LAJMI I FUNDIT:

Auto Fun

Ariu kapet në kamera duke tentuar të futet brenda veturës së policisë

Ariu kapet në kamera duke tentuar të futet brenda veturës së policisë

Auto Fun
Pasi vodhi makinën elektrike, hajni në Kaliforni vendosi t’i ikte policisë – e tradhtoi bateria

Pasi vodhi makinën elektrike, hajni në Kaliforni vendosi t’i ikte policisë – e tradhtoi bateria

Auto Fun
Një test i vështirë për shoferët – hidhini një sy një prej rrethrrotullimeve më sfiduese në botë që gjendet në Angli

Një test i vështirë për shoferët – hidhini një sy një prej rrethrrotullimeve më sfiduese në botë që gjendet në Angli

Auto Fun
Pajisja “anti-tradhti”, pronari i veturës elektrike paralajmëron që automjeti gjurmon lokacionin dhe sa persona gjenden në të

Pajisja “anti-tradhti”, pronari i veturës elektrike paralajmëron që automjeti gjurmon lokacionin dhe sa persona gjenden në të

Auto Fun
Tentoi t’i ikte policisë, shoferja bashkë me BMW-në e saj përfundoi në Oqeanin Paqësor

Tentoi t’i ikte policisë, shoferja bashkë me BMW-në e saj përfundoi në Oqeanin Paqësor

Auto Fun
Sistemi i ri i Porsche Panamera e lejon atë “të kërcejë lart e poshtë”

Sistemi i ri i Porsche Panamera e lejon atë “të kërcejë lart e poshtë”

Auto Fun
Artisti meksikan “shtyp” Tesla-n me skulpturën e kokës prej guri – për të provokuar Elon Musk

Artisti meksikan “shtyp” Tesla-n me skulpturën e kokës prej guri – për të provokuar Elon Musk

Auto Fun
Policia në Angli u thirr për një vjedhje të një rimorkioje – mbetën pa fjalë kur panë se kush ishte hajni

Policia në Angli u thirr për një vjedhje të një rimorkioje – mbetën pa fjalë kur panë se kush ishte hajni

Auto Fun
Vetura lodër e veshur me kristale po shitet në ankand

Vetura lodër e veshur me kristale po shitet në ankand

Auto Fun
Vetura Lotus Elan shndërrohet në xhakuzi

Vetura Lotus Elan shndërrohet në xhakuzi

Auto Fun
Amerikani humbi ndjenjat në timon dhe përfundoi në pishinë

Amerikani humbi ndjenjat në timon dhe përfundoi në pishinë

Auto Fun
Ajo që policia në Georgia pa në bagazhin e makinës së kësaj gruaje i shtyu ta arrestonin atë

Ajo që policia në Georgia pa në bagazhin e makinës së kësaj gruaje i shtyu ta arrestonin atë

Auto Fun
Në Gjermani, një grua 91-vjeçare tentoi të futej me një biçikletë me tri rrota në autostradë

Në Gjermani, një grua 91-vjeçare tentoi të futej me një biçikletë me tri rrota në autostradë

Auto Fun
Harrojini furçat, kjo makinë mund ta largojë borën nga vetja, duke “u dridhur si një qen”

Harrojini furçat, kjo makinë mund ta largojë borën nga vetja, duke “u dridhur si një qen”

Auto Fun
Aksident i rrallë apo parkim i veturës – shikoni si ka përfunduar kjo Audi

Aksident i rrallë apo parkim i veturës – shikoni si ka përfunduar kjo Audi

Auto Fun
Amaury Guichon krijon veturën sportive F1 tërësisht nga çokollata

Amaury Guichon krijon veturën sportive F1 tërësisht nga çokollata

Auto Fun
Ngjarje e pazakontë në mes të një kryqëzimi në Florida – burri shtyn veturën, policia dhe një grua e ndjekin

Ngjarje e pazakontë në mes të një kryqëzimi në Florida – burri shtyn veturën, policia dhe një grua e ndjekin

Auto Fun
Si ta largoni erën e keqe të qumështit brenda veturës tuaj

Si ta largoni erën e keqe të qumështit brenda veturës tuaj

Auto Fun
A mund gjeni 10 dallimet midis këtyre dy imazheve?

A mund gjeni 10 dallimet midis këtyre dy imazheve?

Auto Fun
Këtë truk mund të mos e dinë shumë shoferë, mburoja në makinën tuaj ka edhe një funksion tjetër

Këtë truk mund të mos e dinë shumë shoferë, mburoja në makinën tuaj ka edhe një funksion tjetër

Auto Fun
Kishte pësuar aksident, policia në Angli mbeti e hutuar kur pa se si shoferi kishte mbuluar pjesën e dëmtuar të makinës së tij

Kishte pësuar aksident, policia në Angli mbeti e hutuar kur pa se si shoferi kishte mbuluar pjesën e dëmtuar të makinës së tij

Auto Fun
Suedezi krijon modelin Volvo V70 me tulla Lego

Suedezi krijon modelin Volvo V70 me tulla Lego

Auto Fun
Një metodë interesante për të pastruar pasqyrat e veturës – që çuditërisht duket se ka një rezultat efektiv

Një metodë interesante për të pastruar pasqyrat e veturës – që çuditërisht duket se ka një rezultat efektiv

Auto Fun
A jeni në mesin e shoferëve të zgjuar? A po lëviz makina përpara apo mbrapa në këtë iluzion optik

A jeni në mesin e shoferëve të zgjuar? A po lëviz makina përpara apo mbrapa në këtë iluzion optik

Auto Fun