LAJMI I FUNDIT:

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Në prill, nuancat e pazakonta të flokëve janë në trend! Dominojnë tri ngjyra, xhufkat dhe një model flokësh

Stilistët zbulojnë se cilat ngjyra do të jenë në trend në mes të pranverës

Prilli është koha kur gratë heqin kapelën. Në këtë periudhë të vitit, është e rëndësishme që flokët tuaj të duken bukur dhe të shkëlqejnë në diell.


Stilistët prezantojnë ngjyrat më moderne të flokëve në pranverën e vitit 2024! Fokusi do të jetë në nuancat e ndritshme dhe të guximshme.

Ngjyrosja me nuanca të pazakonta do të jetë e përshtatshme për gratë e të gjitha moshave. Në trend do të jenë nuancat portokalli, rozë dhe çokollatë, të kombinuara me njëra-tjetrën. Ju mund të shtoni ngjyra të tjera në to. E rëndësishme është se ato nuk duhet të jenë më shumë se tri nuanca, transmeton Telegrafi.

Nëse zgjidhni ngjyrosjen në disa tone, stilistët ju këshillojnë të zgjidhni xhufkat më të holla. Nëse dëshironi dy nuanca, mund të zgjidhni vija më të gjera ose të vendosni për të dyja metodat e ngjyrave.

Flokët e ngjyrosur me këto ngjyra janë të bukura për t’u bartur ose të lira ose të ngritura lart. Moderne do të jenë edhe gërshetat. Në pranverë me shkëlqim të plotë rifreskoni dukjen tuaj.

Stilisti i flokëve pohon se duhet të “përgatiteni” për termin dy javë më parë
Lexo po ashtu Stilisti i flokëve pohon se duhet të “përgatiteni” për termin dy javë më parë

/Telegrafi/