LAJMI I FUNDIT:

Interesante

Çeku i Jobs-it që kishte vlerë vetëm 4 dollarë, shitet për një shumë të madhe

Çeku i Jobs-it që kishte vlerë vetëm 4 dollarë, shitet për një shumë të madhe

Interesante
Çka nuk është në rregull me këtë pamje

Çka nuk është në rregull me këtë pamje

Interesante
Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Mrekulli në botën e bilardos: Lojtari anglez arriti një rezultat historik

Interesante
Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Ajo nuk ekziston, por hyri në listën prestigjioze të Forbes të grave më të fuqishme në botë

Interesante
Amerikani thyen rekordin Guinness për palosjen më të shpejtë të një letre në formë aeroplani

Amerikani thyen rekordin Guinness për palosjen më të shpejtë të një letre në formë aeroplani

Interesante
Kanadezi përshkroi 130 kilometra me biçikletën e tij dhe pa vendosur duart në timon

Kanadezi përshkroi 130 kilometra me biçikletën e tij dhe pa vendosur duart në timon

Interesante
Një qen dramatik habiti të gjithë me reagimin e tij kur pronari i pastroi putrat

Një qen dramatik habiti të gjithë me reagimin e tij kur pronari i pastroi putrat

Interesante
Gruaja në TikTok ka treguar arsyen pse sa herë që përgatit biskota, e bën edhe një pa çokollatë

Gruaja në TikTok ka treguar arsyen pse sa herë që përgatit biskota, e bën edhe një pa çokollatë

Interesante
Momenti kur policia ndiqte drerin që përfundoi në objektin e një shkolle në New Jersey

Momenti kur policia ndiqte drerin që përfundoi në objektin e një shkolle në New Jersey

Interesante
Belgu i propozon partneres në sektorin e rrobave të brendshme

Belgu i propozon partneres në sektorin e rrobave të brendshme

Interesante
Norvegjezi thyen rekordin botëror në hedhjen e rrezikshme në det, nga 40.5 metra ia mësyn ujërave të ngrira

Norvegjezi thyen rekordin botëror në hedhjen e rrezikshme në det, nga 40.5 metra ia mësyn ujërave të ngrira

Interesante
Arrestohet taksisti në Japoni pasi shtypi për vdekje një pëllumb

Arrestohet taksisti në Japoni pasi shtypi për vdekje një pëllumb

Interesante
Kanguri i arratisur në Kanada grushtoi njërin prej oficerëve në momentin e kapjes

Kanguri i arratisur në Kanada grushtoi njërin prej oficerëve në momentin e kapjes

Interesante
Australianja tronditet me gjarprin që i hyri në shtëpi

Australianja tronditet me gjarprin që i hyri në shtëpi

Interesante
Një grua nga Uganda lind binjakët në moshën 70-vjeçare, tre vjet më parë në të njëjtin spital solli në jetë edhe një vajzë

Një grua nga Uganda lind binjakët në moshën 70-vjeçare, tre vjet më parë në të njëjtin spital solli në jetë edhe një vajzë

Interesante
Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Tufa e peshkaqenëve rrethojnë krokodilin në ujërat e Australisë, njëri prej tyre e kafshoi në këmbë – reptili i kundërpërgjigjet

Interesante
Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Interesante
Një libër komik që mund ta blinit për 12 centë në vitin 1962 është vënë në shitje për 44,000 dollarë

Një libër komik që mund ta blinit për 12 centë në vitin 1962 është vënë në shitje për 44,000 dollarë

Interesante
A e dini se për çfarë qëllimi përdoren këto objekte?

A e dini se për çfarë qëllimi përdoren këto objekte?

Interesante
E zë partnerin me tjetrën në shtrat, 34-vjeçarja nga New Yorku ia hedh nga kati i gjashtë rrobat të dashurit që e tradhtoi

E zë partnerin me tjetrën në shtrat, 34-vjeçarja nga New Yorku ia hedh nga kati i gjashtë rrobat të dashurit që e tradhtoi

Interesante
Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: ‘Sirenës’ i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Dramë e paprecedentë në qendrën tregtare: ‘Sirenës’ i ngeci bishti gjatë performancës dhe për pak sa nuk u mbyt

Interesante
Dy zogj ‘kivi’ u lindën për herë të parë në kryeqytetin e Zelandës së Re në më shumë se një shekull

Dy zogj ‘kivi’ u lindën për herë të parë në kryeqytetin e Zelandës së Re në më shumë se një shekull

Interesante
Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Një grua në Ugandë lindi binjakë në moshën 70-vjeçare pasi mbeti shtatzënë përmes metodës IVF

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante