LAJMI I FUNDIT:

Shitet banesa në Fushë Kosovë në një vendodhje perfekte – 80.5m², çmimi 62,000Euro! ID-254 

Mundësia për të blerë një banesë të re në Fushë Kosovë ka ardhur. Kjo banesë ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 80.5m². 

Banesa ka një orientim jug dhe ofron një sallon të gjerë me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, një depo dhe një ballkon. Ngrohja në dysheme mban ambientin ngrohtë dhe të këndshëm. 

Çmimi është i negociueshëm.

BANESA NË SHITJE 

Lokacioni: Fushë Kosovë 

Sipërfaqja: 80.5m² 

Çmimi është 62,000Euro i negocushëm

Kati 5 

Orientimi në jug 

Sallon me kuzhinë 

Dy dhoma gjumi 

Banjo 

Depo 

Balkoni 

Ngrohje në dysheme 

Lift 

Parking të mjaftueshëm 

Garazha me extra pages

Shpallja: ID-254 

Për më shumë informacione kontaktoni në:       

E-mail: realestate@telegrafi.com       

Nr.tel: 048909090 

 

Më shumë