LAJMI I FUNDIT:
Pse boksierët suspendohen pas çdo dueli – si në rastin e Oleksandr Usyk

Pse boksierët suspendohen pas çdo dueli – si në rastin e Oleksandr Usyk

Boks
Renditen boksierët më të mirë në botë – Tyson Fury jashtë top 10

Renditen boksierët më të mirë në botë – Tyson Fury jashtë top 10

Boks
Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk humbasin miliona euro shkaku i adhuruesve të boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk humbasin miliona euro shkaku i adhuruesve të boksit

Boks
Ronaldo dhe djali i Furyt nuk u besonin syve se çfarë po i bënte Usyk në raundin e nëntë Tysonit

Ronaldo dhe djali i Furyt nuk u besonin syve se çfarë po i bënte Usyk në raundin e nëntë Tysonit

Boks
Pika kulmore kur “Tyson Fury nuk donte të vazhdonte” në humbjen nga Oleksandr Usyk

Pika kulmore kur “Tyson Fury nuk donte të vazhdonte” në humbjen nga Oleksandr Usyk

Boks
Oleksandr Usyk pezullohet përkohësisht nga boksi pas duelit brutal me Tyson Furyn

Oleksandr Usyk pezullohet përkohësisht nga boksi pas duelit brutal me Tyson Furyn

Boks
Oleksandr Usyk shfaq lëndimet që ka pësuar në duar nga grushtimi i Tyson Furyt

Oleksandr Usyk shfaq lëndimet që ka pësuar në duar nga grushtimi i Tyson Furyt

Boks
Usyk dërgon video mesazhin e parë për fansat pasi mposhti Furyn

Usyk dërgon video mesazhin e parë për fansat pasi mposhti Furyn

Boks
Laura Fazliu fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror

Laura Fazliu fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror

Xhudo
Konfirmohet lufta e radhës e Tyson Fury pas humbjes nga Oleksandr Usyk

Konfirmohet lufta e radhës e Tyson Fury pas humbjes nga Oleksandr Usyk

Boks
Laura Fazliu mposhtet në çerekfinale të Botërorit, të bronztën e kërkon me anë të repesazhit

Laura Fazliu mposhtet në çerekfinale të Botërorit, të bronztën e kërkon me anë të repesazhit

Xhudo
Gjyqtari përdori një rregull që pak kush e njeh në boks gjatë humbjes së Furyt nga Usyk

Gjyqtari përdori një rregull që pak kush e njeh në boks gjatë humbjes së Furyt nga Usyk

Boks
Dalin pamjet nga reagimi i Tyson Furyt në zhveshtore pas humbjes nga Oleksandr Usyk

Dalin pamjet nga reagimi i Tyson Furyt në zhveshtore pas humbjes nga Oleksandr Usyk

Boks
Publikohen pamje të papara më herët të grushteve brutale të Usyk ndaj Furyt

Publikohen pamje të papara më herët të grushteve brutale të Usyk ndaj Furyt

Boks
Qysh nga raundi i parë u vërejt se diçka nuk shkon me Tyson Furyn – tani publikohen pamjet

Qysh nga raundi i parë u vërejt se diçka nuk shkon me Tyson Furyn – tani publikohen pamjet

Boks
Fury mund ta injorojë rimeçin me Usykun dhe të shkojë për një tjetër kundërshtar

Fury mund ta injorojë rimeçin me Usykun dhe të shkojë për një tjetër kundërshtar

Boks
Deklaratë sa rrënqethëse, aq shokuese e Usyk për babain e tij që e bëri të qajë

Deklaratë sa rrënqethëse, aq shokuese e Usyk për babain e tij që e bëri të qajë

Boks
Tyson Fury i bëri një premtim befasues Oleksandr Usykut me të përfunduar dueli

Tyson Fury i bëri një premtim befasues Oleksandr Usykut me të përfunduar dueli

Boks
Tyson Fury përballet me humbjen e mbi 90 milionë eurosh pas disfatës nga Oleksandr Usyk

Tyson Fury përballet me humbjen e mbi 90 milionë eurosh pas disfatës nga Oleksandr Usyk

Boks
Akuza ndaj gjyqtarit të duelit mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk për veprimin që mori në raundin e nëntë

Akuza ndaj gjyqtarit të duelit mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk për veprimin që mori në raundin e nëntë

Boks
Tyson Fury thumboi babain dhe trajnerin e tij për humbjen nga Oleksndr Usyk

Tyson Fury thumboi babain dhe trajnerin e tij për humbjen nga Oleksndr Usyk

Boks
Kush kishte më shumë goditje mes Furyt dhe Usyk – dalin rezultatet zyrtare

Kush kishte më shumë goditje mes Furyt dhe Usyk – dalin rezultatet zyrtare

Boks
Usyk dyshohet se ka thyer rregullat e boksit mes raundit 6-7 në duelin “e shekullit” me Furyn

Usyk dyshohet se ka thyer rregullat e boksit mes raundit 6-7 në duelin “e shekullit” me Furyn

Boks
Caktohet muaji për rimeçin mes Usyk dhe Furyt – tjetër përballje spektakolare na pret këtë vit

Caktohet muaji për rimeçin mes Usyk dhe Furyt – tjetër përballje spektakolare na pret këtë vit

Boks