LAJMI I FUNDIT:

Çfarë po prisni? Kontaktoni tani për të siguruar lokalin me qira në Prishtinë ID-201

Po kërkoni një vend të ri për ta nisur biznesin tuaj në Prishtinë?

Ju prezantojmë një mundësi fantastike pron me qira te Qafa në Prishtinë. Ky ambient i gjerë ofron një hapësirë të rehatshme pune prej 55m², duke e bërë atë perfekt për biznese të vogla apo të mesme.

Qiraja për këtë pronë fantastike është 1200€ në muaj, dhe pjesa më e mirë është se është e diskutueshme!

LOKAL ME QIRA

Lokacioni: Qafa, Prishtinë

Sipërfaqja: 55m²

Çmimi 1200 € për m² dhe i negociueshëm

Shpallja: ID-201

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90

Më shumë