LAJMI I FUNDIT:

Ideale për zyre – në qendër të Prishtinës lëshohet banesa me qira ID-253

Një banesë e bukur lëshohet me qira direkt në qendër të Prishtinës. Me një sipërfaqe prej 68m², ajo ofron dy dhoma të punës, një kuzhinë, një banjo dhe një ballkon për të shijuar ajrin e freskët. 

Pozicioni i saj në katin e katërt siguron panoramën e zgjeruar të qytetit. Gjithashtu, banesa ka ngrohje me termokos, duke garantuar një ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm në çdo stinë. 

Ky vendbanim është i përshtatshëm për zyre. Me një qira prej 450 euro, kjo banesë ofron një mundësi të shkëlqyer për të filluar biznesin tuaj, duke u gëzuar nga avantazhet e vendndodhjes së tij qendrore. 

BANESË ME QIRA 

Lokacioni: Prishtinë, direkt në shesh 

Sipërfaqja: 68m2 

Çmimi i qerasë mujor: 450 euro 

Dy njësi pune 

Dhe kuzhina 

Banjo 

Ballkoni 

Në katin e katërt 

Ngrohja me termokos 

E përshtatshme për zyre 

Shpallja: ID-253 

Për më shumë informacione kontaktoni në:      

E-mail: realestate@telegrafi.com      

Nr.tel: 048909090 

 

Më shumë