LAJMI I FUNDIT:

Nga duart tua

Buka e cila nuk ngjishet: Bymehet dyfish, do të kini sukses me siguri!

Buka e cila nuk ngjishet: Bymehet dyfish, do të kini sukses me siguri!

Nga duart tua
Pite me spinaq: Recetë e thjeshtë me shije delikate

Pite me spinaq: Recetë e thjeshtë me shije delikate

Nga duart tua
Çfarë i shtojnë furrtarët brumit për ta bërë më të butë dhe të freskët për ditë të tëra?

Çfarë i shtojnë furrtarët brumit për ta bërë më të butë dhe të freskët për ditë të tëra?

Nga duart tua
Vezët në brumin e palëpetave mund t’i zëvendësoni me përbërës që keni në shtëpi

Vezët në brumin e palëpetave mund t’i zëvendësoni me përbërës që keni në shtëpi

Nga duart tua
Bukë spelte me fara

Bukë spelte me fara

Nga duart tua
Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Nga duart tua
Pesë truqe për bërxolla të shijshme

Pesë truqe për bërxolla të shijshme

Nga duart tua
Mëngjesi i shijshëm: Omëletë me spinaq dhe djathë

Mëngjesi i shijshëm: Omëletë me spinaq dhe djathë

Nga duart tua
Pite me kungullesha

Pite me kungullesha

Nga duart tua
Receta origjinale e gjysheve tona për gurabijet: E lirë, e shpejtë dhe e lehtë

Receta origjinale e gjysheve tona për gurabijet: E lirë, e shpejtë dhe e lehtë

Nga duart tua
Djathi i bërë në shtëpi as që mund të krahasohet me djathin e blerë në dyqan!

Djathi i bërë në shtëpi as që mund të krahasohet me djathin e blerë në dyqan!

Nga duart tua
Që mishi dhe peshku të mos ju ngjiten në skarë, këtë truk duhet patjetër ta dini

Që mishi dhe peshku të mos ju ngjiten në skarë, këtë truk duhet patjetër ta dini

Nga duart tua
Shpejt dhe lehtë: bukë e shijshme misri

Shpejt dhe lehtë: bukë e shijshme misri

Nga duart tua
Truk për pomfrit perfekt: Ky është sekreti i përgatitjes, ka sukses çdo herë!

Truk për pomfrit perfekt: Ky është sekreti i përgatitjes, ka sukses çdo herë!

Nga duart tua
Akullore shtëpiake nga banania

Akullore shtëpiake nga banania

Nga duart tua
Byrek me patate pa kore

Byrek me patate pa kore

Nga duart tua
Kafjalli që i bën mrekulli organizmit: Bëni qull tërshëre me kivi, banane dhe limon!

Kafjalli që i bën mrekulli organizmit: Bëni qull tërshëre me kivi, banane dhe limon!

Nga duart tua
Kos i bërë në shtëpi pa laktozë

Kos i bërë në shtëpi pa laktozë

Nga duart tua
Byrek-Pogaçe me patate: E shijshme dhe kremoze

Byrek-Pogaçe me patate: E shijshme dhe kremoze

Nga duart tua
Mjaltë me luleradhiqe: Parandalon kollën, pastron mëlçinë, forcon imunitetin

Mjaltë me luleradhiqe: Parandalon kollën, pastron mëlçinë, forcon imunitetin

Nga duart tua
Pite e mbushur me spinaq dhe djathë: E thjeshtë, e shëndetshme dhe e shijshme

Pite e mbushur me spinaq dhe djathë: E thjeshtë, e shëndetshme dhe e shijshme

Nga duart tua
Bukë më të mirë kurrë nuk e keni ngrënë: Pogaçja portugeze me miell misri dhe me mjaltë

Bukë më të mirë kurrë nuk e keni ngrënë: Pogaçja portugeze me miell misri dhe me mjaltë

Nga duart tua
Pite me fileta pule e pjekur në salcë ajke: Drekë e shpejtë që nuk mund ta harroni!

Pite me fileta pule e pjekur në salcë ajke: Drekë e shpejtë që nuk mund ta harroni!

Nga duart tua
Spinaqi me petë të pjekura pushton edhe gustatorët më të mëdhenj

Spinaqi me petë të pjekura pushton edhe gustatorët më të mëdhenj

Nga duart tua