LAJMI I FUNDIT:
Luis Enrique i bindur: Do të kishim fituar edhe pa kartonin e kuq të Araujos

Luis Enrique i bindur: Do të kishim fituar edhe pa kartonin e kuq të Araujos

Liga e Kampionëve
“Ëndrra ime është të fitoj Ligën e Kampionëve me PSG-në”, Mbappe flet pas triumfit ndaj Barcelonës

“Ëndrra ime është të fitoj Ligën e Kampionëve me PSG-në”, Mbappe flet pas triumfit ndaj Barcelonës

Liga e Kampionëve
Barcelona refuzon një ofertë të majme për Raphinhan, kërkon 20 milionë më shumë

Barcelona refuzon një ofertë të majme për Raphinhan, kërkon 20 milionë më shumë

La Liga
Uzuni, një snajperist nga njëmbëdhjetë metra

Uzuni, një snajperist nga njëmbëdhjetë metra

La Liga
Datat e dy ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve dhe kush me kë takohet

Datat e dy ndeshjeve gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve dhe kush me kë takohet

Liga e Kampionëve
Xavi e tepron me fjalët që ia ka thënë gjyqtarit pas eliminimit të Barcelonës nga Liga e Kampionëve

Xavi e tepron me fjalët që ia ka thënë gjyqtarit pas eliminimit të Barcelonës nga Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Dortmund 4-2 Atletico Madrid, shkëlqeu Sabitzer

Notat e lojtarëve: Dortmund 4-2 Atletico Madrid, shkëlqeu Sabitzer

Liga e Kampionëve
Araujo, fytyra tragjike: Barcelona 1-4 PSG, notat e lojtarëve

Araujo, fytyra tragjike: Barcelona 1-4 PSG, notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Pesë gola dhe dy kartonë të kuq – PSG eliminon Barcelonën nga Liga e Kampionëve

Pesë gola dhe dy kartonë të kuq – PSG eliminon Barcelonën nga Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Dortmundi eliminon me stil Atletico Madridin për të kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Dortmundi eliminon me stil Atletico Madridin për të kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Dy gola dhe një karton i kuq – mbyllet pjesa e parë mes Barcelonës dhe PSG-së

Dy gola dhe një karton i kuq – mbyllet pjesa e parë mes Barcelonës dhe PSG-së

Liga e Kampionëve
Mbyllet pjesa e parë: Dortmundi përmbysë rezultatin përballë Atletico Madridi

Mbyllet pjesa e parë: Dortmundi përmbysë rezultatin përballë Atletico Madridi

Liga e Kampionëve
Duke menduar se ishte i PSG-së, tifozët e Barcelonës sulmuan autobusin e ekipit të tyre

Duke menduar se ishte i PSG-së, tifozët e Barcelonës sulmuan autobusin e ekipit të tyre

Liga e Kampionëve
Edon Zhegrova shpallet lojtari më i mirë i muajit në Ligue 1

Edon Zhegrova shpallet lojtari më i mirë i muajit në Ligue 1

Ligue 1
Shkodran Mustafi parashikon fituesin e Kampionatit Evropian dhe paralajmëron rikthimin në futboll

Shkodran Mustafi parashikon fituesin e Kampionatit Evropian dhe paralajmëron rikthimin në futboll

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare: Dortmund – Atletico Madrid, Diego Simeone me skemë befasuese

Formacionet zyrtare: Dortmund – Atletico Madrid, Diego Simeone me skemë befasuese

Liga e Kampionëve
Barcelona dhe PSG startojnë me më të mirët në dispozicion – formacionet zyrtare

Barcelona dhe PSG startojnë me më të mirët në dispozicion – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
“Shqiponja” e Ardian Ismajlit tërbon serbët – fotoja e albumit po shitet edhe në Serbi

“Shqiponja” e Ardian Ismajlit tërbon serbët – fotoja e albumit po shitet edhe në Serbi

Kombëtarja e Shqipërisë
Kishte pranuar t’i bashkohej Juventusit, Felipe Anderson shokon të gjithë me vendimin që ka marrë tani

Kishte pranuar t’i bashkohej Juventusit, Felipe Anderson shokon të gjithë me vendimin që ka marrë tani

Serie A
Ancelotti përfshinë në listë lojtarin që nuk ka të drejtë të luajë kundër Man Cityt të mërkurën

Ancelotti përfshinë në listë lojtarin që nuk ka të drejtë të luajë kundër Man Cityt të mërkurën

Liga e Kampionëve
“Blick” shokon me listën e më të mirëve në histori të Zvicrës: Shaqiri i dyti, Xhaka renditet poshtë

“Blick” shokon me listën e më të mirëve në histori të Zvicrës: Shaqiri i dyti, Xhaka renditet poshtë

Përfaqësueset
Andres Iniestas i bëhet ofertë për t’u bërë trajner i një klubi

Andres Iniestas i bëhet ofertë për t’u bërë trajner i një klubi

Ligat tjera
Zbulohet plani i Kylian Mbappes për Barcelonën në ndeshjen e dytë çerekfinale

Zbulohet plani i Kylian Mbappes për Barcelonën në ndeshjen e dytë çerekfinale

Liga e Kampionëve
Suspendohet Amir Rrahmani me një ndeshje në Serie A

Suspendohet Amir Rrahmani me një ndeshje në Serie A

Serie A