LAJMI I FUNDIT:

Po Flitet

Shpërthimi në Prishtinë – reperi Noga besohet se ishte cak i sulmit

Shpërthimi në Prishtinë – reperi Noga besohet se ishte cak i sulmit

Po Flitet
Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të bëhen prindër së shpejti?

Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të bëhen prindër së shpejti?

Po Flitet
Lady Gaga ndez thashethemet se mund të jetë fejuar?

Lady Gaga ndez thashethemet se mund të jetë fejuar?

Po Flitet
Spekulimet për ndarjen e Ledrit dhe Sarës mbeten pa përgjigje, çifti habit me veprimin e fundit

Spekulimet për ndarjen e Ledrit dhe Sarës mbeten pa përgjigje, çifti habit me veprimin e fundit

Po Flitet
Angelina Jolie vjen sërish me akuza të forta ndaj Brad Pitt, pretendon se e ka dhunuar fizikisht në vitin 2016

Angelina Jolie vjen sërish me akuza të forta ndaj Brad Pitt, pretendon se e ka dhunuar fizikisht në vitin 2016

Po Flitet
Top Channel merr një veprim të papritur ndaj Instagramit të Egla Cenos? Një gjë e pazakontë u pikas në postimet e saj

Top Channel merr një veprim të papritur ndaj Instagramit të Egla Cenos? Një gjë e pazakontë u pikas në postimet e saj

Po Flitet
Miku i saj i zbulon sekretin, Anxhelina Hadërgjonaj është martuar dhe jeton në Dubai

Miku i saj i zbulon sekretin, Anxhelina Hadërgjonaj është martuar dhe jeton në Dubai

Po Flitet
Ka blerë shtëpi të re? Sara Hoxha po zhvendoset në Tiranë pas ndarjes nga Ledri

Ka blerë shtëpi të re? Sara Hoxha po zhvendoset në Tiranë pas ndarjes nga Ledri

Po Flitet
Lizzo largohet nga industria e muzikës, pas një rasti ngacmimi seksual dhe reagimi i ashpër në internet për shkak të dukjes së saj

Lizzo largohet nga industria e muzikës, pas një rasti ngacmimi seksual dhe reagimi i ashpër në internet për shkak të dukjes së saj

Po Flitet
Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë afër fundit të betejës së ashpër për divorcin – aktori heq dorë nga kujdestaria e përbashkët e fëmijëve

Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë afër fundit të betejës së ashpër për divorcin – aktori heq dorë nga kujdestaria e përbashkët e fëmijëve

Po Flitet
Sin Boy sulmohet brutalisht në një sallon bukurie, teksa po hynte ‘live’ në TikTok?

Sin Boy sulmohet brutalisht në një sallon bukurie, teksa po hynte ‘live’ në TikTok?

Po Flitet
Kim Kardashian fajëson ish-bashkëshortin e saj Kanye West, për ndarjen nga i dashuri futbollist Odell Beckham Jr

Kim Kardashian fajëson ish-bashkëshortin e saj Kanye West, për ndarjen nga i dashuri futbollist Odell Beckham Jr

Po Flitet
Jennifer Lopez shprehet e sinqertë, flet për marrëdhëniet abuzive që kishte në të kaluarën – mendohet për Diddyn

Jennifer Lopez shprehet e sinqertë, flet për marrëdhëniet abuzive që kishte në të kaluarën – mendohet për Diddyn

Po Flitet
Leonardo DiCaprio ndez thashethemet se është fejuar me Vittoria Cerettin

Leonardo DiCaprio ndez thashethemet se është fejuar me Vittoria Cerettin

Po Flitet
I akuzuar për sulme seksuale: Agjentët federalë bastisin shtëpitë e reperit të famshëm

I akuzuar për sulme seksuale: Agjentët federalë bastisin shtëpitë e reperit të famshëm

Po Flitet
Kim Kardashian ndahet nga Odell Beckham Jr, pas një romance të shkurtë gjashtëmujore

Kim Kardashian ndahet nga Odell Beckham Jr, pas një romance të shkurtë gjashtëmujore

Po Flitet
Dafina Zeqiri dhe partneri i saj po bëhen prindër për herë të parë?

Dafina Zeqiri dhe partneri i saj po bëhen prindër për herë të parë?

Po Flitet
Shakira hedh poshtë teorinë se kavanozi i reçelit e bëri të marrë vesh për tradhtinë e Gerard Pique

Shakira hedh poshtë teorinë se kavanozi i reçelit e bëri të marrë vesh për tradhtinë e Gerard Pique

Po Flitet
Sophie Turner riaktivizon procedurat e divorcit nga Joe Jonas, pasi ata nuk arrijnë të merren vesh për kujdestarinë e fëmijëve

Sophie Turner riaktivizon procedurat e divorcit nga Joe Jonas, pasi ata nuk arrijnë të merren vesh për kujdestarinë e fëmijëve

Po Flitet
Scott Disick fotografohet me një grua misterioze pas ndryshimit drastik në pamje

Scott Disick fotografohet me një grua misterioze pas ndryshimit drastik në pamje

Po Flitet
“Zhdukja” misterioze e Kate Middletn – dyshohet se Princi William e ka tradhtuar gruan e tij?

“Zhdukja” misterioze e Kate Middletn – dyshohet se Princi William e ka tradhtuar gruan e tij?

Po Flitet
Lë vend për dyshime – Leonardo DiCaprio shfaqet i afërt me aktoren Teyana Taylor në një festë të Oscars

Lë vend për dyshime – Leonardo DiCaprio shfaqet i afërt me aktoren Teyana Taylor në një festë të Oscars

Po Flitet
Kate zbulon se ajo e modifikoi fotografinë e familjes dhe kërkoi falje, pasi agjencia dha një paralajmërim për ndërhyrjen

Kate zbulon se ajo e modifikoi fotografinë e familjes dhe kërkoi falje, pasi agjencia dha një paralajmërim për ndërhyrjen

Po Flitet
Diferencë të madhe në moshë – ylli i basketbollit, Jalen Green dhe modelja Draya Michele po bëhen prindër

Diferencë të madhe në moshë – ylli i basketbollit, Jalen Green dhe modelja Draya Michele po bëhen prindër

Po Flitet