LAJMI I FUNDIT:

Një jetë e re fillon këtu – banesa e gatshme 2+1 në rrugën ‘Gazmend Zajmi’  ID-251 

Në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë, shitet një banesë e gatshme 2+1, duke sjellur mundësinë e një jete të përshtatshme dhe të sofistikuar për familjet e mesme. Kjo banesë ndodhet në katin e parë të një nga projektet e reja të përfunduara.

Sipërfaqja totale e kësaj prone është 84.6m², duke përfshirë një organizim efikas të hapësirës. Përmban një qëndrim ditor me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, një shpajz dhe një ballkon. Në këtë banesë, drita natyrore dhe dielli ndriçojnë hapësirat gjatë gjithë ditës, duke i dhënë një atmosferë të ngrohtë dhe të këndshme. 

Kompleksi “Rezidenca e Mbretëreshës” ka përfituar nga teknologjitë më të fundit në ndërtim. Banesa posedon izolim termik me tulla dhe dritare cilësore, duke siguruar një ambient të qëndrueshëm termik dhe energjitik. Ndërkaq, distanca e mirë mes banesave sjell një ndjesi intime dhe privatësie për banorët e kompleksit. 

Kjo banesë vjen me avantazhe të tjera si garazh nën objekt dhe një depo në bodrum, të cilat janë ofruar me çmime ekstra. Kompleksi ka një parkim të përbashkët për banorët dhe një garazh, duke siguruar vend të mjaftueshëm për makinat e tyre. 

BANESA NË SHITJE 

Sipërfaqja: 84.6m² 

Çmimi: 1,350euro për m² 

Qëndrim ditor 

2 dhoma gjumi 

Banjo 

Depo 

Ballkoni 

Kati 1-rë 

Shpallja: ID-251 

Për më shumë informacione kontaktoni në:    

E-mail: realestate@telegrafi.com    

Nr.tel: 048 90 90 90 

Më shumë