LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi Real Estate

160 Artikuj

Shitet banesa në Fushë Kosovë në një vendodhje perfekte – 80.5m², çmimi 62,000Euro! ID-254 

Shitet banesa në Fushë Kosovë në një vendodhje perfekte – 80.5m², çmimi 62,000Euro! ID-254 

Telegrafi Real Estate
Ideale për zyre – në qendër të Prishtinës lëshohet banesa me qira ID-253

Ideale për zyre – në qendër të Prishtinës lëshohet banesa me qira ID-253

Telegrafi Real Estate
Krijo hapësirën tënde të biznesit – zyre me qira te 4 Llulat – 300€/muaj ID-252 

Krijo hapësirën tënde të biznesit – zyre me qira te 4 Llulat – 300€/muaj ID-252 

Telegrafi Real Estate
Ofertë e veçantë – vila në Brezovicë ofrohet me zbritje ID-246

Ofertë e veçantë – vila në Brezovicë ofrohet me zbritje ID-246

Telegrafi Real Estate
Një jetë e re fillon këtu – banesa e gatshme 2+1 në rrugën ‘Gazmend Zajmi’  ID-251 

Një jetë e re fillon këtu – banesa e gatshme 2+1 në rrugën ‘Gazmend Zajmi’  ID-251 

Telegrafi Real Estate
Bregu i Diellit – vend ideali për biznesin tënd – lokali po të pret ID-250 

Bregu i Diellit – vend ideali për biznesin tënd – lokali po të pret ID-250 

Telegrafi Real Estate
Investo në biznesin tënd – krijo restorantin ose marketin e ëndrrave në këtë lokal me pamje panoramike në lagjen Arbëri! ID-249

Investo në biznesin tënd – krijo restorantin ose marketin e ëndrrave në këtë lokal me pamje panoramike në lagjen Arbëri! ID-249

Telegrafi Real Estate
Koha për të blerë është tani – shitet banesa me 92m² në Gjilan ID-248

Koha për të blerë është tani – shitet banesa me 92m² në Gjilan ID-248

Telegrafi Real Estate
Çfarë po prisni? Kontaktoni tani për të siguruar lokalin me qira në Prishtinë ID-201

Çfarë po prisni? Kontaktoni tani për të siguruar lokalin me qira në Prishtinë ID-201

Telegrafi Real Estate
Blej banesë në Shkup me pamjen mahnitëse të lumit Vardar ID-247 

Blej banesë në Shkup me pamjen mahnitëse të lumit Vardar ID-247 

Telegrafi Real Estate
Zyra me qira në vendndodhje të frekuentuar për biznesin tuaj ID-246

Zyra me qira në vendndodhje të frekuentuar për biznesin tuaj ID-246

Telegrafi Real Estate
Ofrohet me qira lokali me lokacionin ideal në Aktash- gjendet në një zonë të frekuentuar ID-245

Ofrohet me qira lokali me lokacionin ideal në Aktash- gjendet në një zonë të frekuentuar ID-245

Telegrafi Real Estate
17 vjet me Telegrafin – 2023, vit i ndryshimeve dhe zhvillimeve pozitive

17 vjet me Telegrafin – 2023, vit i ndryshimeve dhe zhvillimeve pozitive

Kosovë
Shitet shtëpia në Veternik me 400m² ka tre kate dhe bodrum për biznes ID-253 

Shitet shtëpia në Veternik me 400m² ka tre kate dhe bodrum për biznes ID-253 

Telegrafi Real Estate
Gjeni vendbanimin e ëndrrave tuaja – banesa e përsosur në Arbëri! ID-199

Gjeni vendbanimin e ëndrrave tuaja – banesa e përsosur në Arbëri! ID-199

Telegrafi Real Estate
Gjithçka që ju duhet për zhvillimin e biznesit tuaj – lokale me qira në lagjen Arbëria ID-152

Gjithçka që ju duhet për zhvillimin e biznesit tuaj – lokale me qira në lagjen Arbëria ID-152

Telegrafi Real Estate
Hapësirë e përshtatshme për zyre në qendër të Pejës ID-251 

Hapësirë e përshtatshme për zyre në qendër të Pejës ID-251 

Telegrafi Real Estate
Zgjidhni lokalin e përshtatshëm për biznesin tuaj – 10 lokale me qira në lagjen Arbëria ID-249

Zgjidhni lokalin e përshtatshëm për biznesin tuaj – 10 lokale me qira në lagjen Arbëria ID-249

Telegrafi Real Estate
Shpallni pronën tuaj – shisni ose jepni me qira pronat tuaja nëpërmjet Telegrafi Real Estate

Shpallni pronën tuaj – shisni ose jepni me qira pronat tuaja nëpërmjet Telegrafi Real Estate

Telegrafi Real Estate
Shitet objekti afarist – mundësi e rrallë për biznesin tuaj me vendndodhjen perfekte në lagjen Kalabria ID-248

Shitet objekti afarist – mundësi e rrallë për biznesin tuaj me vendndodhjen perfekte në lagjen Kalabria ID-248

Telegrafi Real Estate
Banesa në shitje – ideale për familjet e vogla ID-247

Banesa në shitje – ideale për familjet e vogla ID-247

Telegrafi Real Estate
Nëse ende po mendon ku është vendi ideal të hapësh një restaurant- zgjidhja është ky lokal me qira  ID-245

Nëse ende po mendon ku është vendi ideal të hapësh një restaurant- zgjidhja është ky lokal me qira ID-245

Telegrafi Real Estate
Zbulo shtëpinë e ëndrrave – 4 dhoma gjumi dhe modernitet në çdo hapësirë ID-244

Zbulo shtëpinë e ëndrrave – 4 dhoma gjumi dhe modernitet në çdo hapësirë ID-244

Telegrafi Real Estate
Lokal me qira në qendër të Vushtrrisë – ideal për biznesin tuaj! ID-243

Lokal me qira në qendër të Vushtrrisë – ideal për biznesin tuaj! ID-243

Telegrafi Real Estate