LAJMI I FUNDIT:

Dështime

Burri ndan fotot e “iPhone 15 të rremë” që pranoi nga Amazon – reagon kompania

Burri ndan fotot e “iPhone 15 të rremë” që pranoi nga Amazon – reagon kompania

Dështime
Joe Biden e quan mbretëreshën Rania të Jordanisë – “mbretëresha Rihanna”

Joe Biden e quan mbretëreshën Rania të Jordanisë – “mbretëresha Rihanna”

Dështime
Shoferët e hutuar britanikë kritikojnë rrethrrotullimin e ri prej 20 milionë funtesh – a do të dinit se në cilin rrugë të shkoni?

Shoferët e hutuar britanikë kritikojnë rrethrrotullimin e ri prej 20 milionë funtesh – a do të dinit se në cilin rrugë të shkoni?

Dështime
Çfarë po mendonin? Fotografi që zbulojnë rastet kur dizajnerët “ia huqin cakut plotësisht”

Çfarë po mendonin? Fotografi që zbulojnë rastet kur dizajnerët “ia huqin cakut plotësisht”

Dështime
Biden ngatërron gjatë fjalimit Angela Merkelin me Helmut Kohl-in, i cili vdiq në 2017

Biden ngatërron gjatë fjalimit Angela Merkelin me Helmut Kohl-in, i cili vdiq në 2017

Dështime
Policia britanike theu derën e apartamentit për ta shpëtuar “foshnjën”, zbuluan se bëhej fjalë për kukull

Policia britanike theu derën e apartamentit për ta shpëtuar “foshnjën”, zbuluan se bëhej fjalë për kukull

Dështime
U shtirën si të dehur, hajnat i sulmojnë për t’ju vjedhur orët Rolex – policët civilë në Londër i kapin të rinjtë

U shtirën si të dehur, hajnat i sulmojnë për t’ju vjedhur orët Rolex – policët civilë në Londër i kapin të rinjtë

Dështime
Një i ri në Angli tentoi të hidhte “fishekzjarren raketë” nga goja e tij – në një marifet të çuditshëm natën e Vitit të Ri

Një i ri në Angli tentoi të hidhte “fishekzjarren raketë” nga goja e tij – në një marifet të çuditshëm natën e Vitit të Ri

Dështime
Deshi të vozitë motoçikletën mbi pellgun e akullt, amerikani përfundon në ujërat e “ngrira” dhe lëndohet

Deshi të vozitë motoçikletën mbi pellgun e akullt, amerikani përfundon në ujërat e “ngrira” dhe lëndohet

Dështime
Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Nuk e dinte se ishte në transmetim direkt, prezantuesja e BBC ngrit para kamerës gishtin e mesëm

Dështime
Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Menduan se ishte vendosur për ta, studentët e huaj në Britani filmohet duke pritur në të kuqen – semafori ishte i vendosur për vetura

Dështime
Kryeministrja italiane në Beograd, serbët bënë një “ngatërrim” me flamujt e vendosur nëpër qytet

Kryeministrja italiane në Beograd, serbët bënë një “ngatërrim” me flamujt e vendosur nëpër qytet

Dështime
Pasi i tha po propozimit për martesë, braziliania rrëshqet dhe rrëzohet para partnerit

Pasi i tha po propozimit për martesë, braziliania rrëshqet dhe rrëzohet para partnerit

Dështime
Veturës së vjedhur i vendosi targa letre të shkruara me stilolaps, policia arreston gruan në Kaliforni – imazhi bëhet viral

Veturës së vjedhur i vendosi targa letre të shkruara me stilolaps, policia arreston gruan në Kaliforni – imazhi bëhet viral

Dështime
Amerikani tentoi të gjente Zagrebin në hartën e Evropës, pamjet bëhen virale

Amerikani tentoi të gjente Zagrebin në hartën e Evropës, pamjet bëhen virale

Dështime
Fillimisht tha se Viktor Orban është lideri i Turqisë, Trump tani pretendon se Hungaria kufizohet me Rusinë

Fillimisht tha se Viktor Orban është lideri i Turqisë, Trump tani pretendon se Hungaria kufizohet me Rusinë

Dështime
Disa raste kur pritshmëria dhe realiteti janë shumë ndryshëm

Disa raste kur pritshmëria dhe realiteti janë shumë ndryshëm

Dështime
Trump ia huq, kryeministrin hungarez e quan lider të Turqisë

Trump ia huq, kryeministrin hungarez e quan lider të Turqisë

Dështime
U shtir si “kukull” në vitrinën e dyqanit, kreu vjedhje – kamerat e sigurisë kapin hajnin në Varshavë

U shtir si “kukull” në vitrinën e dyqanit, kreu vjedhje – kamerat e sigurisë kapin hajnin në Varshavë

Dështime
Disa nga dështimet më të mëdha – imazhe që janë shkrepur në vende të ndryshme të botës

Disa nga dështimet më të mëdha – imazhe që janë shkrepur në vende të ndryshme të botës

Dështime
Disa fotografi që vërtetojnë se disa njerëz thjesht nuk janë me fat kur bëhet fjalë për ushqimin

Disa fotografi që vërtetojnë se disa njerëz thjesht nuk janë me fat kur bëhet fjalë për ushqimin

Dështime
Navigacioni i çon në rrugë të gabuar – turistët amerikanë bllokohen me veturë në një shteg të ngushtë të qyteti bregdetar britanik

Navigacioni i çon në rrugë të gabuar – turistët amerikanë bllokohen me veturë në një shteg të ngushtë të qyteti bregdetar britanik

Dështime
Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Dështime
Njëri nga ato momentet kur propozimi për martesë shkoi keq – dhe ai që ‘ra në gjunjë’ u pendua menjëherë

Njëri nga ato momentet kur propozimi për martesë shkoi keq – dhe ai që ‘ra në gjunjë’ u pendua menjëherë

Dështime