LAJMI I FUNDIT:

Estetikë

Modelja amerikane vendos t’i heqë fillerët dhe t’i rikthehet dukjes së mëparshme

Modelja amerikane vendos t’i heqë fillerët dhe t’i rikthehet dukjes së mëparshme

Estetikë
Të bukura falë çokollatës

Të bukura falë çokollatës

Estetikë
Si bartet buzëkuqi bordo?

Si bartet buzëkuqi bordo?

Estetikë
Si ta thani llakun e thonjve për një minutë

Si ta thani llakun e thonjve për një minutë

Estetikë
Kur duhet të përdoret shkëlqimi për buzë dhe kur buzëkuqi mat?

Kur duhet të përdoret shkëlqimi për buzë dhe kur buzëkuqi mat?

Estetikë
Zmadhimi i gjoksit nuk është më operacioni më i popullarizuar estetik, në radhë të parë tash është liposuksioni

Zmadhimi i gjoksit nuk është më operacioni më i popullarizuar estetik, në radhë të parë tash është liposuksioni

Estetikë
Çfarë të bëni që buzëkuqi të mos lërë gjurmë

Çfarë të bëni që buzëkuqi të mos lërë gjurmë

Estetikë
Kylie Jenner duket ndryshe me balluke dhe vetulla të dobëta të viteve ’90

Kylie Jenner duket ndryshe me balluke dhe vetulla të dobëta të viteve ’90

Estetikë
Sekreti më i thjeshtë për të lyer qerpikët

Sekreti më i thjeshtë për të lyer qerpikët

Estetikë
Adele duket se po heq tatuazhin e saj të shpinës

Adele duket se po heq tatuazhin e saj të shpinës

Estetikë
Sharon Stone zbulon se u braktis nga një burrë i ri kur ajo refuzoi të bënte botox

Sharon Stone zbulon se u braktis nga një burrë i ri kur ajo refuzoi të bënte botox

Estetikë
Cardi B bën tatuazhin e saj të parë në fytyrë

Cardi B bën tatuazhin e saj të parë në fytyrë

Estetikë
Gratë që bëjnë ndërhyrje kozmetike për të gjetur të dashur gjykohen më ashpër sesa nëse e bëjnë atë për të rritur karrierën ose vetëvlerësimin e tyre, zbulon një studim i ri

Gratë që bëjnë ndërhyrje kozmetike për të gjetur të dashur gjykohen më ashpër sesa nëse e bëjnë atë për të rritur karrierën ose vetëvlerësimin e tyre, zbulon një studim i ri

Estetikë
Tendosni fytyrën në shtëpi në pak sekonda: E gjitha që ju duhet është një llastik

Tendosni fytyrën në shtëpi në pak sekonda: E gjitha që ju duhet është një llastik

Estetikë
Keke Palmer shprehet e sinqertë për puçrrat: Jam e lodhur prej tyre

Keke Palmer shprehet e sinqertë për puçrrat: Jam e lodhur prej tyre

Estetikë
Fotot e Jennifer Lopez-it pa grim fare dhe pa fotoshop: Vitet, megjithatë kanë lënë gjurmë të pashlyeshme

Fotot e Jennifer Lopez-it pa grim fare dhe pa fotoshop: Vitet, megjithatë kanë lënë gjurmë të pashlyeshme

Estetikë
Adele shihet me buzë jashtëzakonisht më të fryra se zakonisht

Adele shihet me buzë jashtëzakonisht më të fryra se zakonisht

Estetikë
Jessica Alves zotohet të ndalojë së kryeri operacione teksa pozon për foton e frymëzuar nga Barbie, por vetëm pasi të bëjë operacionin e saj të 13-të të hundës

Jessica Alves zotohet të ndalojë së kryeri operacione teksa pozon për foton e frymëzuar nga Barbie, por vetëm pasi të bëjë operacionin e saj të 13-të të hundës

Estetikë
Ka publikuar xhirimin e depilimit të hundës – do të dëshironit të bërtisni kur të shihni se si duket

Ka publikuar xhirimin e depilimit të hundës – do të dëshironit të bërtisni kur të shihni se si duket

Estetikë
Kosova në Kongresin më të madh estetik mjekësor në botë

Kosova në Kongresin më të madh estetik mjekësor në botë

Estetikë
Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale

Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale

Estetikë
Cara Delevingne nuk e fshehu psoriazën e saj në “Met Gala 2022″

Cara Delevingne nuk e fshehu psoriazën e saj në “Met Gala 2022″

Estetikë
Të formësuara natyrshëm: Truk prej pesë sekondash për vetulla të përsosura!

Të formësuara natyrshëm: Truk prej pesë sekondash për vetulla të përsosura!

Estetikë
Ndërhyrjet në hundë nuk janë më në trend pasi më shumë pacientë po zgjedhin alternativa jo-kirurgjikale, thonë mjekët

Ndërhyrjet në hundë nuk janë më në trend pasi më shumë pacientë po zgjedhin alternativa jo-kirurgjikale, thonë mjekët

Estetikë