LAJMI I FUNDIT:
Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Thonë se nuk ka grua më të bukur se ajo në planet: Bën seks katër herë në ditë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Flokë dhe stil
‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

‘Bronde Bob’ e Hailey Bieber është prerja perfekte e pranverës

Flokë dhe stil
Estetistja Simoneta Bajrami po zhvillon trende të reja – ajo tregon se me ardhjen e pranverës janë shtuar kërkesat për trajtimet estetike

Estetistja Simoneta Bajrami po zhvillon trende të reja – ajo tregon se me ardhjen e pranverës janë shtuar kërkesat për trajtimet estetike

Estetikë
Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Kendall, shfaqet ashtu si ndoshta kurrë s’e kishim parë: Pa grim, me quka, pa botoks dhe me ca thinja tek-tuk

Estetikë
Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Për modelin e ri të thonjve frymëzohuni nga Hailey Bieber

Manikyr dhe pedikyr
Megan Fox nuk pushon së habituri: Preu flokët dhe i leu me një ngjyrë që nuk e kemi parë më parë

Megan Fox nuk pushon së habituri: Preu flokët dhe i leu me një ngjyrë që nuk e kemi parë më parë

Flokë dhe stil
Katër llojet e dhimbjeve që nuk janë normale gjatë ciklit

Katër llojet e dhimbjeve që nuk janë normale gjatë ciklit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Maskë për flokë të dendur dhe të bukur: Përbërës të lirë, efekt të shkëlqyeshëm!

Maskë për flokë të dendur dhe të bukur: Përbërës të lirë, efekt të shkëlqyeshëm!

Flokë dhe stil
Çfarë do të ndodhë nëse i ndukni qimet mbi vetulla?

Çfarë do të ndodhë nëse i ndukni qimet mbi vetulla?

Estetikë
Me këto stile nuk do të gaboni: Dhjetë modele flokësh të cilat gjithmonë do të jenë në trend

Me këto stile nuk do të gaboni: Dhjetë modele flokësh të cilat gjithmonë do të jenë në trend

Flokë dhe stil
Këto trende dominuese të ngjyrave të flokëve do t’ju bëjnë të dilni nga zona juaj e rehatisë

Këto trende dominuese të ngjyrave të flokëve do t’ju bëjnë të dilni nga zona juaj e rehatisë

Flokë dhe stil
Çfarë është ‘lëkura perlë’, trendi i bukurisë me shkëlqimin delikat dhe të ndritshëm

Çfarë është ‘lëkura perlë’, trendi i bukurisë me shkëlqimin delikat dhe të ndritshëm

Grim
Gjashtë mënyra si të holloni linjat dhe të zvogëloni fryrjen e fytyrës

Gjashtë mënyra si të holloni linjat dhe të zvogëloni fryrjen e fytyrës

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Buzët do të duken më të mëdha me vazelinë dhe acid hialuronik

Buzët do të duken më të mëdha me vazelinë dhe acid hialuronik

Estetikë
Lady Gaga me vetulla të zbardhura në postimin emocional të ditëlindjes

Lady Gaga me vetulla të zbardhura në postimin emocional të ditëlindjes

Grim
Aktorja e “Mean Girls” kishte paruke bjonde në rolin e Regina George, paruka besohet të ketë kushtuar 20 mijë dollarë

Aktorja e “Mean Girls” kishte paruke bjonde në rolin e Regina George, paruka besohet të ketë kushtuar 20 mijë dollarë

Bukuri dhe Kujdes
Zhdukni rrudhat me këtë metodë të cilën e rekomandon ekspertja

Zhdukni rrudhat me këtë metodë të cilën e rekomandon ekspertja

Bukuri dhe Kujdes
Vendosni pak pudër për të pasur qerpikë më të gjatë

Vendosni pak pudër për të pasur qerpikë më të gjatë

Bukuri dhe Kujdes
Aktorja e njohur përqafon thjeshtësinë, shkon në emision totalisht pa grimë

Aktorja e njohur përqafon thjeshtësinë, shkon në emision totalisht pa grimë

Bukuri dhe Kujdes
Sa shpesh duhet të lani flokët, përgjigjja do t’ju habisë

Sa shpesh duhet të lani flokët, përgjigjja do t’ju habisë

Bukuri dhe Kujdes
Nicole Kidman ‘përqafon’ trendin e ri të flokëve dhe duket kaq ndryshe

Nicole Kidman ‘përqafon’ trendin e ri të flokëve dhe duket kaq ndryshe

Flokë dhe stil
Të famshmit që duken bukur edhe pa grim

Të famshmit që duken bukur edhe pa grim

Bukuri dhe Kujdes
Maskë me mjaltë, sodë buke dhe uthull molle për t’i larguar aknet

Maskë me mjaltë, sodë buke dhe uthull molle për t’i larguar aknet

Kujdesi për lëkurën dhe trupin