorti Joe Manganiello pas shtatë vitesh martesë

Yjet
Sofia Vergara është duke pushuar në Itali, fotografitë me kostum larjeje ‘rrënuan’ Instagramin

Sofia Vergara është duke pushuar në Itali, fotografitë me kostum larjeje ‘rrënuan’ Instagramin

Yjet
Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën

Me fotografi provokuese buzë pishinës, Sofia Vergara tregon si duhet shijuar verën

Yjet


mob5