LAJMI I FUNDIT:

Flokë dhe stil

Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokë dhe stil
“Trajnimi me vaj”, metoda e kujdesit të flokëve që do t’ju ndihmojë të rralloni larjen e tyre

“Trajnimi me vaj”, metoda e kujdesit të flokëve që do t’ju ndihmojë të rralloni larjen e tyre

Flokë dhe stil
Një parukier profesionist tregon se flokët e thinjura mund t’i mbuloni me xhel për vetullat

Një parukier profesionist tregon se flokët e thinjura mund t’i mbuloni me xhel për vetullat

Flokë dhe stil
Kylie shfaqet me një model krejtësisht të ri flokësh frymëzuar nga Kris Jenner

Kylie shfaqet me një model krejtësisht të ri flokësh frymëzuar nga Kris Jenner

Flokë dhe stil
Çfarë është modeli koketë? Fjongot në flokë janë tendenca më e lezetshme e vitit

Çfarë është modeli koketë? Fjongot në flokë janë tendenca më e lezetshme e vitit

Flokë dhe stil
Balluket dominojnë: Këto tri lloje rinojnë më shumë fytyrën dhe fshehin rrudhat

Balluket dominojnë: Këto tri lloje rinojnë më shumë fytyrën dhe fshehin rrudhat

Flokë dhe stil
Dje i ke larë flokët, tashmë janë të yndyrshme? Kështu flokët qëndrojnë të pastra edhe deri në shtatë ditë

Dje i ke larë flokët, tashmë janë të yndyrshme? Kështu flokët qëndrojnë të pastra edhe deri në shtatë ditë

Flokë dhe stil
Drejtoni kaçurrelat pa “hekurosje” flokësh

Drejtoni kaçurrelat pa “hekurosje” flokësh

Flokë dhe stil
Flokë të rrallë dhe të hollë: Mos e bëni më këtë gabim!

Flokë të rrallë dhe të hollë: Mos e bëni më këtë gabim!

Flokë dhe stil
Ngjyra e flokëve që vazhdon të dominojë këtë vit: Këshilla të ekspertëve për ruajtjen e nuancës së dëshiruar

Ngjyra e flokëve që vazhdon të dominojë këtë vit: Këshilla të ekspertëve për ruajtjen e nuancës së dëshiruar

Flokë dhe stil
Do ta adhuroni: Modeli i flokëve që do të jetë trendi më i madh i këtij viti bëhet në shtëpi

Do ta adhuroni: Modeli i flokëve që do të jetë trendi më i madh i këtij viti bëhet në shtëpi

Flokë dhe stil
Frymëzohuni edhe ju! Kylie ndryshon tërësisht ngjyrën e flokëve

Frymëzohuni edhe ju! Kylie ndryshon tërësisht ngjyrën e flokëve

Flokë dhe stil
Ç’duhet të dish për trendin “mob wife winter” që po bën namin në TikTok

Ç’duhet të dish për trendin “mob wife winter” që po bën namin në TikTok

Flokë dhe stil
Penélope Cruz ndryshon pamjen me një prerje flokësh kryesisht të shkurtër në tapetin e kuq

Penélope Cruz ndryshon pamjen me një prerje flokësh kryesisht të shkurtër në tapetin e kuq

Flokë dhe stil
Stilistët e flokëve tregojnë sekretin: Si të arrish në flokë ngjyrë gri

Stilistët e flokëve tregojnë sekretin: Si të arrish në flokë ngjyrë gri

Flokë dhe stil
Këto janë tri ngjyrat dominuese sipas floktares së të famshmeve

Këto janë tri ngjyrat dominuese sipas floktares së të famshmeve

Flokë dhe stil
Një model flokësh që tashmë thyen të gjitha rekordet?

Një model flokësh që tashmë thyen të gjitha rekordet?

Flokë dhe stil
Fillimvit me ndryshime drastike: Dua Lipa ndryshon modelin dhe ngjyrën e flokëve

Fillimvit me ndryshime drastike: Dua Lipa ndryshon modelin dhe ngjyrën e flokëve

Flokë dhe stil
‘Bambi blonde’, trendi që do të kërkohet më shumë gjatë vitit të ardhshëm

‘Bambi blonde’, trendi që do të kërkohet më shumë gjatë vitit të ardhshëm

Flokë dhe stil
Pesë rregullat e arta për flokët gjatë festave sipas floktarit të të famshmeve

Pesë rregullat e arta për flokët gjatë festave sipas floktarit të të famshmeve

Flokë dhe stil
Modeli i flokëve perfekt: Ky version simpatik do të jetë shumë i bukur edhe në vitin 2024

Modeli i flokëve perfekt: Ky version simpatik do të jetë shumë i bukur edhe në vitin 2024

Flokë dhe stil
Ndryshimi në modelin e flokëve të Nicole Scherzinger që nxiti një mori reagimesh nga fansat

Ndryshimi në modelin e flokëve të Nicole Scherzinger që nxiti një mori reagimesh nga fansat

Flokë dhe stil
Pesë prerjet më të bukura të flokëve që po shihen kudo në TikTok

Pesë prerjet më të bukura të flokëve që po shihen kudo në TikTok

Flokë dhe stil
Zgjidhje e përkohshme: Si të fshihni rritjen e flokëve deri në ngjyrosjen e ardhshme?

Zgjidhje e përkohshme: Si të fshihni rritjen e flokëve deri në ngjyrosjen e ardhshme?

Flokë dhe stil